Crazy Defense Heroes یا یکی از برترین عناوین تاور دیفنس موبایلی

از گرافیک‌های انیمه‌ای تا نبرد با شیاطین

۹ اسفند ۱۴۰۰ ۴ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های تاور دیفنس – استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Crazy Defense Heroes همراه ویجیاتو باشید.

عناوین استراتژی بقدری پتانسیل دارند که تنها با افزودن المان‌های مختلف به آن‌ها، عناوین جدیدی را ساخت. نمی‌دانم چند وقت است که بازی‌های ویدیویی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید، اما خوب می‌دانم که اگر از کاربران قدیمی این صنعت باشید، روزهای طلایی بازی‌های استراتژی را خوب به یاد دارید. زمانی این عناوین استراتژی بودند که روی کامپیوترهای شخصی حکمرانی می‌کردند و غیرممکن بود که کسی برای یک‌بار هم که شده به سراغ تجربه این عناوین نرفته باشد. اما زمان همه‌چیز را تغییر داد و متاسفانه اکنون دیگر بازی‌های استراتژی آن‌طوری که انتظار داریم دیده نمی‌شوند.

آرزو می‌کنم که ایکاش می‌توانستم قدمی در راه بهبودی وضعیت بازی‌های استراتژی بردارم. به هرحال دوران کودکی بسیاری از اما توام با همین عناوین گذشت و اکنون دیدن سقوط این بازی‌ها، واقعا دردناک است. اما در دل ناامیدی بسی امید است و هنوز هم می‌توان از زیر خاکستر بازی‌های استراتژی؛‌ عناوینی را پیدا کرد که شایسته شاهکار خطاب شدن هستند. درواقع اگر پلتفرم موبایلی نبود، هرگز نمی‌توانستید که تجربه‌ای جذاب از یک بازی استراتژی داشته باشید. پلتفرم موبایل جانی تازه به پیکر خسته عناوین استراتژی بخشیده است و دلیلی برای زنده ماندن آن‌هاست.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العادهنگاهی به یکی از بهترین شوترهای موبایلی معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العاده

در این بین بازی‌های استراتژی موبایلی بیش از هرچیز دیگری روی این پلتفرم طرفدار دارند. مکانیک‌های پلتفرم موبایل و از طرفی قابلیت‌های صفحه‌های لمسی گوش‌های موبایل؛ باعث شد تا بازی‌های استراتژی موبایلی جایگاهشان را پیدا کنند. از طرفی خلاقیت سازندگان بازی‌سازها نیز در ساخت عناوین استراتژی، دلیلی دیگر بود تا ما بخواهیم نگاهی جدی به این بازی‌ها روی پلتفرم موبایلی داشته باشیم.

معمولا عناوین تاور دیفنس موبایلی آنطوری که باید و شاید دیده نمی‌شوند. اگر سال‌ها پیش به سراغ این عناوین روی پلتفرم موبایل می‌رفتید، چندان بازی‌های خوبی را نمی‌توانستید پیدا کنید. منتهی هرچقدر که ما در زمان به سمت جلو حرکت کردیم، این عناوین نیز به همان اندازه پیشرفت کردند. در این بین بازی موبایلی Crazy Defense Heroes نیز از جمله برترین این عناوین است که در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم موبایل توسط استودیوی دوست داشتنی Animoca Brands توسعه پیدا کرد. این استودیو پیش‌تر توانسته بود که با ساخت بازی‌های تاور دیفنس موبایلی؛ خودی نشان دهد و بازی Crazy Defense Heroes از جمله برترین آثار آن‌هاست.

مطلب پیشنهادی:با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شویدبازی Mortal Kombat X را این‌بار روی موبایل تجربه کنید با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شوید

Crazy Defense Heroes همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، یک بازی تاور دیفنس با المان‌های استراتژی است. جایی‌که بازی تلاش کرده که با استفاده از المان‌های کارتونی و سبکی فانتزی؛ خودش را بیش از هرچیز دیگری جذاب نشان دهد. امری که بازی موبایلی Crazy Defense Heroes در انجام آن به خوبی عمل کرده است و حسی فوق‌العاده را از یک بازی موبایلی به تصویر کشیده. حسی که توام با مکانیک‌های آن، تبدیل به برترین بازی تاور دیفنس موبایلی شده است.

