ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سازنده بازی Control از معانی مختلف نام آن می‌گوید

Control، تنها یک اسم ساده نیست

۰

در حالی که کمتر از دو ماه تا انتشار بازی Control باقی مانده، شاهد افزایش اقدامات رمدی اینترتینمنت برای بازاریابی موثر جدیدترین محصولش هستیم. چندی پیش اطلاعاتی از مدت زمان گیم پلی و نحوه روایت داستان منتشر شد و حال نیز یکی از سازندگان جزئیات تازه‌ای را از نام آن به اشتراک گذاشت. این‌طور که به نظر می‌رسد، پشت نام این بازی معانی مختلفی نهفته است.

میکائیل کَسورینِن، کارگردان بازی Control اخیراً مصاحبه‌ای را با وبسایت Wccftech انجام داد. کسورینن در این مصاحبه‌ اطلاعات جدیدی را از جنبه‌های مختلف بازی به اشتراک گذاشت که یکی از آن‌ها نام آن بود. طبق گفته‌های او، Control تنها درباره کنترل محیط و آدم‌های اطراف نیست، بلکه درمورد بازپس گیری کنترل از شرکت The Hiss نیز هست.

کسورینن در این باره گفت: «بله، کلمه Control معنی عمیقی دارد. به جسی و کارهایی که قادر است انجام دهد نگاه کنید؛ او می‌تواند با استفاده از قدرت‌هایش محیط اطراف را کنترل کند. او همچنین می‌تواند ذهن سربازان دشمن را کنترل کرده و آن‌ها را بر علیه یکدیگر کند. در بحث تم‌های اصلی داستان، این بازی تماماً درباره کنترل است؛ از دست دادن کنترل و سپس تلاش برای بازپس گیری آن.»

بازی Control

کارگردان بازی Control در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: «پس این اسم ارتباط مستحکمی با حس و حالی دارد که بازی منتقل می‌کند. و بله، نقاط کنترل تصویر سازی بسیار واضح و واقعگرایانه‌ای از برخی نقاط ساختمان هستند که توسط نیروهای شرکت The Hiss دچار ویرانی شده‌اند. پس از اینکه جسی این نقاط را از سربازان دشمن پاکسازی کرد، ساختمان روند ترمیم خود را آغاز می‌کند.»

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، سازندگان چندی پیش به صحبت درباره مدت زمان گیم پلی بازی Control پرداختند. طبق گفته‌های آن‌ها نمی‌توان عددی را به‌طور دقیق اعلام کرد، زیرا بازی بسیار عظیمی است و کاربر می‌تواند به طریق مختلف آن را انجام دهد. با اینحال، اگر یک کاربر بخواهد بخش داستانی را به‌طور کامل انجام داده و در این حین تعدادی از ماموریت‌های فرعی را نیز به پایان برساند، به ۱۵ الی ۲۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

لازم به ذکر است که بازی Control در تاریخ ۵ شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. در ضمن، دیروز ویدیویی ۲۱ دقیقه‌ای از گیم پلی این عنوان اکشن و ماجراجویی منتشر شد که می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/8o

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...