Brothers in Arms 3 یا شاهکار موبایلی فراموش‌شده گیم‌لافت

از شلیک با مسلسل‌های مرگبار، تا رانندگی با تانک‌های غول‌پیکر

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های شوتر موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Brothers in Arms 3 همراه ویجیاتو باشید.

جنگ چیزی نیست که کسی بخواهد آن را تجربه کند. انسان‌ها در طول تاریخ به اندازه‌ای که باید درگیر جنگ شده‌اند که دیگر نتوان کاری از پیش برد. ماهیت جنگ بد است و مهم نیست که شما در کدام برهه زمانی و کدام طرف داستان ایستاده‌اید. این امر که جنگ چیزی جز جنایت ویرانی است، غیرقابل انکار است. چه بسا جنگ‌هایی بوده‌اند که بر سر هیچ و پوچ رخ داده‌اند و شهرها و تمدن‌های بی‌شماری را از ویران کرده‌اند. چهره جنگ خشن و زشت است و در این بین، چه انسان‌های بی‌گناهی که بخاطر آن کشته نشده‌اند!

اگر من وظیفه ساخت عنوانی ویدیویی براساس رویدادهای جنگی، یا فیلمی براساس آن‌ها را داشتم؛ بدون شک بقدری ایده‌های خلاقانه‌ای بودند که بتوان با استفاده از آن‌ها عناوینی شاهکار ساخت. خوشبختانه بازی‌های ویدیویی و صنعت سینما در طی چندسال اخیر به سراغ رویدادهای تاریخی و جنگ‌هایی رفته‌اند که تاریخ هرگز آن‌ها را فراموش نخواهد کرد. قضاوت این‌که آیا ساخت عناوینی براساس جنگ‌های تاریخی؛ درست است یا نه؟ کالا به اختیار خودتان می‌گذارم. اما خوب می‌دانم که بازی‌های ویدیویی می‌توانند بیش از هرچیز دیگری تاثیرگذار باشند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العادهنگاهی به یکی از بهترین شوترهای موبایلی معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العاده

خوشبختانه پلتفرم موبایل به لطف پتانسیل‌های بالایی که دارد، گزینه‌ای فوق‌العاده برای بازی‌سازهاست که بخواهند ایده‌هایشان را عملی کنند. همانطور که می‌دانید، بازی‌های شوتر از جمله فوق‌العاده‌ترین و جذاب‌ترین سبک‌های بازی‌سازی هستند. حالا فرض کنید که بتوان این عناوین را با تمی جنگی تجربه کرد. خبر خوب این است که پلتفرم موبایل بقدری پتانسیل دارد که ما شاهد حضور عناوین شوتر شاهکاری باشیم که راوی قابل احترامی برای رویدادهای جنگی هستند.وقتی به سراغ تجربه یک بازی شوتر موبایلی می‌روید، گزینه‌های بسیاری پیش رویتان خواهند بود که هرکدام از آن‌ها پتانسیل‌های خودشان را دارند. به ویژه با پیشرفت موبایل گیمینگ و انتشار شاهکارهایی مانند کال آف دیوتی موبایل و پابچی موبایل؛ عناوین شوتر یک قدم رو به جلو برداشتند. اما اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که به دنبال تجربه یک بازی شوتر داستانی با المان‌های آرکید هستند؛ این‌جاست که پلتفرم موبایل برگ برنده‌ چندانی ندارد که بخواهد آن را رو کند.

هرچقدر که بازی‌های ویدیویی در زمان رو به جلو حرکت کردند، درست به همان اندازه داستانشان دچار ضعف شد. اما خبر خوب این است که در لا به لای عناوین کلاسیک پلتفرم موبایل هنوز هم می‌توان بازی‌هایی را پیدا کرد که واقعا جذاب است. استودیوی دوست داشتنی گیم‌لافت درست در سال ۲۰۱۴ بود که به سراغ بازی موبایلی Brothers in Arms 3 رفت. Brothers in Arms 3؛ سومین نسخه از این فرنچایز بود و دنباله مستقیمی برای بازی موبایلی Brothers in Arms 2: Global Front به حساب می‌آمد.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشینگاهی به یکی از متفاوت‌تر بازی‌های ریسینگ موبایلی بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشی

