معرفی بازی موبایلی Chronicle of Infinity؛ پژواکی تاریک از دنیای مردگان

معرفی بازی موبایلی Chronicle of Infinity؛ پژواکی تاریک از دنیای مردگان

بازهم یک بازی نقش آفرینی دیگر!

۱۸ تیر ۱۴۰۱ ۳.۲ ذخیره
بدون دیدگاه

اگر علاقه‌مند به تجربه اکشن – نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Chronicle of Infinity همراه ویجیاتو باشید.

شما را نمی‌دانم اما من به شخصه بازی‌های نقش آفرینی را واقعا دوست دارم. صبحت از بازی‌هایی است که مرز بین یک بازی ویدیویی و دنیای واقعی را به نازکی یک تار مو تبدیل کرده‌اند. زمانی بود که بازی‌های ویدیویی صرفا در چیزهایی ساده و پیش‌پا افتاده خلاصه شده بودند؛ منتهی زمان بسیار سریع‌تر از آن‌چیزی که انتظار داشتیم حرکت کرد و دنیای بازی‌های ویدیویی را به بلوغی رساند که اکنون شاهدش هستیم. این امر که صنعت ویدیوگیم در طی یک دهه اخیر دچار انقلابی بزرگ شده، غیرقابل انکار است؛ منتهی سوال اصلی اینجاست که این تغییرات تا چه اندازه در شکل‌گیری بعدی جدید از صنعت ویدیوگیم نقش داشته‌اند؟

تغییرات دنیای ویدیوگیم تنها محدود به موضوعاتی ساده نشده. سال‌هاست که بسیاری از عناوین ویدیویی بعدی جدید و پتانسیل‌هایی فوق‌العاده را به نمایش گذاشته‌اند. از بازی‌هایی که انتظاری نمی‌رفت، عملکردی فوق‌العاده به‌جا ماند و برخی از بزرگان این صنعت نیز به طبع دچار پسرفت‌هایی غیرقابل باور شدند. منتهی این موضوع که در طی یک دهه اخیر بازی‌های ویدیویی تا چه اندازه دچار پسرفت شدند؛ خارج از حوصله شما و چارچوب‌های این مطلب است. هدف ما در این مقاله صرفا اشاره به یکی از دوست داشتنی‌ترین تغییرات اخیر صنعت ویدیوگیم است.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامیکونامی باید هرچه زودتر به گذشته برگردد بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامی

موبایل گیمینگ بدون شک طرفداران و مخالفان خاص خودش را دارد. اما جزو هردسته‌ای که باشید، نمی‌توانید پیشرفت‌های این صنعت را نادیده بگیرید. بازی‌های موبایلی چندسالی است که دچار یک تحول بزرگ شده‌اند. حالا دیگر موبایل گیمینگ نه‌تنها یک صنعت سودآور؛ بلکه تبدیل به میدان نبردی برای استودیوهایی شده که آروزهای بزرگ در سر دارند. بازی‌های موبایلی بی‌پروا درحال پیشرفت هستند و جای تعجبی هم ندارد که روزی بخواهیم این بازی‌ها را مورد ستایش و تمجید قرار دهیم.

در بین تمامی سبک‌هایی که روز به روز درحال پیشرفت در دنیای بازی‌های موبایلی هستند، عناوین نقش آفرینی جزو برترین آن‌ها به شمار می‌روند. بازی‌های نقش آفرینی سال‌هاست که جایگاهش را در دنیای بازی‌های موبایلی پیدا کردند و پلتفرم موبایل نیز نمایندگان شایسته‌ای برای دفاع از خودش دارد. بازی موبایلی Chronicle of Infinity درست از جمله عناوین دوست داشتنی است که در سکوت خبری منتشر شد و کسی انتظار یک بازی جذاب را از Chronicle of Infinity نداشت. منتهی این بازی موبایلی به دنبال تغییر بود و این موضوع چیزی نبود که بتواند این بازی را از مسیرش جدا کند.

Chronicle of Infinity چند هفته‌ای است که توسط استودیوی مستقل NeoCraft Limited برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده. با نگاهی به کارنامه استودیوی NeoCraft Limited می‌توان متوجه شد که این استودیو خلاقیت خوبی در ساخت بازی‌های نقش آفرینی دارد و این بازی نیز از همین قاعده پیروی کرده. Chronicle of Infinity همانطور که به آن اشاره کردیم؛ یک بازی نقش آفرینی با بن‌مایه المان‌های اکشن است. بازی تمی کاملا فانتزی دارد و داستانش را به مرموزترین شکل ممکن بیان می‌کند.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده استتجربه‌ای فوق‌العاده از عنوانی شاهکار نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده است

داستان بازی درباره گروهی افراد شجاعی است که نیروهایی عجیب و غریب دارند. مانند تمامی بازی‌های نقش آفرینی دیگر نیز؛ Chronicle of Infinity برای روایت سناریو خودش نیاز به یک شخصیت بد دارد. داستان از جایی شروع می‌شود که با بازگشت ارباب تاریکی و شیاطین جهنمی به دنیای انسان‌ها و به دنبال آن افزایش قتل و کشتار گونه‌ها انسان‌ها؛ معدود شوالیه‌های باقی‌مانده دور هم جمع شده‌اند تا تصمیمی بگیرند. شما در دنیای این بازی وظیفه کنترل یکی از همین شوالیه‌ها را برعهده خواهید داشت و باید به او در دفاع از زمین کمک کنید. منتهی آیا به اندازه‌ای که باید شجاع هستید تا در این مسیر همراه او باشید؟

برای اجرای بازی موبایلی Chronicle of Infinity شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

منتهی با تمام این توضیحات سوالی که مطرح می‌شود، این است! شما در دنیای بازی موبایلی Chronicle of Infinity دقیقا به چه چیزی رو به رو هستید؟ راستش را بخواهید این بازی تمی فانتزی – نقش آفرینی دارد. اگر طرفدار دنیای انیمه‌ها باشید، Chronicle of Infinity گزینه مناسبی برای شماست. بازی دنیای فانتزی خودش را به لطف مکانیزم‌هایش به خوبی به رخمان کشیده. جایی‌که این بازی موبایلی خودش را درگیر هیچ چارچوب خاصی نکرده و صرفا راوی اتفاقاتی شده که از آن انتظار می‌رفت.

به محض تجربه بازی قابلیت‌های شخصی‌سازی Chronicle of Infinity شما را شگفت‌زده خواهند کرد. این بازی موبایلی شاید شخصیت‌های چندان زیادی نداشته باشد، اما در بخش شخصی‌سازی کاراکترها قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. Chronicle of Infinity داستانش را با چاشنی اتفاقاتی تاریک روایت می‌کند. درست مانند دیگر بازی‌های نقش آفرینی؛ در دنیای این بازی موبایلی نیز تصمیمات و انتخاب‌های شما از اهمیت بالایی برخوردارند و نباید از کنار تصمیمات بازی به همین راحتی عبور کنید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشینگاهی به یکی از متفاوت‌تر بازی‌های ریسینگ موبایلی بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشی

نهایتا باید گفت که برگ برنده این بازی در المان‌های مبارزه‌ای آن خلاصه شده. اگر عناوینی چون گاد آو وار بازی کرده باشید، مکانیزم‌های مبارزه‌ای Chronicle of Infinity نیز برایتان بسیار آشنا خواهند بود. البته که المان‌های هک اند اسلش این بازی هنوز جای کار دارند، اما استودیوی NeoCraft Limited در ساخت این بازی به خوبی توازن دوست داشتنی را ایجاد کرده و Chronicle of Infinity را تبدیل به یک بازی ارزشمند موبایلی کرده. همچنین یکی از اصلی‌ترین موضوعات این بازی این است که Chronicle of Infinity یک بازی تعاملی است و شما باید با دیگر بازیکنان ارتباط داشته باشید تا بتوانید کوئست‌های این بازی را به پایان برسانید.

وقتی صحبت از بازی‌های موبایلی می‌شود، ناخودآگاه انتظارتمان نیز از این بازی‌ها پایین می‌آید، منتهی باید اعتراف کرد که استودیوی NeoCraft Limited در ساخت بازی موبایلی Chronicle of Infinity تمام تلاشش را به کار گرفته. گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی شاید در حد و اندازه عناوین کنسولی نباشد، اما اگر کمی فرصت دهید؛ این بازی در مقابل دیگر عناوین موبایلی هم سبکش حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز همانطور که انتظار می‌رفت، عالی از آب درآمده‌اند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی موبایلی یک عنوان جذاب باشد.

Chronicle of Infinity

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های نقش آفرینی یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها در دنیای عناوین ویدیویی هستند. در این بین نیز پلتفرم موبایل نمایندگان دوست داشتنی را در اختیار دارد که می‌توانند گزینه‌ای جذاب برای طرفداران بازی‌های نقش آفرینی باشند. بازی موبایلی Chronicle of Infinity یکی از جدیدترین بازی‌های نقش آفرینی این پلتفرم است که توسط استودیوی مستقل NeoCraft Limited برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده. موسیقی‌متن و گرافیک بازی دست به دست هم داده‌اند تا Chronicle of Infinity ارزش تجربه کردن را داشته باشید و این گیم‌پلی بازی است که سندی بر جذابیت Chronicle of Infinity شده.

Chronicle of Infinity

    Chronicle of Infinity

  • سازنده NeoCraft Limited
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-نقش‌آفرینی
  • حجم: 1200 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/h46
نظرات
3.2 5 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x