طرفدار دنیای ارباب حلقه‌ها هستید؟ ساخته جدید NetEase مناسب شماست!

طرفدار دنیای ارباب حلقه‌ها هستید؟ ساخته جدید NetEase مناسب شماست!

روزی روزگاری، در دل سرزمینی مرموز

۱۷ تیر ۱۴۰۱ ۴.۳ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید The Lord of the Rings: War همراه ویجیاتو باشید.

در طول تاریخ همواره بازی‌سازها در پی نزدیک‌تر شدن به دنیای آثار سینمایی بودند. دنیای سینما همیشه یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزهایی بوده که هرکسی برای یک‌بار هم که شده آرزوی زندگی کردن در آن را داشته. در این بین نیز سال‌هاست که کارگردان‌های بزرگ و فیلمسازهای سرشناس؛ مرزهای نامرئی رویاپردازی را شکسته‌اند و داستان‌هایی به یادماندنی را به رخمان کشیده‌اند. دنیای سینما همیشه چیز جذابی را برای ارائه کردن به ما کنار گذاشته و همواره موضوع خاصی برای شگفت‌زده کردنمان را به تصویر کشیده است. صنعت سینما چیزی نیست که بتوان آن را به همین راحتی پیش‌بینی کرد و شاید به همین دلیل است که این صنعت، یکی از پرطرفدارترین صنایع حوزه سرگرمی به شمار می‌رود.

در این بین نیز بازی‌های ویدیویی به عنوان یکی از پرطرفدارترین چیزهایی که می‌توانید به سراغشان بروید؛ شناخته می‌شوند. در طی سال‌ها تلاش شده تا مرز بین یک بازی ویدیویی و آثار سینمایی به نازک‌ترین حد ممکن برسد و در نتیجه این امر؛ بازی‌های ویدیویی فوق العاده با اقتباس از دنیای آثار سینمایی ساخته شده‌اند. از دنیای جادوگری هری‌پاتر بگیرید؛ تا تم پساآخرالزمانی سریال The Walking Dead؛ همگی دست به دست هم دادند تا جای خالی آثار سینمایی را در دنیای بازی‌های ویدیویی پر کنند. منتهی سوال اصلی اینجاست که آیا این بازی‌ها و استودیوهای سازنده در انجام این امر موفق بوده‌اند؟

مطلب پیشنهادی:بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستاربه یاد ایام قدیم بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستار

از پلتفرم موبایل می‌توان به عنوان شگفتی دهه اخیر یاد کرد. بازی‌های موبایلی امروزه دیگر هیچ خط قرمزی برای خودشان ندارند و بازی‌های این پلتفرم به فرای باور مخاطبان رسیده‌اند. شاید اگر روزی باورمان از بازی‌های موبایلی تنها در عناوینی ساده و آرکید خلاصه شده بود؛ امروزه دیگر اینطور نیست و این بازی‌ها پتانسیل‌هایشان را نشان داده‌اند. پتانسیل‌هایی که در نتیجه آن؛ اتفاقات بسیار دوست داشتنی رخ داده و پای عناوین بزرگ و کوچک به دنیای پلتفرم موبایل باز شده است. بنابراین از شما می‌خواهم که پیش از شروع این مطلب؛ دیدی کاملا باز به دنیای بازی‌های موبایلی داشته باشید.

تاکنون بارها به این موضوع اشاره کرده‌ایم که دنیای بازی‌های ویدیویی بسیار پیچیده‌تر از آن‌چیزی است که فکرش را می‌کنید. یکی از اتفاقات ناراحت‌کننده یک دهه اخیر؛ شکست تدریجی بازی‌های استراتژی بود؛ شما را نمی‌دانم اما من به شخصه احترام زیادی برای این سبک از بازی‌ها قائلم و با کمتر دیده‌شدن این بازی‌ها؛ همه‌چیز تغییر کرد. منتهی پلتفرم موبایل همچنان امیدها را برای تجربه یک بازی استراتژی دوست داشتنی زنده نگه داشته و بازار بازی‌های استراتژی موبایلی داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود و بد نیست که نگاهی به این بازار داشته باشیم.

استودیوی بازی‌سازی NetEase را ما به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌سازهای موبایلی می‌شناسیم که کارنامه فوق‌العاده‌ای درخشانی در ساخت بازی‌های موبایلی دارد. این استودیو بارها ثابت کرده که پتانسیل‌های بالایی در ساخت بازی‌های موبایلی دارد و در این بین؛ بازی The Lord of the Rings: War جزو جدیدترین و ناشناخته‌ترین بازی‌های این استودیو است. The Lord of the Rings: War مناسب آن دسته از افرادی است که طرفدار دنیای سینمایی ارباب حلقه‌ها هستند و قطعا می‌تواند در حد و اندازه یک بازی موبایلی راضی کننده باشد.

