Lineage 2: Revolution یا یکی از برترین عناوین نقش آفرینی موبایلی

Lineage 2: Revolution یا یکی از برترین عناوین نقش آفرینی موبایلی

نسل جدیدی از بازی‌های MMO موبایلی

۲ هفته پیش ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های MMO – نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Lineage 2: Revolution همراه ویجیاتو باشید.

خوشبختانه در دنیایی زندگی می‌کنیم که روز به روز در حال پیشرفت است. اگر سال‌ها پیش عناوین ویدیویی تنها در بازی‌هایی ساده خلاصه شده بودند؛ امروزه دیگر اینطور نیست و بازار بازی‌های خلاقانه داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود. راستش را بخواهید، سال‌ها پیش دنیای بازی‌های ویدیویی خودش را محدود به المان‌هایی ساده و قابل پیش‌بینی می‌دانست؛ منتهی یک جرقه کوچک کافی بود تا بازی‌سازها خودشان را پیدا کنند و خلاقیت را چاشنی کارشان قرار دهند. امروزه ما شاهد دیده شدن پلتفرم‌ها و بازی‌هایی هستیم که شاید یک دهه پیش هیچکسی انتظارشان را نداشت. اما با این‌حال؛ دنیای بازی‌های ویدیویی دنیایی نیست که بتوان برای آن محدودیتی قائل شد.

امروزه بازی‌های نقش آفرینی جزو دوست داشتنی‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌های بازی‌سازی به شمار می‌روند که طرفداران زیادی دارند. سال‌ها پیش کمترکسی عناوین نقش آفرینی را جدی را می‌گرفت. اما با پیشرفت عناوین نقش آفرینی و به دنبال آن افزایش طرفداران این سبک از بازی‌ها روی پلتفرم‌های مختلف؛ بازی‌سازها نیز حساب ویژه‌ای روی صنعت عناوین نقش آفرینی باز کردند و دست به دست هم دادند تا یکی از برترین ژانرهای دنیای ویدیوگیم را به چالش بکشند. ساخت یک بازی نقش آفرینی بسیار پیچیده‌تر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد و بد نیست که نیم نگاهی به یکی از برترین عناوین نقش آفرینی پلتفرم موبایل داشته باشیم.

مطلب پیشنهادی:بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستاربه یاد ایام قدیم بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستار

پلتفرم موبایل جزو یکی از انقلابی‌ترین پلتفرم‌های بازی‌سازی محسوب می‌شود. عناوین موبایلی بسیار بی‌پرواتر از آن‌چیزی هستند که معمولا بنظر می‌رسند. بازی‌های موبایلی در طی یک دهه اخیر جایگاهشان را در بین بازی‌سازها و دیگر پلتفرم‌ها پیدا کرده‌اند و می‌توان انتظارات بسیار بالایی از این بازی‌ها داشت. پلتفرم موبایل امروزه نه‌تنها یک پلتفرم برای ساخت و تجربه بازی‌های ویدیویی است، بلکه تبدیل به میدان نبرد استودیوها و بازی‌سازهایی شده که به دنبال اثبات ناممکن‌ها هستند و هیچ محدودیتی برای خودشان نمی‌بینند. پلتفرم موبایل سرزمین افسانه‌ای طرفداران بازی‌های ویدیویی است.

یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره بازی‌های پلتفرم موبایل است که سازندگان این بازی‌ها راه صد ساله را یک شبه طی می‌کنند. درکنار استودیوهای بزرگی مانند NetEase و استودیوی تنسنت؛ استودیوی کره‌ای Netmarble نیز درست جزو دیگر سازندگان بزرگ پلتفرم موبایل به شمار می‌رود که کارنامه فوق‌العاده‌ای در ساخت بازی‌های موبایلی دارد. برای مثال؛ این استودیو پیش‌تر توانسته بود که با ساخت بازی‌هایی مانند A3: Still Alive و یا بازی Marvel Future Fight؛ خودش را در بین دیگر بازی‌سازهای موبایلی نشان دهد. بازی‌های این استودیو پتانسیل‌های بالایی دارند و Netmarble درست از آن دسته از بازی‌سازهایی به شمار می‌رود که ابدا نباید آن را دست کم گرفت.

منتهی ما امروز قصد داریم که نگاهی به یکی از کمترشناخته‌شده‌ترین عناوین این استودیو بیندازیم. بازی موبایلی Lineage 2: Revolution دست‌پخت فراموش‌شده این استودیو است که در سال ۲۰۱۶ ابتدا در کشوره کره جنوبی و در سال ۲۰۱۷ به صورت جهانی منتشر شد. Lineage 2: Revolution یک بازی جذاب موبایلی با المان‌های کنسولی است. اگر طرفدار بازی‌های سبک MMO – نقش آفرینی باشید، این بازی موبایلی بدون شک برایتان یک تجربه جذاب خواهد بود. جالب است بدانید که این بازی موبایلی در واقع اسپین‌آفی از فرنچایز جذاب Lineage است که تحت لیسانس استودیوی NCSoft و توسط استودیوی Netmarble به صورت انحصاری برای پلتفرم موبایل منتشر شده.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العادهنگاهی به یکی از بهترین شوترهای موبایلی معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العاده

بازی‌های نقش آفرینی موبایلی در طی یک دهه اخیر بقدری پیشرفت کرده‌اند که دیگر می‌توان انتظارات بالایی از این سبک از بازی‌ها داشت. در این بین؛ Lineage 2: Revolution نیز جزو دوست داشتنی‌ترین‌های پلتفرم موبایل به حساب می‌آید که موفق شد تا به امتیاز متای ۷۴ نیز دست پیدا کند. هرچند که این امتیاز امروزه دیگر چندان قابل اطمینان نیست، منتهی وقتی این بازی در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم موبایل منتشر شد، قطعا جذاب و دوست داشتنی محسوب می‌شد.

