ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اسپایدرمن فار فرام هوم
اخبار و مقالات

باکس آفیس: Spider-Man: Far From Home کار خود را با ۱۸۵ میلیون دلار شروع کرد

آخرین ارقام آخر هفته باکس آفیس توسط Entertainment Weekly منتشر شده و Spider-Man: Far From Home از شرکت سونی به آسانی به مقام اول دست یافت. این فیلم در بازه ۱۴ تا ۱۶ تیر به فروش ...

سینا سادات حقی
نوشته شده توسط سینا سادات حقی | ۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۱

آخرین ارقام آخر هفته باکس آفیس توسط Entertainment Weekly منتشر شده و Spider-Man: Far From Home از شرکت سونی به آسانی به مقام اول دست یافت. این فیلم در بازه ۱۴ تا ۱۶ تیر به فروش عظیم ۹۳.۶ میلیون دلاری در آمریکا و کانادا رسید که چیزی نمانده بود رکورد جدیدی را برای آخر هفته ۴ جولای (روز استقلال آمریکا) ثبت کند.

صاحب این رکورد همچنان Transformers: Dark of the Moon است که در سال ۲۰۱۱ اکران شد و موفق شد تا در آخر هفته ۴ جولای، ۹۷.۹ میلیون دلار بفروشد.

ارقام و تحلیل‌ها برای Far From Home مرسوم نیستند چون فیلم اکران خود را در روز سه‌شنبه شروع کرد، در حالی که بیشتر فیلم‌های بزرگ در روز جمعه آغاز به کار می‌کنند. Far From Home رکورد بیشترین فروش داخلی در روز سه‌شنبه را ثبت کرد. رکورددار قبلی فیلم Amazing Spider-Man بود که با اکران در تاریخ سه‌شنبه، ۳ جولای ۲۰۱۲ فروش ۳۵ میلیون دلاری را تجربه کرد.

با نگاهی به بازه شش روزه باکس آفیس از سه‌شنبه تا یکشنبه، Far From Home در آمریکا و کانادا به فروش ۱۸۵ میلیون دلاری دست یافت. این رکورد شش روزه‌ ۴ جولای است که با عبور از اسپایدرمن 2 به آن رسیده است.

با ترکیب ارقام داخلی و بین‌المللی، Far From Home تاکنون در کمتر از یک هفته در سراسر دنیا ۵۸۰ میلیون دلار فروخته است. این فیلم در وبسایت CinemaScore رتبه عالی A را گرفته که به همین دلیلی احتمالا با تبلیغ مثبت سینه به سینه به بلیت فروشی قوی خود در هفته دوم و بعد از آن ادامه می‌دهد.

داستان اسباب بازی 4 این هفته با ۳۴.۳ میلیون دلار دوم شد، در حالی که فیلم Yesterday از دنی بویل، ۱۰.۸ میلیون دلار فروخت. دیگر تازه وارد این هفته یعنی اثر ترسناک جدید کارگردان Hereditary با نام Midsommar، فروشی ۶.۷ میلیون دلاری داشت و در جایگاه ششم قرار گرفت. فیلم اکران خود را روز چهارشنبه شروع کرد و در بازه کامل پنج روزه ۱۰.۹ میلیون دلار درآمد داشت. شرکت تهیه‌کننده یعنی A24 ادعا می‌کند که این بهترین افتتاحیه برای فیلمی مستقل تا به اینجای کار در سال ۲۰۱۹ است.

باکس آفیس ۱۴ تا ۱۶ تیر در آمریکا و کانادا

  1. Spider-Man: Far From Home -- $93.6 million
  2. Toy Story 4 -- $34.3 million
  3. Yesterday -- $10.8 million
  4. Annabelle Comes Home -- $9.8 million
  5. Aladdin -- $7.6 million
  6. Midsommar -- $6.7 million
  7. The Secret Life of Pets 2 -- $4.8 million
  8. Men In Black International -- $3.6 million
  9. Avengers: Endgame -- $3.1 million
  10. Rocketman -- $2.8 million
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی