ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

داستان شوالیه‌های رِن - Thumbnail
اخبار و گزارش‌ها

کمیک بوکی در مورد داستان شوالیه‌های رِن منتشر خواهد شد

نویسنده چند اثر جذاب اخیر از ماجراجویی‌های دارث ویدر این بار سراغ نوه ویدر و چند تن از دوستان شرور او می‌رود. در پنل Lucasfilm در سن دیگو کمیک کان امسال اعلام شد که نویسنده ...

محمدرضا صفری
نوشته شده توسط محمدرضا صفری | ۲۹ تیر ۱۳۹۸ | ۲۰:۴۵

نویسنده چند اثر جذاب اخیر از ماجراجویی‌های دارث ویدر این بار سراغ نوه ویدر و چند تن از دوستان شرور او می‌رود. در پنل Lucasfilm در سن دیگو کمیک کان امسال اعلام شد که نویسنده کمیک بوک‌های دارث ویدر و پو دامرون (Poe Dameron) این بار بر روی کمیک بوکی به نام The Rise of Kylo Ren کار می‌کند.

The Rise of Kylo Ren یک سری محدود کمیک بوکی با چهار شماره است که از ماه دسامبر امسال منتشر خواهد شد. این کمیک بوک‌ها داستان سقوط بن سولو (Ben Solo) از قسمت روشنایی نیرو و تبدیل او به رهبر شوالیه‌های رِن را روایت می‌کنند.

چارلز سول (Charles Soule) در یک پست توییتری به این قضیه این گونه واکنش داده است:

همان طور که تازه اعلام شده، من The Rise of Kylo Ren را می‌نویسم. یک سری محدود که از ماه دسامبر شروع به انتشار می‌کند، دقیقاً قبل از اکران قسمت XI [فیلم‌ها].

در مورد آن داستان کایلو و شوالیه‌های رِن می‌دانید که همه می‌میرند تا بشنوند؟ همین است.

آماده‌اش نیستید. (خود من هم به زور آماده‌ام.)

اطلاعات بیش‌تری در مورد این کمیک بوک‌ها منتشر نشده است، حتی مصور آن‌ها هم در پنل لوکاس فیلم اعلام نشد. با این حال می‌توان انتظار داشت که سر و کله لوک اسکای‌واکر هم در The Rise of Kylo Ren پیدا شود. البته خیلی مورد سوپرایز گونه‌ای نیست؛ چرا که قبلاً نقش لوک در تبدیل بن سولو به کایلو رِن را در فیلم‌ها دیده‌ایم. او باعث اتفاقاتی شد که نهایتاً بن را به سمت تاریکی نیرو سوق داد.

با این حال این کمیک بوک را می‌توان مقدمه‌ای جذاب برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker دانست. علاوه بر این مورد، با توجه به سابقه کار چارلز سول در دنیای استار وارز و اطلاعات زیادی که او از این دنیا دارد، منتظر بودن برای انتشار این کمیک بوک‌ها کار ساختی خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی