ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با بازی موبایلی CSR Racing 2 مهارتتان در تعویض دنده‌ها را به رخ بکشید

وقتی یک تابوشکنی جذاب، تبدیل به بزرگ‌ترین دستاوردتان می‌شود

۳ هفته پیش ۴.۷ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های ریسینگ موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید CSR Racing 2 همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های ریسینگ یکی از قدیمی‌ترین سبک‌های بازی‌سازی هستند که از ابتدای پیدایش بازی‌های ویدیویی همراه طرفداران این بازی‌ها بوده‌اند. عناوین ریسینگ بقدری دوست داشتنی هستند که نمی‌توان بیخیال تجربه آن‌ها شد و بازی‌هایی شاهکاری نیز از دنیای این بازی‌ها راهی پلتفرم‌های مختلف شده‌اند. خلاقیت بازی‌سازها در طراحی مراحل و مکانیک‌های گیم‌پلی عمده دلیلی است که ما این بازی‌ها را دوست داریم و به سراغشان می‌رویم. به هرحال هیچکسی از رانندگی با ماشین‌های چند صد اسب بخاری بدش نمی‌آید و بازی‌های ریسینگ این امر را به واقعیت نزدیک کرده‌اند.

متاسفانه سال‌ها که بازی‌های ریسینگ دیگر آنطوری که باید و شاید عملکرد دوست داشتنی ندارند. بازی‌هایی که روزی جزو بهترین‌ها بودند، امروزه دیگر کمتر از آن‌ها می‌شنویم. هرچند که فرنچایزهای بزرگی مانند فوتزا و نید فور اسپید؛ تلاش کردند که این بازی‌ها را همچنان زنده نگه‌ دارند، اما بازهم یک جای کار می‌لنگید. شرایط بقدری بد بود که دیگر استودیوهای بزرگ بازی‌سازی دست از رویاپردازی در دنیای بازی‌های ریسینگ کشیده بودند و این‌چیزی نبود که طرفداران بازی‌های ویدیویی انتظارش را داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده استتجربه‌ای فوق‌العاده از عنوانی شاهکار نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده است

پس از راه‌های پر فراز و نشیبی که بازی‌های ریسینگ برای اثبات خودشان طی کرده بودند، حالا نوبت به پلتفرم موبایل رسیده بود تا این بازی‌ها بخواهند بار دیگر خودی نشان دهند. خوشبختانه برخلاف دیگر پلتفرم‌ها، ریسینگ‌های موبایلی از شرایطی به مراتب بهتر برخوردار بودند و کاربران پلتفرم موبایل با آغوشی باز به استقبال این بازی‌ها رفته بودند. حالا در یک طرف ماجرا، پلتفرم موبایل قرار داشت و در طرفی دیگر سبکی که راهشان را تازه روی این پلتفرم شروع کرده بود.تاکنون به سراغ بازی‌های ریسینگ موبایلی مختلفی رفته‌ایم که هرکدام دست‌پخت استودیو‌های بزرگی بوده‌اند. بازی‌سازهای موبایلی قدم در راهی گذاشته‌اند که مملو شده است از اتفاقات هیجان‌انگیز و دوست داشتنی که باعث پدید آمدن بازی‌های بزرگی شده. استودیوی بازی‌سازی NaturalMotion نیز یکی از همین بازی‌سازهای موبایلی است که هیچ محدودیتی برای خودش قائل نیست. صحبت از استودیویی است که تاکنون عناوین موفقی را ساخته و فرنچایز CSR نیز یکی از موفقیت‌ترین پروژه آن‌ها محسوب می‌شود.

پس از موفقیت‌هایی که استودیوی بازی‌سازی NaturalMotion با ساخت بازی موبایلی CSR Racing در سال ۲۰۱۲ تجربه کرد، طبیعی بود که آن‌ها برای توسعه هرچه بیشتر بازی‌های ریسینگشان به سراغ عناوین متنوعی از این سبک از بازی‌ها بروند. نهایتا درسال ۲۰۱۶ بود که دومین بازی این فرنچایز با عنوان CSR Racing 2 برای پلتفرم موبایل منتشر شد و این نسخه آخرین و جدیدترین عنوان از این مجموعه بود. بازی توانست همان مسیر موفقیت‌آمیز سازندگانش را ادامه دهد و به امتیاز متای ۶۸ رسید که برای یک بازی ریسینگ موبایلی آن هم از سال ۲۰۱۶ کاملا قابل قبول بود.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العادهنگاهی به یکی از بهترین شوترهای موبایلی معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العاده

CSR Racing 2 نیز درست مانند نسخه پیشین از همان فرمول و مکانیک خاص این مجموعه پیروی می‌کند. جایی‌که شما با یک بازی ریسینگ آن هم با المان‌های واقع‌گرایانه طرف بودید که مسابقات درگ را برایتان به تصویر می‌کشید. جایی که برخلاف بیشتر بازی‌های ریسینگ، این مهارت شما در تعویض به موقع دنده‌ها بود که حرف اول و آخر را در مسابقات CSR Racing 2 را می‌زد.

