با جایگزین موبایلی بازی Red Dead Redemption آشنا شوید

با جایگزین موبایلی بازی Red Dead Redemption آشنا شوید

با یک بازی جهان باز از دنیای غرب وحشی چطورید؟

۱۹ دی ۱۴۰۰ ۴.۸ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Six Guns همراه ویجیاتو باشید.

رویاپردازی مسیری بی‌انتهاست که مملو شده از اتفاقات عجیب و غریبی که نمی‌توان مشابه‌‌شان را پیدا کرد. اما با تمام این توضیحات، رویاپردازی تبدیل به آخرین سلاح دفاعی ما برای فرار از واقعیات شده و این عنصر مرموز حتی پایش به صنعت بازی‌سازی و سینما نیز باز شده است. اگر سال‌ها پیش به سراغ بازی‌های ویدیویی ‌می‌رفتید، عناوین چندان قابل دفاعی نبود که بتوان از آن‌ها بخاطر خلاقیتش تشکر کرد. اما هرچقدر که بازی‌های ویدیویی در زمان به سمت جلو حرکت کردند، رویاپردازی را در راس دیدشان قرار دادند و بازی‌های را ساختند که پایه‌گذار اصلی صنعت ویدیوگیم شدند.

در بین تمامی سبک‌های بازی‌سازی، این عناوین اکشن بودند که توانستند پتانسیل‌های بالای خودشان را به رخ بکشند. ردپای این سبک از بازی‌ها را می‌شد در هر عنوانی پیدا کرد و بازی‌سازها درست دست روی سبکی گذاشته بودند که می‌توانست یک جهش بزرگ برای بازی‌های ویدیویی باشند. محدودیت‌های داستانی و خط قرمز‌های گیم‌پلی؛ در دنیایی این بازی‌ها معنایی نداشتند. مهم نبود که شما طرفدار بازی‌های آینده‌نگرانه و فانتزی هستید، یا صرفا به دنبال تجربه عنوانی کلاسیک؛ بازی‌های اکشن همیشه چیزی برای سرگرم‌کردن شما کنار گذاشته‌اند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEaseشوتری دیگر از استودیویی نام‌آشنا معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEase

در این بین پلتفرم موبایل نیز درست به اندازه دیگر پلتفرم‌ها تلاش کرد تا سهمی بزرگ از بازار بازی‌های اکشن داشته باشد. با باز شدن پای بازی‌های اکشن به دنیای پلتفرم موبایل، همه‌چیز دست به دست هم داد تا استودیوهای مختلف نیز فرصت دیده شدن داشته باشند. حالا این خلاقیت بازی‌سازهای موبایلی بود که می‌توانست چاشنی کارشان باشد و رویاپردازی تبدیل به اصلی‌ترین مولفه آن‌ها در ساخت یک بازی موبایلی شده بود.تاکنون به سراغ بازی‌های مختلفی از دنیای استودیوی گیم‌لافت رفته‌ایم. استودیوی گیم‌لافت یکی از بزرگ‌ترین استودیو‌های بازی‌سازی موبایلی است که راهشان را از همان اوایل پیدایش موبایل گیمینگ شروع کرد و اکنون تبدیل به چیزی شده که پلتفرم موبایل باید به داشتنش افتخار کند. بازی‌های این استودیو را نمی‌توان پیش‌ بینی کرد و همین عنصر جذاب است که باعث خلاق‌تر شدن این استودیو شده. منتهی گاهی از اوقات، برخی از بازی‌های این استودیوی هرگز آنطوری که باید دیده نمی‌شوند و بد نیست که ما دوباره نگاهی به آن‌ها داشته باشیم.

بازی موبایلی Six Guns یکی از قدیمی‌ترین و دوست داشتنی‌ترین بازی‌های موبایلی است که در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. صحبت از یک بازی جهان باز موبایلی که پای غرب وحشی را آن هم در سال ۲۰۱۱ به دنیای پلتفرم موبایل باز کرد. Six Guns یکی از اولین بازی‌های موبایلی بود که موبایل گیمینگ را جدی گرفت و درکنار بازی‌های کلاسیک آن دوران؛ تجربه‌ای سرگرم کننده را برای مخاطبان بازی‌های موبایلی پدید آورد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار استحواستان را جمع کنید، شما تنها کسی نیستید که اینجا گیر افتاده معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار است

متاسفانه بازی موبایلی Six Guns قربانی دیگر بازی‌های بزرگ استودیوی گیم‌لافت شد و هرگز آنطوری که باید دیده نشد. امتیاز متای ۵۹ بازی شاید کمی دلسرد کننده باشد، اما نباید فراموش کرده که بازی Six Guns عنوانی از سال‌های اولیه موبایل گیمینگ است و نباید چندان سخت به این بازی گرفت. با این‌حال این بازی همچنان بروزرسانی‌های خودش را دارد و محتوای قابل قبولی را نیز برایتان به تصویر خواهد کشید.

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های داستان محور موبایلی هستید، Six Guns داستانی فوق‌العاده را برایتان روایت خواهد کرد. روزی در دل بیابان‌های سوزان غرب، پروتاگونیست اصلی بازی با صدای جیغ‌مانند کرکسی از خوابی عمیق بیدار می‌شود. او که به شدت گیج شده است، دقیقا نمی‌داند که چه اتفاقی برایش رخ داده. کات‌سین‌های اولیه بازی اطلاعات چندانی درباره داستان و سرگذشت پروتاگونیست اصلی بازی به ما نمی‌دهند و همه‌چیز مرموز و کمرنگ است. همچنین در همان نزدیکی شهری وجود دارد که چندان دوست داشتنی بنظر نمی‌رسد! چه اتفاقی هرحال رخ دادن است؟

برای اجرای بازی موبایلی Six Guns شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

کانپست یک بازی جهان باز آن هم با اتمسفر و دنیای غرب وحشی روی پلتفرم موبایل جذاب بنظر می‌رسد، مگر نه؟ Six Guns یک بازی اکشن موبایلی با المان‌های جهان باز و شوتر است. جایی‌که باید به دنبال افتخار گمشده خودتان بگردید و تبدیل به بهترین تیرانداز غرب شوید. محیط وسیع بازی به اندازه‌ای که باید سرگرم‌کننده است که بتوانید ساعت‌ها خودتان را مشغول تجربه بازی کنید. همچنین بسیاری از مکان‌های نقشه بازی کاملا باز هستند و شما می‌توانید به هرجایی که دوست داشتید، سفر کنید.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شویدبه اتحادیه سایه‌ها بپیوندید با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شوید

دشمن‌ها را بکشید، سکه بگیرید و اسلحه بخرید! این تمام اتفاقات بازی است. بازی متشکل از ۴۰ مرحله مختلف در کنار محتوای متنوع است که باید در حین بازی، آن‌ها باز کنید. از اسب‌های مختلف بگیرید تا اسلحه‌های کلاسیک غرب وحشی؛ همگی در اختیارتان هستند و باید به سراغشان بروید. سیستم گان گیم بازی واقعا طراحی فوق‌العاده‌ای دارد و حس تیراندازی به این بازی؛ حسی دوست داشتنی است. بخش مولتی‌پلیر بازی مملو شده است از ساید کوئست‌ها و مراحل متنوعی که می‌توانید آن‌ها را به صورت کوآپ نیز با دیگر دوستانتان بازی کنید.

درنهایت نوبت به قابلیت‌های شخصی‌سازی بازی می‌رسد! معمولا وقتی صحبت از عناوین جهان باز می‌شود؛ یکی از مهمترین بخش‌های این بازی‌ها مربوط به شخصی‌سازی کاراکترهای آن‌ها می‌شود. صادقانه بگویم، نباید انتظارات بالایی از بازی Six Guns در این بخش داشته باشید. هرچند که می‌توان برخی از المان‌های کاراکترهای بازی را شخصی‌سازی کرد، اما با این‌حال همه‌چیز می‌توانست تاحدودی بهتر باشد.درنهایت این بخش گرافیک و جلوه‌های بصری بازی است که خودش را به رختان خواهد کشید. Six Guns بازمانده‌ای از سال ۲۰۱۱ است، اما شاید عجیب باشد که بگویم گرافیکش هنوز هم با گذشت بیش از ۱۰ سال از انتظار بازی؛ همچنان دست نخورده و کلاسیک باقی‌ مانده. البته نباید گرافیک این بازی را با عناوین جدیدتر پلتفرم موبایل مقایسه کرد! Six Guns درست مناسب آن دسته از کسانی است که دلشان برای یک بازی کلاسیک موبایلی تنگ شده. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز طراحی مشابه‌ای دارند و موسیقی بازی شما را یاد فیلم‌های بزرگ وسترن خواهد انداخت.

با جایگزین موبایلی بازی Red Dead Redemption آشنا شوید - ویجیاتو

پیشنهاد می‌شه!

کمتر اتفاق میوفتد که ما با عنوانی جهان باز آن هم با اتمسفری از دنیای غرب وحشی رو به رو شویم. اما بازی موبایلی Six Guns این امر را به خوبی برایمان به تصویر کشیده. عنوانی که در سال ۲۰۱۱ توسط استودیوی دوست داشتنی گیم‌لافت توسعه پیدا کرد و تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های آن سال‌ها شد! Six Guns جذاب است و اگر به دنبال چالش در دنیای غرب وحشی هستید، بهترین گزینه موبایلی شماست.

Six Guns
Six Guns
  • سازنده Gameloft
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-ماجراییجهان-بازشوتر سوم شخص
  • حجم781 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/dz5
نظرات (۱۳)
4.8 8 امتیازها
امتیاز مطلب
13 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

ازش خوشم نیومد
صبح نصبش کردم شب خسته شدم ازش پاکش کردم😑

اسکی لافت🗿

بازی کردم اوایلش که بازی میکنی خوبه و کار های زیادی برای انجام دادن دتری
ولی یواش یواش کسل کننده میشه و عملا هیچ کاری برای انجام دادن توش نداری😐

West gunfighter هم خوبه

راستش من این بازی رو گرفتم
حتی خیلی قبل از اینکه رد دد بازی کنم
ولی جذبم نکرد اصلا:/

این بازی رو تجربه کردم
چند ساعت،نهایتا چند روز سرگرمتون میکنه
بعد خودتون پاک ش میکنید

مثل خیلی از بازی های دیگه یه جورایی یه کپی بی کیفیته

هیچ بازی نمیتونه جایگزین رد دد باشه
من این بازی رو بازی کردم زیاد باحال نبود

گیم لافت اصکی باز

13
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x