آموزش مقدماتی دریفت کشیدن در فورتزا هورایزن 4

با دونات زدن شروع کنید

5

دریفت کشیدن در فورتزا هورایزن 4 یکی از آن‌ کارهایی است که طرفداران بازی دوست دارند در آن استاد شوند. البته مسئله اینجاست که رسیدن به چنین هدفی واقعا کار ساده‌ای نیست و باید یک سری حرکات مقدماتی را تمرین کنید تا در نهایت بتوانید یک دریفت زیبا در خیابان‌های بریتانیا بکشید.

یکی از این کارهای مقدماتی دونات زدن است. برای تمرین دونات زدن باید دور یک مانع بچرخید و سعی کنید به آن برخورد نکنید. در این ویدیو به آموزش دونات زدن می‌پردازیم تا برای دریفت کشیدن در فورتزا هورایزن 4 آماده شوید. پس در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

.کپی شد https://vgto.ir/d5

5
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
محمد مهدیMohammadپدرام بهادری آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمد مهدی
مهمان
محمد مهدی

کی ویدیو بعدی انتشار میشه و اینکه نگفتی برای ماشین های قوی هزار اسب بخاری چجوری میشه دونات زد و در آخر اینکه چگونه میتوانم ویدیو بعدی را ببینم مرسی

محمد مهدی
مهمان
محمد مهدی

فیلم بعدی کی انتشار میشه و اینکه نگفتی ماشین های قوی هزار اسب بخاری چجوری میشه و در آخر ویدیو بعدی رو چگونه میتوانم ببینم

Mohammad
مهمان
Mohammad

عالی بود خدایی-خیلی دنبال اموزش فارسی میگشتم ولی نیست-منظور از زدن دکمه کلاج چیه؟

پدرام بهادری
ویراستار

مرسی محمد جان الان دیگه هست 😀 ببین تو تنظیمات بازی برو و سیستم دنده دادن رو بذار رو حالت Manual/Clutch بعد دکمه‌اش رو خودت می‌‌تونی انتخاب کنی. دیگه تو بازی دکمه‌اش رو یه بار فشار بده و ول کن تا دور موتور بره تا انتها و ماشینت لیز بخوره.

Mohammad
مهمان
Mohammad

میدونستم اونجوری دستی میشه ولی نمیدونستم یکی از دکمه ها کار کلاج رو انجام میده
تشکر

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...