بازی موبایلی Crazy Defense Heroes داستان چندان عمیقی ندارد. البته در ابتدای بازی شما متوجه خواهید شد که جنگی بزرگ میان انسان‌ها و هیولاهای جهنمی رخ داده است. وظیفه شما کنترل و دفاع از شهرهای باقی‌مانده است و در این بین باید با کمک شوالیه‌های شجاع، در مقابل ارتش هیولاها و موجودات ترسناک؛ مقاومت کنید تا زمین‌ها را از نابودی نجات دهید.

برای اجرای بازی موبایلی Crazy Defense Heroes شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

وظیفه کلی شما در دنیای بازی Crazy Defense Heroes؛ پاکسازی مسیرهای مشخص شده از دشمنان است. شما باید با قرار دادن ساختمان‌های مختلف، در برار سیل عظیم دشمنان مقاومت کنید. هرکدام از ساختمان‌های بازی ویژگی‌ و توانایی‌های خاص خودشان را دارند. بنابراین باید در چینش دقیق ساختمان‌ها کمی خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید. البته حواستان را باید خیلی خوب جمع کنید، زیرا به مرور به تعداد دشمان افزوده خواهد شد و چالش‌های بیشتری پیش رویتان قرار خواهند گرفت.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویاشروع همه‌چیز از اینجا بود بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویا

بازی گیم‌پلی مرحله‌ای دارد. هرمرحله، محیط بصری و تنوع خاص خودش را دارد. بطوری که اگرچه تمامی مراحل بازی از یک فرمول استفاده کرده‌اند، اما با این‌حال همچنان گیم‌پلی Crazy Defense Heroes جذاب است و می‌توان انتظارات بالایی از آن داشت. درنهایت باید گفت که برای رسیدن به دیگر مراحل؛ باید مراحل قبلی را تکمیل کنید و تمام محتوای بازی در همین مراحل خلاصه شده‌اند. با این توضیحات هرچقدر که در بازی پیشرفت می‌کنید، مراحل بیشتری نیز برایتان باز خواهند شد و محتوای سرگرم‌کننده‌تری دریافت خواهید کرد.

درکنار المان‌های تاور دیفنس بازی Crazy Defense Heroes؛ شما با مکانیک‌های نقش آفرینی نیز رو به رو خواهید شد. برای مثال می‌توانید کاراکترهای مختلف را به عنوان فرمانده ارتش‌تان مشخص کنید و به سراغ کوئست‌های بازی بروید. بعد از موفق شدن در هرمرحله بازی، شما منابع مختلفی به دست خواهید آورد که می‌توانید از آن‌ها در ساخت و ارتقای سربازان جدید استفاده کنید. تنوع سربازان در دنیای بازی موبایلی Crazy Defense Heroes فوق‌العاده است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی جزو برترین‌ بازی‌های تاور دیفنس پلتفرم موبایل باشد.

گرافیک بازی کارتونی ساده است. اگر علاقه‌مند به تجربه عناوین انیمه‌ای باشید، Crazy Defense Heroes نیز برایتان به شدت دوست داشتنی خواهد بود. دوربین ایزومتریک و گرافیکی ۲ بعدی؛ تمامی چیزی‌هایی هستند که می‌توان درباره گرافیک بازی گفت. وقتی به سراغ Crazy Defense Heroes می‌روید، نباید انتظارتان بالایی از گرافیک بازی داشته باشید، به هرحال Crazy Defense Heroes گرافیک چندانی ندارد که بخواهد شما را شگفت‌زده کند. منتهی در بخش موسیقی‌متن، بازی موبایلی Crazy Defense Heroes عملکرد به مراتب بهتری از خودش بجای گذاشته است. موسیقی‌متن بازی هماهنگی خوبی با گرافیک و تم بازی دارد و می‌تواند حسی جذاب را به شما منتقل کند.

پیشنهاد می‌شه!

شاید عناوین استراتژی روی پلتفرم‌های اصلی به انتهای ماجراجویشان رسیده باشند، اما میراث این عناوین همچنان روی پلتفرم موبایل زنده است. بازی موبایلی Crazy Defense Heroes بدون شک یکی از برترین عناوین تاور دیفنس موبایلی است که در سال ۲۰۱۸ توسط استودیوی Animoca Brands برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. جایی‌که شما با یک بازی استراتژی – تاور دیفنس با المان‌های فانتزی و نقش آفرینی طرف خواهید شد که می‌تواند داستان‌هایی به یادماندنی را برایتان تعریف کند.

Crazy Defense Heroes – TD Game

    Crazy Defense Heroes – TD Game

  • سازنده Animoca Brands
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکتاور دیفنس
  • حجم: 161 مگابایت

کپی شد https://vigiato.net/?p=263941
نظرات
4 4 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x