یکی از خالقان هیلو از بازی Disintegration رونمایی کرد [تماشا کنید]

اطلاعات تکمیلی در گیمزکام

0

شرکت پرایوت دیویژن و استودیو V1 اینتراکتیو از بازی Disintegration رونمایی کردند که در سبک تیراندازی اول شخص و علمی تخیلی ساخته می‌شود. معرفی کامل این محصول قرار است طی ماه‌های پایانی سال صورت گیرد.

متاسفانه تیزر منتشر شده از بازی Disintegration اطلاعات چندانی را در اختیار ما قرار نداده و تنها یک وسیله نقلیه با سلاح‌های قرار گرفته روی آن را از زوایای مختلف نشان می‌دهد. با اینحال، سازندگان وعده دادند که معرفی کامل در رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ انجام می‌گیرد. این رویداد از تاریخ ۲۹ مرداد الی ۲ شهریور ماه برگزار می‌شود و اولین ساخته استودیو V1 اینتراکتیو در شب بازگشایی حضور دارد.

همان‌طور که اشاره شد، بازی Disintegration اولین محصول V1 اینتراکتیو محسوب می‌شود. مارکوس لتو، یکی از خالقان سری بازی‌های هیلو، پس از جدایی از بانجی استودیو بازی سازی خودش را تاسیس کرد. لتو در زمان حضورش در بانجی روی کاراکتر مستر چیف و همچنین خودرو Warthog کار کرده بود.

 

مارکوس لتو درباره تاسیس استودیو جدید و کار روی بازی Disintegration گفت: «فرصت ایجاد یک بازی جدید و تاسیس این استودیو بسیار هیجان انگیز بوده است. خیلی خوب است که بالاخره می‌توانیم محصولی که روی آن کار می‌کنیم را با شما به اشتراک بگذاریم. بی صبرانه منتظریم تا این بازی جدید را ماه آینده به تمام جهان معرفی کنیم.»

مایکل وُرِش، مدیر شرکت پرایوت دیویژن، درباره همکاری با V1 اینتراکتیو در ساخت اولین محصول این استودیو گفت: «آنقدر خوش شانس بوده‌ایم که با فردی مثل مارکوس همکاری می‌کنیم؛ بازی سازی که خلاقیتش تمام صنعت ویدیو گیم را تحت تاثر خود قرار داد. از زمان تاسیس V1 اینتراکتیو در کنار مارکوس و تیمش بوده‌ایم و در طول این مدت دیدیم که همکاری ما چه تاثیری روی رشد استودیو می‌گذارد. در همین راستا، اعتماد بالایی به Disintegration داریم و بی صبرانه منتظریم تا آن را به عنوان تجربه‌ای منحصر بفرد معرفی کنیم که لاین آپ پرایوت دیویژن را پربارتر می‌کند.»

در حال حاضر، اطلاعاتی از پلتفرم‌های بازی Disintegration در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که این عنوان علمی تخیلی در سال آینده میلادی منتشر می‌شود.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...