فیلم مورتال کامبت با درجه سنی بزرگسال اکران خواهد شد

و این یعنی خون، خشونت و مهم‌تر از همه، فیتالیتی!

0

طبق توییت گرگ روسو، فیلمنامه نویس فیلم مورتال کامبت این پروژه رده سنی بزرگسالان را برای اولین بار در فیلم‌های سری خواهد داشت و همچنین ضربات کشنده یا همان فیتالیتی در آن به نمایش درخواهدآمد. البته او اشاره‌ای به این نکرده که کدام ضربات قرار است در فیلم بازسازی شوند اما قطعا سازندگان فیلم فیتالیتی‌هایی را به نمایش خواهند گذاشت که برای طرفداران بیش از همه هیجان انگیز خواهند بود.

ساخت این فیلم امسال و در استرالیا شروع شده است. هنوز لیست بازیگران مورتال کامبت منتشر نشده اما هم اکنون می‌دانیم که ایفای نقش مهم‌ترین کاراکتر آن یعنی ساب زیرو را جو تسلیم، ورزشکار هنرهای رزمی که او را در The Raid: Redemption دیده بودیم، بر عهده خواهد داشت. علاوه بر ساب زیرو، دیگر شخصیت‌های پرطرفدار مانند سونیا بلید و رِیدن نیز در این اثر سینمایی حضور خواهند پیدا خواهند کرد. هنوز نام تمامی کاراکترهای فیلم اعلام نشده است.

فیلم مورتال کامبت

سایمن مک کویید کارگردان پروژه خواهد بود و تهیه کنندگی آن را نیز تهیه کننده پرآوازه هالیوود یعنی جیمز وان بر عهده خواهد داشت. در کارنامه آقای وان عناوینی مانند Saw و Aquaman دیده می‌شوند. تاریخ اکران این فیلم دهم اسفند سال آینده یعنی حدود یک سال و هشت ماه دیگر در نظر گرفته شده است. گرگ روسو علاوه بر مورتال کامبت، در حال کار روی فیلمنامه زریدنت اویل، Saint Row و FEAR نیز است.

فیلم قبلی اقتباس شده از مورتال کامبت گرچه که از سوی طرفداران بازخورد مثبتی داشت اما به دلیل رده سنی مثبت سیزده سال، بسیاری از صحنه‌های اکشن آن نتوانستند چیزی که مخاطبان مورتال کامبت انتظارش را می‌کشیدند به نمایش بگذارند. خوشبختانه این بار می‌توانیم مطمئن باشیم که فیلم از این حیث حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. نقد و بررسی یازدهمین بازی این فرانچایز محبوب که حدود دو ماه پیش عرضه شده است را می‌توانید در ویجیاتو بخوانید.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...