داستان بازی حول محور راننده‌ای جوان روایت می‌شود که در مسیر تبدیل شدن به بهترین راننده کشور، پایش به شهری بازی می‌شود که مردمش ابدا از غربیه‌ها خوششان نمی‌آید. شما در این شهر تنها کسی نیستید که رویای تبدیل شدن به بهترین راننده شهر را دارد و رقبای شما بسیار حرفه‌ای‌تر از آن‌چیزی هستند که فکرش را می‌کنید. منتهی هیچ فرصتی برای بازگشت باقی نمانده و شما باید در این شهر ثابت کنید که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید! اما آیا به اندازه‌ای که باید شجاع هستید؟

برای اجرای بازی موبایلی CSR Racing 2 شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

چه انتظاری از یک بازی ریسینگ درگ محور دارید؟ بازی موبایلی CSR Racing 2 دقیقا همان‌چیزی است که باید به سراغش بروید! اجازه دهید که در همین ابتدای کار تکلیفمان را مشخص کنیم؛ هرتصوری که از بازی‌های ریسینگ دارید را دور بیندازید! CSR Racing 2 گیم‌پلی کاملا متفاوت را در اختیارتان قرار خواهد داد. جایی‌که این‌بار بجای سرعت‌های سرسام‌آور، این مهارت شما در تعویض به موقع دنده‌هاست که تبدیل به برگ برنده بازی شده. گیم‌پلی بازی CSR Racing 2 تجربه‌ای بی‌نظیر از یک مسابقه درگ چالش بر‌انگیز است.

مطلب پیشنهادی:بازی‌های وسترن موبایلی بیش از آنچه فکر می‌کنید جذاب هستندبازگشت به غرب وحشی بازی‌های وسترن موبایلی بیش از آنچه فکر می‌کنید جذاب هستند

قرار نیست که شما وارد پروسه‌ای سخت و کسل‌کننده شوید! گیم‌پلی CSR Racing 2 در کمال سادگی واقعا چالش برانگیز طراحی شده و محتوای آن نیز بقدری که باید سرگرم‌کننده است که بتوان این بازی را شاهکار خطاب کرد. درهمان اوایل بازی شما باید خودروی مورد نظرتان را با بودجه محدودی که دارید، تهیه کنید. انتخاب یک خودرو مناسب از بین خودروهای کلاسیک و مدرن؛ خودروهای ماسل‌کار و نهایتا سوپراسپورت لایسنس شده حسابی وسوسه‌انگیز بنظر می‌رسد؛ مگر نه؟ خودرویتان را بردارید و دل به جاده بزنید! نیازی به فشار دادن پدال گاز در دنیای CSR Racing 2 نیست و بازی تمام کارها را خودش انجام خواهد داد؛ شما تنها باید دنده‌های ماشین‌ها را عوض کنید تا بهترین راندمان ممکن را بگیرید.

درنهایت وارد میدان نبرد شوید. مسابقات پلکانی در کنار بخش کمپین و المان‌های مولتی‌پلیر بازی؛ دست به دست هم داده‌اند تا CSR Racing 2 حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. کمیپن بازی متشکل از چندین باس‌فایت مختلف است که شما برای از بین بردن آن‌ها باید در ابتدا با نوچه‌هایشان مسابقه دهید و آن‌ها را شکست دهید. همچنین بخش شخصی‌سازی بازی نیز دستتان را کاملا در شخصی‌سازی داخل و خارج ماشینتان باز گذاشته و مکانیک‌های ارتقای خودروهای بازی نیز نیازمند استراتژی‌های مختلفی هستند تا بتوانید در بازی پیشرفت کنید.خودتان را برای گرافیکی کنسولی آماده کنید! بازی موبایلی CSR Racing 2 بدون شک یکی از بهترین گرافیک‌های ممکن را در بین دیگر بازی‌های ریسینگ دارد و این موضوع به خوبی در جلوه‌های بصری و نور پردازی محیط بازی قابل درک است. گرافیک بازی نقطه قوت بزرگ CSR Racing 2 در مقایسه با دیگر عناوین ریسینگ موبایلی است و شبیه‌چیزی است که ما پیش‌تر آن را در کنسول‌های نسل هشتمی دیده بودیم. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز طراحی خوبی دارند و شما از شنیدن غرش موتور سوپراسپورت‌های بازی قطعا لذت خواهید برد.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی CSR Racing 2 یکی از بهترین بازی‌های درگ محور موبایلی است که در سال ۲۰۱۶ توسط استودیوی NaturalMotion برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. CSR Racing 2 عنوانی در حد و اندازه بازی‌های بزرگ کنسولی است و گرافیکش شما را شگفت‌زده خواهد کرد. اگر به دنبال تجربه یکی از بهترین ریسینگ‌های موبایلی هستید، CSR Racing 2 را از دست ندهید.

CSR Racing 2

    CSR Racing 2

  • سازنده NaturalMotion
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکیدمسابقه‌ای
  • حجم: 3400 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/dxe
نظرات (۲)
4.7 3 امتیازها
امتیاز مطلب
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Haeez-2

این سبک طرفدارای زیادی داره ؛ ولی برای من خسته کنندس .🐢
.
پ.ن:نقدو بررسی عالی .🐢

amir-hossein379

جی تی کلوپ هم مثل این بود

2
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x