بازی Brothers in Arms 3 علی‌رغم تغییرات گسترده‌ای که نسبت به نسخه پیشین این فرنچایز داشت، همچنان تجربه‌ای جذاب بود. جایی که متای ۶۰ بازی چندان جذاب بنظر نمی‌رسد، اما اگر کمی به بازی فرصت دهید؛ Brothers in Arms 3 آن‌ روی شاهکارش را نشانتان خواهد داد. همچنین این بازی یک عنوان شوتر سوم شخص با المان‌های آرکید است که براساس اتفاقات جنگ جهانی دوم روایت می‌شود و بخش داستانی آن؛ بزرگ‌ترین دستاورد آن است.

سال ۱۹۹۴؛ شمال فرانسه – جبهه نرماندی. با افزایش تنش میان جبهه‌های درگیر و در اوج بحبوحه جنگ جهانی دوم در سواحل فرانسه، شما وظیفه کنترل سربازی به نام Cole Wright را برعهده خواهید داشت. ماموریت او پاکسازی روستایی در نزدیکی جبهه نرماندی از حضور دشمنان است. اهمیت این روستا از آن‌جایی مهم است که اسنادی محرمانه‌ای در آن پنهان شده‌اند. اسنادی که اگر به دست دشمنان بیوفتند، می‌توانند نتیجه جنگ را عوض کنند. بنابراین این‌بار نوبت به Cole Wright رسیده تا با تیم کوچکش؛ تاریخ را تغییر دهد.

برای اجرای بازی موبایلی Brothers in Arms 3 شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی بازی چندان بد نیست. منظورم این است که عملا نباید این بازی را شوترهای امروزی پلتفرم موبایل مقایسه کنید. Brothers in Arms 3 گیم‌پلی جذابی دارد که عمده جذاب بودن آن دلیل مربوط به محتوای خوب بازی است. شما برخلاف نسخه‌های پیشین بازی، در دنیای Brothers in Arms 3 با یک بازی صرفا شوتر سوم شخص طرف خواهید شد که قابلیتی به نام اسکواد را معرفی کرده. درواقع این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که در تیم‌های چهار نفره به سراغ کمپین بازی بروید و بین کاراکترها سوئیچ کنید. اتفاقی که اگر بازی GTA V را تجربه کرده باشید، برایتان قابل درک‌تر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویاشروع همه‌چیز از اینجا بود بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویا

یکی از نقاط قوت بازی، فعال بودن کاربران آن است. بطوری که اگرچه Brothers in Arms 3 خودش را یک بازی داستان محور معرفی می‌کند، اما سرورهای بازی همچنان با قدرت فعال هستند و مسابقات آنلاین و ایونت‌های جذابی انتظارتان را می‌کشند. تمامی گیم‌پلی بازی در شلیک با اسلحه‌های قدیمی، جاخالی دادن و کاور گرفتن خلاصه شده است. بازی تنوع خوبی از سلاح‌های سنگین و سبک را در اختیارتان قرار خواهد که می‌توانید آن‌ها را ارتقا و یا شخصی‌سازی کنید.

موضوع دیگر این است که شما می‌توانید کاراکترهایتان را نیز ارتقا دهید. هرکاراکتر قابلیت خاص خودش را دارد اگر نتواند دشمنان را شکست دهد، باید با سوئیچ کردن بین اعضای تیمتان؛ از توانایی‌های دیگر کاراکترهایتان استفاده کنید. نهایتا باید گفت که استودیوی گیم‌لافت عنوانی را پدید آورده که حتی پس از گذشت‌ سال‌ها به صورت مرتبط بروزرسانی می‌شود و محتوای واقعا خوبی هم دارد. اگرچه هسته و اتمسفر مراحل بازی شبیه هم هستند، اما المان‌های مختلفی مانند پرواز با هلیکوتر و یا رانندگی با تانک‌های قدیمی؛ باعث سرگرم‌کننده‌ترین شدن Brothers in Arms 3 شده‌اند.هرچقدر هم که گیم‌پلی و داستان بازی Brothers in Arms 3 خوب باشد، اما راستش را بخواهید گرافیک آن چندان چنگی به دل نمی‌زد. منتهی اگر توقعتان را کمی پایین‌بر بیاورید، گرافیک و جلوه‌های بصری Brothers in Arms 3 در حد و اندازه یک بازی شوتر موبایلی آن هم از سال ۲۰۱۴ خوب هستند. البته نمی‌گویم که خبری از باگ و گلیچ در این بازی نیست، اما فراموش نکنید که نباید Brothers in Arms 3 را با عناوین شوتر سرآمد موبایلی مقایسه کنید. البته قصد من بد خطاب کردن بازی نیست! بلکه به شخصه مشکلی با گرافیک بازی نداشتم و آن حس خوب تجربه یک بازی آرکید – شوتر موبایلی را تجربه کردم.