داستان بازی پیش درآمدی برای بازی Lineage II: Goddess of Destruction است. داستان مربوط به ۱۰۰ سال پیش از اتفاقات این بازی مربوط می‌شود و شما باید در دنیای این بازی موبایلی به دنبال برگرداندن صلح و آرامش به سرزمین‌های دنیای Lineage 2: Revolution باشد. مانند بسیاری از عناوین نقش آفرینی؛ این بازی موبایلی نیز دوست دارد که اتمسفر و داستانی فانتزی داشته باشد. فضاسازیو داستان‌سرایی استودیوی سازنده باعث شده تا مخاطب به تجربه این بازی وسوسه شود و Lineage 2: Revolution حرف‌های زیادی برای گفتن در بخش داستانی خودش دارد.

برای اجرای بازی موبایلی Lineage 2: Revolution شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی بازی مانند دیگر عناوین MMO – نقش آفرینی پلتفرم موبایل؛ از انتخاب کاراکترتان شروع می‌شود. بازی در ابتدا از شما می‌خواهد که از بین ۶ نژاد حاضر در دنیای Lineage 2: Revolution یکی را انتخاب کنید. طبیعتا هرگونه در ویژگی‌های مختلفی برتری‌ها و ضعف‌هایی دارد که انتخاب هرکدامشان ممکن است که با توجه به سبک بازی‌ها متفاوت‌تر از دیگری باشد. Lineage 2: Revolution قابلیت‌های شخصی‌سازی بسیاری را برای تغییر چهره کاراکترتان به شما می‌دهد. همه‌چیز ساده است و شما در قدم بعدی؛ باید شخصیتتان را از نظر ظاهر و چهره؛ تغییر و بازی دستتان را در این امر کاملا باز می‌گذارد.

مطلب پیشنهادی:تلاش برای زنده ماندن این‌بار به سبک بازی Days Afterبازگشت زامبی‌های قدیمی تلاش برای زنده ماندن این‌بار به سبک بازی Days After

گیم‌پلی اصلی بازی با گشت و گذار در محیط جهان‌باز Lineage 2: Revolution شروع می‌شود. شما باید ماموریت‌های مختلف را به پایان برسانید و تسک‌ها و کوئست‌های مختلف را انجام دهید. تنوع دشمنان در Lineage 2: Revolution خوب است و باید به استودیوی سازنده بازی در خلاقیتی که به کار گرفته؛ تبریک گفت. همانطور که گفته شد، این بازی موبایلی درواقع اسپین‌آفی از بازی Lineage II: Goddess of Destruction است و در دنیای آن جریان دارد. منتهی با این‌حال استودیوی Netmarble گیم‌پلی بازی را به صورت فوق‌العاده‌ای برای پلتفرم موبایل توسعه داده‌اند و از تمامی مکانیزم‌های این پلتفرم در ساخت این بازی استفاده شده.

یکی از بهترین چیزها درباره این بازی انتخاب‌هایی است که شما در روند انجام بازی باید آن‌ها را در نظر بگیرید. هرچند که بازی چندان داستان‌‌محور نیست و صرفا پایانی برای بازی وجود ندارد، اما با این‌حال شما می‌توانید در بازی تصمیماتی بگیرید که می‌توانند چاشنی داستانی بازی را بیش‌تر کنند. همچنین Lineage 2: Revolution پای المان‌های مبارزه‌ای و هک اند اسلش را به دنیای خودش نیز باز کرده که به لطف طراحی خوب مبارزات بازی؛ باعث لذت‌بخش‌تر شدن Lineage 2: Revolution شده‌اند.

بازی موبایلی Lineage 2: Revolution یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی موبایلی در بخش گرافیک و جلوه‌های بصری است. درست مانند دیگر بازی استودیوی Netmarble یعنی بازی موبایلی A3: Still Alive؛ بازی Lineage 2: Revolution نیز گرافیکی خارق‌العاده دارد. جالب است بدانید که این بازی موبایلی با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ساخته شده و یکی از خو‌ش‌ساخت‌ترین عناوین موبایلی است. شرایط درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی این بازی به همین‌گونه است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا Lineage 2: Revolution یک بازی فوق‌العاده باشد.

Lineage 2: Revolution

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های نقش آفرینی موبایلی طرفداران زیادی دارند. با پیشرفت سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند، رفته رفته به تعداد بازی‌های نقش آفرینی جذاب موبایلی اضافه شد و بازی Lineage 2: Revolution نیز درست از جمله همین عناوین است که در سال ۲۰۱۶ توسط استودیوی Netmarble برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و موفق شد تا به متای ۷۴ برسد و یک بازی جذاب برای تجربه کردن است.

Lineage 2: Revolution

    Lineage 2: Revolution

  • سازنده Netmarble
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرMMOاکشن-نقش‌آفرینی
  • حجم: 194 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/he9
نظرات (۲)
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
SADRA20SS

بازی Triglav هم بازی جالبیه به نظرم می ارزه معرفی بشه

AAAAD

بخش معرفی بازی ها عالیه. و اینکه بازی های جدید رو معرفی و نقد میکنید فوق العادست. تو سایت دیگه ای دیده نمیشه

2
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x