نخستین تریلر از گیم پلی بازی FIFA 20 منتشر شد

نهایت استفاده از توپ‌های مرده در هنگام ضربه آزاد

4

دقایقی قبل، الکترونیک آرتز در اقدامی غیرمنتظره با انتشار تریلری یک و نیم دقیقه‌ای از گیم پلی بازی FIFA 20 رونمایی کرد. معرفی جدیدترین نسخه سری بازی‌های فیفا اواسط خرداد ماه و در جریان رویداد E3 رخ داد و طرفداران از آن زمان تاکنون منتظر چنین تریلری بودند.

تریلر جدید بازی FIFA 20 نه تنها ستاره‌های جوانی همچون رحیم استرلینگ و جیدون سانچو را به تصویر می‌کشد، بلکه نگاهی کوتاه به ویژگی‌های جدید گیم پلی دارد. برای مثال، می‌توان به تکل‌های کنترل شده، مکانیک‌های جدید ضربات آزاد و سیستم دریبل زنی جدید اشاره کرد. با توجه به آنچه که می‌توان دید، الکترونیک آرتز تغییر یا بهبود قابل توجهی در گیم پلی و گرافیک نسخه جدید فیفا اعمال نکرده و تنها به ایجاد اصلاحات ریز بسنده کرده است. با اینحال، به نظر می‌رسد همین تفاوت‌های کوچک میان نسخه امسال و سال گذشته می‌تواند برای طرفداران راضی کننده باشد.

جدا از تریلر، الکترونیک آرتز لیست تغییرات به وجود آمده در بازی FIFA 20 نسبت به نسخه‌های پیشین را به همراه توضیحات منتشر کرده که در ادامه می‌توانید مطالعه کنید:

  • هدف خود را انتخاب و به شکل دقیقی زمان بندی کنید. به ضربه خود کات، قوس یا چرخش بیشتری بدهید. سیستم جدید نشانه گیری به شما خلاقیت بیشتری برای استفاده از توپ‌های مرده می‌دهد.
  • با چابکی بیشتری حرکت کنید. مدافع تیم حریف را گول زنید و با سرعت یا تاکتیک بالای خود او را پشت سر بگذارید. سیستم دریبل زنی جدید ابعاد تازه‌ای را به فوتبال تهاجمی در بازی FIFA 20 اضافه می‌کند.
  • با استفاده از تکل‌های سیستم اکتیو تاچ و انیمیشن‌های جدید توپ را از حریف خود باز پس بگیرید.
  • در موقعیت‌های تک به تک تمام کنندگی موثرتری داشته باشید. توپ‌های والی و شوت‌های از راه دور ریسک بالاتری خواهند داشت. به‌طور کلی، سیستم شوت زنی بازبینی شده واقع گرایی بیشتری را به شرایط گلزنی اضافه می‌کند.
  • به واسطه کنترل و گزینه‌های بیشتر در شرایط دریبل زنی یک در مقابل یک، جریان بازی در هنگام دفاع یا حمله را به‌طور کامل تغییر دهید.
  • با استفاده از سیستم‌های تکل زنی و جای گیری بازبینی شده و همچنین پشتیبانی بهتر از سوی هوش مصنوعی، توپ را از حریف پس بگیرید.
  • با نوآوری‌های صورت گرفته در انیمیشن‌های بازیکنان و جای گیری، از این پس حرکات طبیعی و واقع گرایانه‌ای را از بازیکنان در سراسر زمین شاهد خواهید بود.
  • فیزیک جدید توپ باعث شده حرکت آن واقع گرایانه‌تر شده، پرش و چرش‌ها دقیق‌تر شوند و در نهایت تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را در FIFA 20 شاهد باشیم.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی FIFA 20 در تاریخ ۵ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد شد. همانند سال‌های قبل، این عنوان نیز در نسخه‌های مختلف منتشر می‌شود که هر یک دارای مزایای مختلفی هستند. برای آشنایی با نسخه‌های مختلف می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

4
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
4 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
OlHiReza Darkhossein saberi آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Ol
مهمان
Ol

منم می‌خوام

Hi
مهمان
Hi

پی ای فور می‌خوام

Reza Dark
مهمان
Reza Dark

فقط pes

hossein saberi
مهمان
hossein saberi

سلام ممنون از نویسنده

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...