ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم !Shazam
اخبار و مقالات

صحنه حذف شده فیلم Shazam احتمالا به شخصیت «بلک آدام» اشاره دارد

صحنه حذف شده‌ای از فیلم Shazam منتشر شده که احتمالا به حضور شخصیت «بلک آدام» در دنیای سینمایی/گسترش‌یافته دی‌سی اشاره دارد. در ادامه بخش‌هایی از داستان فیلم شزم! اسپویل می‌شوند. در طول فیلم !Shazam بسیاری ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۲۴ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۷

صحنه حذف شده‌ای از فیلم Shazam منتشر شده که احتمالا به حضور شخصیت «بلک آدام» در دنیای سینمایی/گسترش‌یافته دی‌سی اشاره دارد.

در ادامه بخش‌هایی از داستان فیلم شزم! اسپویل می‌شوند.

در طول فیلم !Shazam بسیاری از طرفداران منتظر بودند تا شاهد معرفی شخصیت بلک آدام باشند، اما حتی در صحنه‌های میان و انتهای تیتراژ پایانی نیز خبری از این مورد نشد و در عوض، یکی دیگر از دشمنان سرسخت شزم به نمایش درآمد. این دشمن «Mr. Mind» نام دارد و احتمالا در نسخه بعدی شزم به عنوان ابرشرور اصلی با او ملاقات خواهیم کرد. به هر حال با اینکه شاهد اشاره مستقیمی به شخصیت بلک آدام نبودیم، در صحنه حذف شده جدید احتمالا می‌توانیم این مورد را ببینیم:

 

در این صحنه شاهد خانواده شزم هستیم. همانطور که می‌دانید، در جریان فیلم این خانواده شکل گرفت و برای نشستن روی جایگاه‌های موجود در «سنگ ابدیت» آماده شد. طبیعتا بیلی بتسون یا همان شزم اولین کسی است که بر جایگاه خود می‌نشیند و سپس شاهد دیگر شخصیت‌ها هستیم که اینکار را انجام می‌دهند. آن‌ها به عنوان آخرین برگزیدگان زمین وظیفه سنگینی بر دوش دارند. سپس می‌بینیم که متوجه می‌شوند یکی از تخت‌ها خالی است.

با توجه به اینکه با «بازی تاج و تخت» طرف نیستیم، گروه به این فکر می‌افتند که این تخت متعلق به چه کسی است. سپس دارلا با بازی «میگن گود» با خوشحالی در این‌باره می‌گوید: «هر کسی که باشد، من او را دوست خواهم داشت. چراکه او به طور خودکار عضو این خانواده است». این گفته او می‌تواند به بلک آدامی اشاره داشته باشد که پیش‌تر در فیلم از او به عنوان اولین برگزیده سقوط کرده از انجمن ابدیت یاد شده بود.

فیلم Shazam

به گزارش وبسایت کامیک‌بوک، زکری لی‌وای در مصاحبه‌ای اعلام کرده که بلک آدام در دومین فیلم شزم نیز نخواهد بود و وقتی شاهد شزم و او در کنار هم خواهیم بود که فیلم سولو (مستقل) بلک آدام با بازی «دواین جانسن» ساخته شود. او دلیل این موضوع را این دانسته که اگر بلک آدام و شزم/کاپیتان مارول در دومین فیلم کنار هم قرار گیرند، برای سومین نسخه محدودیت‌هایی پیش می‌آید و نتیجه کسل‌کننده می‌شود. به همین دلیل تا سومین فیلم Shazam آن‌ها کنار هم قرار نمی‌گیرند. می‌توانید بررسی فیلم شزم! توسط ویجیاتو را اینجا بخوانید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی