ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایتاچی شرور Naruto
انیمه

۱۰ شرور انیمه‌ای که از قهرمان محبوب‌ترند

معمولاً در انیمه‌ها، این بیشتر قهرمان که پروتاگونیست اصلی داستان است، بیشترین محبوبیت را به دست می‌آورد. محوریت داستان بر روی رشد و تکامل قرار دارد و در این مسیر، برای رسیدن به اهداف درست ...

اهورا نصرالهی
نوشته شده توسط اهورا نصرالهی | ۱۷ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

معمولاً در انیمه‌ها، این بیشتر قهرمان که پروتاگونیست اصلی داستان است، بیشترین محبوبیت را به دست می‌آورد. محوریت داستان بر روی رشد و تکامل قرار دارد و در این مسیر، برای رسیدن به اهداف درست خود،‌ باید با شرورهایی قدرتمند رو به رو شوند.

همانقدر که شرورها ترسناک هستند، برای داستان ضروری هم هستند. آن‌ها کسانی هستند که کمک می‌کنند قهرمان بیشتر به مسیرش پایبند باشد و برای رسیدن به آن،‌ چیزی را به دست بیاورد. بر این اساس، شرورها شخصیت‌های جذابی‌اند که می‌توانند به موقع‌‌اش، عمق شخصیتی خود را نشان بدهند. آن‌ها تنها نام "شرور" را یدک نمی‌شکند و دارای خصوصیت‌های شخصیتی هستند که سبب می‌شود هواداران، آن‌ها را دوست داشته باشند. این دلیلی است که چرا یک سری شرور دنیای انیمه، از قهرمان‌ها محبوب‌تر می‌باشند. با ویجیاتو همراه باشید.

۱۰ - دیو براندو به عنوان یک شخصیت شیطانی نمایش داده شد اما به وفادارانش، مهربانی نشان می‌داد - JoJo's Bizarre Adventure

دیو براندو شرور JoJo

با اینکه تعداد زیادی شخصیت جذاب و دوست داشتنی در JoJo's Bizarre Adventure حضور دارند، دیو براندو، شرور این انیمه، تا به کنون محبوب‌ترین، و حتی می‌شود گفت از پروتاگونیست‌های اصلی پرطرفدارتر است. دیو به دلیل پدر آزارگرش، دوران سختی را گذراند و به عنوان یک شخصیت شیطانی در این داستان ظهور کرد. هرچند،‌ او نسبت به کسانی که به او وفاداری نشان بدهند، با مهربانی به آن‌ها پاسخ می‌دهد. در بالای تمامی این صحبت‌ها، او ترسناک و خشمگین است و در بسیاری از لحظات نمادین انیمه،‌ حضور دارد.

مطلب پیشنهادی
از جکی چان بدلکار تا ارتش یک نفره شوارتزنگر
۱۰ فیلم اکشن قدیمی با قهرمانان مورد علاقه پدرها

۹ - هیسوکا مورو یک ذهنیت منحصر به فرد دارد که شخصیت او را جذاب می‌کند - Hunter X Hunter

هیسوکا شرور Hunter X Hunter

در حالی که گون، پروتاگونیست اصلی Hunter X Hunter یکی از شخصیت‌های محبوب و پرطرفدار از قهرمانان شنون است، هیسوکا مورو شروری است که هواداران او را دوست دارند. هیسوکا به قدرت احترام می‌گذارد و از کشتن بعضی از افراد صرف نظر می‌کند؛ به شرطی که او فکر کند او دوباره قوی‌تر می‌شود و دوباره با او مبارزه کند. همچنین او به خاطر روی سادیستیک و اجتماع گریزش، علاوه بر شیوه خاص فکر کردنش، هواداران را میخکوب کرده است. وقتی که او در حالت عادی، رفتار آرامی نشان می‌دهد و ناگهان احساساتش فوران کند،‌ هرکه در جلوی راهش باشد را به صورت کمیکی و سرگرم کننده، از بین می‌برد.

۸ - وجه‌های زیادی از شخصیت جانکو انوشیما، از او یک شرور کاریزماتیک می‌سازد - Danganronpa: The Animation

جانکو انوشیما شرور Danganronpa: The Animation

به نظر بسیاری از مخاطبان، جانکو انوشیما بیشتر یک شخصیت کله پوک است که تنها به فشن اهمیت می‌دهد، که حرف درستی است!‌ اما یک وجه دیگر در شخصیت او وجود دارد که او را جذاب‌تر می‌کند: او یک تغییر حالت متفاوت با تجربه بیشتر مردم دارد. تغییر حالت او، این اجازه را می‌دهد که بتواند از یک دختر سر به هوا، به کسی تبدیل شود که دیگران را ناامید می‌کند و هیچ احساسی از خودش نشان نمی‌دهد. حتی به عنوان یک شرور، او آنقدر کاریزماتیک است که محبوبیت مخاطبان را به دست بیاورد.

۷ - ایزایا اوریهارا یک شخصیت بسیار برونگرا است اما از نشان دادن احساساتش می‌ترسد - Durarara!!

ایزایا اوریهارا شرور Durarara!!

شخصیت‌های جذاب زیادی در Durarara!! حضور دارند، اما شخصیتی که توانست محبوبیت هواداران را به دست آورد، ایزایا اوریهارا است. او یک کارگزار اطلاعات و فناوری است که از گول زدن مردم، برای دیدن واکنش آن‌ها لذت می‌برد. تنها برای اینکه درمورد انسان‌ها،‌ بیشتر اطلاعات کسب کند. در زیر این روکش شخصیت برونگرای سنگ دل، ایزایا به شدت شکننده است. اگر او ذره‌ای از احساس عشق یا احساس خشم خیانتی که به او می‌شود را نشان بدهد، از هم می‌پاشد. او بسیار بامزه و جذاب است و به همین دلیل، انیمه را هیجان انگیزتر می‌کند.

۶ - یوهان لیبرت شخصیت قهرمان را به لطف عقاید تسخیر کننده‌اش قهرمان داستان را کنار می‌زند - Monster

یوهان لیبرت شخصیت شرور Monster

یوهان لیبرت،‌ آنتاگونیست اصلی انیمه Monster، پرطرفدارترین شخصیت این انیمه نیز است. در طول زندگی‌اش، او اسم‌های مختلفی را برای خودش انتخاب کرده است و از جذابیت و کاریزمایش، برای گول زدن مردم استفاده کرده است. در بالای تمامی این چیزها،‌ او یک قاتل سریالی نیز است. هدفش این است که جهان را از انسان‌ها پاک کند و تنها خودش بماند. در طول انیمه،‌ هدف او به یک خودکشی بی عیب و نقص تغییر پیدا می‌کند. نحوه فکر کردن او هواداران را مبهوت و کنجکاوی‌شان را برای درک این شخصیت به یادماندنی تحریک می‌کند.

۵ - سوسوکه آیزن به Soul Society خیانت کرد،‌ اما یک شخصیت با چندین لایه است - Bleach

سوسوکه آیزن شرور Bleach

اگرچه شخصیت ایشیگو، پروتاگونیست اصلی Bleach، به عنوان یک شخصیت برجسته در فصل‌ها رشد پیدا می‌کند، اما یک شرور حضور دارد که او را کنار می‌زند: سوسوکه آیزن. در نگاه اول، آیزن شبیه مردی به نظر می‌رسد که خیر همه را می‌خواهد. در نهایت،‌ مشخص می‌شود که او می‌خواست گروه خودش را بسازد و برای رسیدن به این قدرت، به اعضای Soul Society خیانت کرد. او مکار،‌ جذاب و یک شمشیرباز ماهر است. عمق زیادی در شخصیت آیزن وجود دارد که او را بالاتر از ایشیگو قرار می‌دهد.

۴ - ایتاچی یوچیها برای محافظت از برادر و خانه‌اش، به یک شرور تبدیل می‌شود - Naruto

ایتاچی شرور Naruto

ناروتو شاید یک شخصیت محشر و یکی از دوست داشتنی‌ترین قهرمانان شنون باشد، حداقل تا پایان انیمه، اما یک شرور در داستان حضور دارد که هواداران او را بسیار دوست دارند. در ابتدا،‌ ایتاچی یک مجرم خون سرد به نظر می‌رسید و بسیار هم در این کار، درخشان بود. پشت کارهای وحشتناک او، یک دلیل وجود دارد. او برای محافظت از شهرت قوم یوچیها، برادر کوچکش ساسوکه و روستای Hidden Leaf، به یک شرور تبدیل شد. نینجایی که از تمامی چیزهایی که دوست داشت دست کشید و نقش یک شرور را برای محافظت از آنان ایفا کرد.

مطلب پیشنهادی
اکشن ببین، لبخند بزن
بهترین فیلم های اکشن کمدی هالیوودی

۳ - وِجیتا عمق و رشد شخصیتی بیشتری نسبت به پروتاگونیست اصلی دارد - Dragoon Ball Z

وگتا شرور Dragoon Ball Z

گوکو با اینکه شخصیت اصلی Dragoon Ball Z است، اما این وجیتا است که تماشاچیان در طول سریال به او علاقه مند می‌شود. در شروع، او یک مجرم سرسخت که تنها خواهان مرگ و خرابی بود. او یک شخصیت باهوش و آسیب پذیر است و این موضوع،‌او را باورپذیرتر کرده است. در گذر زمان، شخصیت او بهتر و کامل‎‌تر می‌شود. همچنین او عاشق بلوما می‌شود و با او ازدواج می‌کند. در نهایت، او در کنار قهرمانانی که با آن‌ها دشمنی داشت، از زمین محافظت می‌کند.

۲ - شوگو ماکیشیما می‌خواهد مرزها را رد کند و کارهایی را که قهرمانان نمی‌توانند انجام بدهند، بکند - Psycho-Pass

شوگو ماکیشیما شرور Psycho-Pass

در دنیایی که پر از شخصیت‌های گوش به فرمان و ضعیف است، یک نفر خودش را از آنان جدا می‌کند. شوگو ماکیشیما شرور فصل اول این سریال و یکی از جذاب‌ترین و درگیرکننده‌ترین شخصیت‌های این انیمه است. او باهوش، حاضر جواب، کاریزماتیک و مکار است. تمامی این چیزها،‌ سبب می‌شود از لحظاتی که در صحنه حضور دارد لذت ببریم. او دوست دارد از نقل قول‌های کتاب‌هایی که می‌خواند استفاده کند و با شعارهایی که می‌داند، حتی اگر خوب نباشند، زندگی کند. برخلاف قهرمانان،‌ شوگو دوست دارد بکشد تا نظامی که بر مردم تسلط دارد را نابود کند تا اینکه بنشیند و هیچ کاری نکند.

۱ - زندگی گذشته تراماتیک دیلاندا، او را با ضعف‌هایی رها کرده که مخاطبان را مجذوب می‌کند - The Vision Of Escaflowne

دیلاندا شرور The Vision Of Escaflowne

در The Vision of Escaflowne، قهرمانان پرانرژی وجود دارند که احتمالاً برای مخاطبان جذاب باشند. هرچند،‌ در مقایسه با شروری همانند دیلاندا، هیچ محسوب می‌شوند. دیلاندا،‌ فرمانده گروه Dragonslayers، یک گروه برجسته از سربازان و یک خلبان ماهر است. با اینکه او خودشیفته، خشمگین، بی رحم و عجول است، اما یک وجه خاص در شخصیت او، باعث شده هواداران را درگیر خودش کند. به خاطر گذشته تلخی که دارد، او از تنها بودن می‌ترسد. این دلیلی است که او برای به وجودن آوردن هرج و مرج‌های بی‌نظیرش، چنین اشتهایی دارد. این نقطه ضعف،‌ سبب شده او بیشتر واقعی و قابل درک به نظر برسد.

مطلب پیشنهادی
در راه والهالا
۱۰ فیلم جذاب در مورد جنگجویان وایکینگ
CBR
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (25 مورد)
 • london is red
  london is red | ۲۱ مهر ۱۴۰۱

  جای کاکرو از فوتبالیست ها خالی بود??

  • Kalantaripoor
   Kalantaripoor | ۲۳ مهر ۱۴۰۱

   پشمام
   راست میگه ها

  • HELL_GAMER
   HELL_GAMER | ۲۴ مهر ۱۴۰۱

   منطقیه??

 • ArminSa
  ArminSa | ۲۰ مهر ۱۴۰۱

  جای آسکلاد از Vinland Saga به شدت خالیه

  • HELL_GAMER
   HELL_GAMER | ۲۴ مهر ۱۴۰۱

   راست میگیا ?

 • Armin3040
  Armin3040 | ۱۹ مهر ۱۴۰۱

  به نظرم لایت باید می‌بود چون لایت از اون جایی که شرور شد نسبت به قبل محبوب تر شد

 • Bucher
  Bucher | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  عاشق ایتاچیم

 • mtb
  mtb | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  تاسف میخورم برای اینکه هر محتوایی را به خورد مخاطب میدین از قالب کلی مقاله که مشخص بود از سایت خارجی برداشتین ولی حداقل ای کاش درست ترجمه میکردین اوچیها،یوچیها ترجمه شده وجیتا،وگیتا ترجمه شده احتمالن مترجم دارین اما به مترجمتون بگین ترجمه گوگل ترنسلیت بهتره?

 • عمو سوری
  عمو سوری | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  سوکونا،موزان کیبوتسوجی،آکازا،لایت

 • Barsam__2020
  Barsam__2020 | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  واقعا مرگ ایتاچی اشکم رو درآورد

  • Ilia2008
   Ilia2008 | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

   کادر اسپویل بزن مرد مومن

   • Matin-Artorias
    Matin-Artorias | ۱۸ مهر ۱۴۰۱

    سایت کادر اسپویل یوخده

  • f.r.e.e.d.o.m
   f.r.e.e.d.o.m | ۲۱ مهر ۱۴۰۱

   همچنین...
   و خنده های رو مخ سوکس حمام بعد از مرگ ایتاچی?

 • Love-Game
  Love-Game | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  Psycho-Pass یکی از اندریتد ترین انیمه هایی هست که تو عمرم دیدم و هنوز تو کفم که فصل جدیدش داره میاد
  کسایی که هم که به خاطر افت داستانی فصل دوم دراپ کردن بگم ی شانس دیگه بهش بدن چون بعد از تموم شدن فصل دوم دوباره داستان خودش رو جمع میکنه
  ترتیب دیدنش:
  Psycho-Pass (2012) فصل اول
  Psycho-Pass 2 (2014) فصل دوم که کمی افت داره
  Psycho-Pass Movie (2015) اولین سینمایی
  Psycho-Pass Sinners of the System Case 1: Tsumi to Bachi (2019) سه قسمت یک ساعته قسمت اول
  Psycho-Pass Sinners of the System Case 2: First Guardian (2019) قسمت دوم
  Psycho-Pass Sinners of the System Case 3: Onshuu no Kanatai ni (2019) قسمت سوم
  Psycho-Pass 3 (2019) فصل سوم
  Psycho-Pass 3: First Inspector (2020) سه قسمت 45 دقیقه ای که ادامه فصل سومه
  فصل جدید هم ی دو ماه پیش تایید شد

  • HELL_GAMER
   HELL_GAMER | ۲۴ مهر ۱۴۰۱

   دمت گرم ی انیمه خوب معرفی کردی ...

   • Love-Game
    Love-Game | ۲۶ مهر ۱۴۰۱

    خواهش میکنم

 • Sheperd
  Sheperd | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  پس یاگامی لایت مال دفترچه مرگ چی؟
  ساسکه اوچیها چی؟

 • apple-mooz
  apple-mooz | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  یوچیها؟
  SOS

 • Cyrus
  Cyrus | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  واقعاً نمیشد گفت که ایتاچی شخصیت منفیه

 • GOLABIATOR
  GOLABIATOR | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  دو تا سوال دارم
  وجیتا دقیقا انتاگونیسته یا چی؟
  و ایزن کی به سول و سوسایتی خیانت میکنه ؟( تنبلیم میاد ببینم کل بلیچ رو )

  • Mr-erfamm
   Mr-erfamm | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

   در رابطه با سوال دومت اگه اشتباه نکنم توی آرک سوم انیمه هست که ایچیگو و بقیه میرن روکیا رو نجات بدن

 • Shadow-san
  Shadow-san | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  داستان ایتاچی اشک‌ من رو در آورد

  • Crash
   Crash | ۱۷ مهر ۱۴۰۱

   یوروسه ساسکه

مطالب پیشنهادی