مطلب پیشنهادی:تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survivalسبکی که هیچ پایانی ندارد تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survival

موضوع دیگر موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی است. معمولا ناخودآگاه وقتی صحبت از بازی‌های جنگی می‌شود، انتظار موسیقی‌متن‌هایی حماسی را داریم که این اتفاق در دنیای بازی Brothers in Arms 3 نیز رخ داده است.

Brothers in Arms 3

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی Brothers in Arms 3 شاهکار موبایلی استودیوی گیم‌لافت است که متاسفانه هرگز نتوانست آنطوری که باید دیده شود. این بازی یک قدم رو به جلو نسبت به عناوین پیشین این فرنچایز است و با داستانی جذاب و گیم‌پلی پرمحتوا می‌تواند تا ساعت‌ها مخاطبش را سرگرم‌ کند. Brothers in Arms 3در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و متای آن نیز به ۶۰ رسید.

Brothers in Arms 3: Sons of War

    Brothers in Arms 3: Sons of War

  • سازنده Gameloft
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکیداکشنشوتر سوم شخص
  • حجم: 586 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/f5k
نظرات (۹)
5 4 امتیازها
امتیاز مطلب
9 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Zombie

چقد بازیش رو بازی میکردم ولی نمی‌دونم چرا تا حالا یه بار هم آنلاین بازیش نکردم در کنار هزار باری که بازی تموم کردم😐

POORKING

یادش بخیر
پشتیبانی خیلی خوبی داشت
هر بار ایمیل میزدن مشکلت برطرف شد یا نه

CJ-Amir8513

خیلی بازی خوبی بود یادش بخیر
هر موقع تونستم میشینم بازی میکنم خیلی حال میده

mash reza 303

کلا هر موقع اسم یه بازی موبایلی داستانی و مولتی پلیر و کلا همچی عالی میاد
فقط به گیم لافت فکر کنید😂 ولی حیف که جز معدود ستاره های پلتفرم موبایله بقیه همه مولتی پلیر😢

djghc

منی که ازش خوشم نیومد🥲ولی modern combat 4 رو از گیم لافت خیلی دوست دارم با اون بازیه که شبیه گاد او وار زده یه سری بازیا دیگش

Mohammad8-Amin

یادش بخیر یه زمانی عجیب روش عجیب قفلی زده بودم
شاید یه مدت دیگه رفتم سراغش

Hossein-gamer47

واقعاً یه شاهکار بود
داستانش هم خیلی خوب بود و به همه کسانی که پول کنسول و پی سی ندارن پیشنهاد می کنم دانلود کنن و لذت ببرن
بخش آنلاینش که فوق العاده ست و تنوع سلاحش انقدر زیاده که نگم
کلی مراحل فرعی و اصلی و کارکتر و مکان های زیبا داره و واقعاً برای یه بازی با این حجم فوق العاده ست
بخش چتش هم پر ایرانیه که ترکوندنش
چقدر لذت بخش بود این بازی شاید دوباره برم سراغش

-haeez

حجی منو یاد بچگیام انداختی .
https://uupload.ir/view/vid_20220313_134619_682_x9u3.mp4/

آخرین ویرایش 2 ماه پیش توسط -haeez
Aliporrrrro

واقعا بازی خوبی بود
حتما باید تجربش کنم

9
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x