مطلب پیشنهادی:تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survivalسبکی که هیچ پایانی ندارد تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survival

The Lord of the Rings: War یک بازی استراتژی با بن‌مایه المان‌های MMO است. جایی‌که تعامل داشتن با دیگر بازیکن‌ها در دنیای این بازی تبدیل به کلیدی‌ترین المان بازی شده. The Lord of the Rings: War مانند دیگر بازی‌های استراتژی؛ از شما می‌خواهد که فکر و باوری خلاق داشته باشید. البته اینطور هم نیست که بازی صرفا یک موضوع ساده را پیش پای شما گذاشته باشد، بلکه همه‌چیز در دنیای این بازی بسیار پیچیده‌تر و به مراتب سخت‌تر از آن‌چیزی است که فکرش را می‌کنید و استودیوی NetEase ثابت کرده که چیزی برای پنهان کردن ندارد.

داستان بازی در همان دنیای فانتزی ارباب حلقه‌ها جریان دارد. با بازگشت شیاطین جهنمی و باز شدن دروازه دنیای مردگان به The Lord of the Rings: War؛ ترس و وحشت همه‌جا را یک‌بار دیگر به سیاهی کشانده. موضوع بسیار پیچیده‌تر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد و شما در این بازی تنها شوالیه وفاداری هستید که باید معدود افراد قابل اعتماد باقی‌مانده را جمع کنید و دژ مستحکم خودتان را بسازید. بازی موبایلی The Lord of the Rings: War یک بازی استراتژی – داستانی فوق‌العاده است که روایات داستانی خودش را براساس تصمیمات بازیکنانش پیش می‌برد.

برای اجرای بازی موبایلی The Lord of the Rings: War شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

بازی موبایلی The Lord of the Rings: War اصلی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین بازی ساخت استودیوی NetEase در حوزه عناوین استراتژی است. The Lord of the Rings: War فصلی جدید از بازی‌های استراتژی موبایلی را شروع کرده که در دل آن همه‌چیز به نوعی زیباتر از قبل روایت می‌شود. چیزی‌که باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی شده؛ این است که The Lord of the Rings: War ترکیبی متفاوت از یک بازی فانتزی با المان‌های نقش آفرینی – MMO است که باعث جذابیت بازی شده‌اند.

مطلب پیشنهادی:با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شویدبازی Mortal Kombat X را این‌بار روی موبایل تجربه کنید با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شوید

بازی در همان ابتدای کار از شما می‌خواهد که از بین مناطق تحت حمله، یکی را انتخاب کنید. هر قبلیه رهبر و فرمانده خاص خودش را دارد و هرکدامشان از قابلیت‌های منحصر به فردی بهره‌مند شده‌اند. The Lord of the Rings: War به خوبی می‌داند که چگونه باید جذاب باشد. گاهی شما باید بازی را از دید اول شخص تجربه کنید و گاهی نیز همه‌چیز سوم شخص می‌شود و دوربین بازی حسی ایزومتریک به خودش می‌گیرد. این بازی موبایلی شاید در نگاه اول بسیار پیچیده بنظر برسد، اما اگر مدت زمان درستی را صرف بازی کنید، همه‌جیز برایتان بهتر خواهد شد.

مانند دیگر بازی‌های استراتژی موبایلی؛ شما باید نیروهایتان را بسازید و آن‌ها را ارتقا دهید. تنوع خوب دشمنان و نیروهای این بازی باعث شده تا این بازی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. The Lord of the Rings: War از جایی روایت می‌شود که همه‌چیز بسته به خودتان را دارد. سبک بازی شما کاملا سلیقه‌ای است و گاهی می‌توانید یاغی و ظالم باشید، گاهی نیز درستکار و مهربان! این شما هستید که سرنوشت مردم را در دنیای این بازی موبایلی مشخص می‌کنید.

فکر نمی‌کنم که دیگر نیازی به توضیح درباره گرافیک بازی‌های استودیوی NetEase باشد. این بازی نیز مانند دیگر عناوین جذاب استودیوی NetEase گرافیکی به شدت دوست داشتنی دارد و کیفیتی کنسولی را ارائه می‌کند. شرایط درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی و بصری بازی نیز چنین هست و همه‌چیز دست به دست هم داده تا بازی موبایلی The Lord of the Rings: War یک بازی خارق‌العاده باشد.

The Lord of the Rings: War

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار دنیای سینمایی ارباب حلقه‌ها هستید، ساخته جدید استودیوی NetEase درست مناسب شماست. The Lord of the Rings: War نه‌تنها یکی از برترین عناوین استراتژی موبایلی؛ بلکه به عنوان یکی از بهترین بازی‌های MMO چندسال اخیر این پلتفرم نیز شناخته می‌شود. جایی‌که موسیقی‌متن و گرافیک این بازی تبدیل به برترین قسمت آن شده‌اند و این خط داستانی بازی است که باعث جذاب‌تر شدن The Lord of the Rings: War شده.

The Lord of the Rings: War

    The Lord of the Rings: War

  • سازنده NetEase Games
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرMMOاستراتژیک
  • حجم: 1600 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/h3k
نظرات
4.3 3 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x