با یکی از برترین عناوین انیمه‌ای پلتفرم موبایل آشنا شوید

با یکی از برترین عناوین انیمه‌ای پلتفرم موبایل آشنا شوید

شاهکاری دیگر از استودیوی Netmarble

۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ۴.۸ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Ni no Kuni: Cross Worlds همراه ویجیاتو باشید.

چه اتفاقی میوفتد که اگر ما به سراغ دنیای انیمه‌ها برویم و داستان‌هایی دوست داشتنی را از دنیای این بازی‌ها روی پلتفرم موبایل به تصویر بکشیم؟ فکر می‌کنم که ما دیگر به آن نقطه از پیشرفت پلتفرم موبایل رسیده‌ایم که بخواهیم بازی‌های این پلتفرم را جاه‌طلبانه معرفی کنیم. بازی‌سازهای موبایلی ثابت کرده‌اند که ابدا هیچ خط قرمزی برای خودشان ندارند و تقریبا می‌توان هر انتظاری از این بازی‌سازها داشت. پلتفرم موبایل در طی چندسال اخیر بقدری پشرفت کرده که دیگر ساخت یک بازی ویدیویی ساده کار چندان سختی نیست و می‌توان انتظارات به شدت بالایی از بازی‌سازهای موبایلی داشت. همچنین یکی دیگر از دلایلی که ما امروزه این بازی‌ها را دوست داریم؛ خلاقیتی است که سازندگانش از آن بهره گرفته‌اند.

سال‌هاست که پلتفرم موبایل تبدیل به سکوی عالی برای شناخته شدن بازی‌سازهای نو ظهوری شده که ابدا خودشان را دست کم نگرفته‌اند. از طرفی روزی روزگاری؛ این بازی‌ها بقدری پیشرفت کرده بودند که دیگر فرقی نداشت که شما آیا تا به‌حال بازی‌های موبایلی را تجربه کرده‌‌اید یه نه؛ موبایل گیمینگ امروزه بیش از آن‌چیزی که بنظر می‌رسد طرفدار دارد و زمینه‌ساز پیشرفت‌های بسیاری نیز شده است. بنابراین اگر موبایل گیمر هستید، ابدا نباید بازی‌های این پلتفرم را دست کم بگیرید. زیراکه پلتفرم موبایل دنیای ناشناخته‌ای از اتفاقات عجیب و غریب است و طبیعتا باید آن را جدی گرفت.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Viking Rise؛ یکی از بهترین عناوین استراتژیک موبایلیشاهکاری دیگر از سازندگان بازی Lord Mobiles معرفی بازی Viking Rise؛ یکی از بهترین عناوین استراتژیک موبایلی

در ابتدای این مطلب از شما پرسیدم که اگر دنیای انیمه‌ها را در پلتفرم موبایل به تصویر بکشیم؛ چه اتفاقی خواهد افتاده؟ جواب این سوال در یکی از برترین عناوین پلتفرم موبایل پنهان شده که پتانسیل‌های بالایی دارد و باید آن را جدی گرفت. خلاقیت در دنیای بازی‌‌های موبایلی و سازندگانش به شدت بالاست و طبیعتا وقتی صحبت از یک بازی موبایلی می‌شود؛ اولین چیزی‌که خلاقیت و نوآوری است که سازندگان این بازی‌ها از آن‌ها استفاده کرده‌اند. پس اگر موبایل گیمر هستید، این مطلب می‌تواند برایتان بعد جدیدی از صنعت بازی‌های موبایلی را باز کند و ماجراهایی جذاب را روایت کند.

تاکنون به سراغ بازی‌های موبایلی دوست داشتنی بسیاری رفته‌ایم که هرکدامشان پتانسیل‌های بالایی داشته‌اند. در کنار استودیوهای موبایلی بزرگی مانند NetEase و تنسنت، استودیوی موبایلی Netmarble جزو دیگر استودیوهای پلتفرم موبایل است که بازی‌هایش را بدون در نظر گرفتن محدودیت خاصی می‌سازد. اگر قرار باشد که لیستی از برترین بازی‌سازهای موبایلی بسازیم؛ این استودیوی دوست داشتنی قطعا می‌تواند جزو بزرگ‌ترین استودیوهای بازی‌سازی پلتفرم موبایل باشد که توانایی‌های بزرگی در ساخت بازی‌های باکیفیت موبایلی دارد. این استودیو برای تکمیل کردن روزمه خودش؛ به سراغ بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds رفته و آن را با اقتباس از انیمه‌ای به همین نام؛ برای پلتفرم موبایل توسعه داده است.

بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds یک عنوان نقش آفرینی است که در سال ۲۰۲۲ توسط استودیوی Netmarble برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و موفق شد تا در همین مدت زمان کمی که از انتشارش گذشته، با نقدها و امتیازات بسیار خوبی از سوی طرفداران و منتقدان رو به رو شود. Ni no Kuni: Cross Worlds بسیار شبیه بازی Genshin Impact است و به لطف مکانیزم‌های جهان‌ باز – نقش آفرینی که دارد بسیار مورد توجه کاربران و طرفداران بازی‌های موبایلی قرار گرفته و می‌توان انتظارات بسیار بالایی از این بازی موبایلی دوست داشتنی داشت.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Hogwarts Legacyبهترین بازی از دنیای جادویی هری پاتر بررسی بازی Hogwarts Legacy

اگر طرفدار بازی‌های انیمه‌ای باشید، بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds یکی از برترین گزینه‌های شما روی پلتفرم موبایل خواهد بود. داستان بازی در دنیایی فانتزی جریان دارد که باید در آن به دنبال ماجراهای مختلف بروید و تبدیل به قهرمان داستان بازی شوید. همه‌چیز ساده و دوست داشتنی است و خوشبختانه داستان بازی چندان پیچیدگی خاصی ندارد و همین موضوع می‌توان مخاطب را برای ادامه دادن این بازی وسوسه کند. Ni no Kuni: Cross Worlds نه‌تنها یکی از برترین عناوین موبایلی است، بلکه پتانسیل‌های بالایی نیز در بخش داستانی خودش دارد.

برای اجرای بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

همانطور که گفته شد، گیم‌پلی بازی بسیار شبیه Genshin Impact است. شما در دنیای بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds با یک بازی جهان باز رو به رو هستید که می‌توانید آزادانه در دنیای آن به گشت و گذار مشغول شوید و دنیای خودتان را بسازید. در همان ابتدای کار؛ بازی از شما می‌خواهد که شخصیت خودتان را بسازید و آن را شخصی‌سازی کنید. برای این‌کار نیز Ni no Kuni: Cross Worlds آزادی عمل بی‌حد و مرزی را می‌دهد و همین موضوع این بازی دوست داشتنی را متفاوت‌تر از دیگر عناوین موبایلی می‌کند.

شما در دنیای این بازی علاوه بر ساید کوئست‌ها و ماموریت‌های اصلی؛ می‌توانید به سراغ مینی‌گیم‌هایی بروید که در دنیای این بازی قرار گرفته‌اند. Ni no Kuni: Cross Worlds قطعا یک بازی جذاب است که داستانش را در لا به لای همین ساید کوئست‌های بازی روایت می‌کند. شما باید ماموریت‌های بازی یکی پس از دیگری انجام دهید و از آن‌جایی که این بازی موبایلی را می‌توان در دسته عناوین آنلاین نیز طبقه‌بندی کرد، شما می‌توانید کوئست‌های بازی را به کمک دوستانتان و به صورت کوآپ نیز تجربه کنید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Total Football؛ یکی از بهترین عناوین فوتبالی موبایلوقتی یک استودیوی مستقل دست به تاریخ‌سازی می‌زند معرفی بازی Total Football؛ یکی از بهترین عناوین فوتبالی موبایل

المان‌های نقش آفرینی در دنیای این بازی بسیار حائز اهمیت هستند. شما در طول گیم‌پلی بازی Ni no Kuni: Cross Worlds با NPC‌های مختلفی رو به رو خواهید شد که می‌توانید به آن‌ها کمک کنید. تصمیمات و انتخاب‌هایی که دارید، بسیار متنوع هستند و شما می‌توانید از این تصمیمات برای پیش‌برد اهداف بازی نیز استفاده کنید. داستان‌ و پایان بندی بازی نیز بسیار وابسته به شماست و نباید آن‌ها را دست کم بگیرید.

گرافیک بازی بسیار زیباست. سازندگان بازی‌های موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds بسیار تلاش کرده‌اند تا این بازی موبایلی را با کیفیت و استانداردهای روز پلتفرم موبایل بسازند. Ni no Kuni: Cross Worlds یکی از زیباترین بازی‌های موبایلی است و باید انتظارات بالایی از این بازی داشته باشید. همچنین موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز شرایطی کاملا یکسان دارند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی موبایلی یکی از برترین‌های پلتفرم موبایل باشد.

Ni no Kuni: Cross Worlds

پیشنهاد می‌شه!

اگر به دنبال یک بازی موبایلی متفاوت هستید، باید به سراغ بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds بروید. این بازی اقتباسی از انیمه‌ای به همین نام است که در سال ۲۰۲۲ توسط استودیوی Netmarble منتشر شده و پتانسیل‌های بالایی نیز دارد. گرافیک بازی و گیم‌پلی آن جزو دلایلی هستند که هرکسی باید به سراغ بازی موبایلی Ni no Kuni: Cross Worlds برود.

کپی شد https://vgto.ir/hmj
نظرات
4.8 8 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x