ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی‌سازان از خدمات زیرساخت ابری بهره‌مند خواهند شد

طبق توافق بین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت ابرآروان به‌عنوان خدمات‌دهنده زیرساخت‌های یکپارچه ابری،‌ قرار است ۳۰ تیم یا شرکت بازی‌سازی از خدمات رایگان این سرویس بهره‌مند شوند. کل مبلغ تعین شده برای حمایت ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۲

طبق توافق بین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت ابرآروان به‌عنوان خدمات‌دهنده زیرساخت‌های یکپارچه ابری،‌ قرار است ۳۰ تیم یا شرکت بازی‌سازی از خدمات رایگان این سرویس بهره‌مند شوند.

کل مبلغ تعین شده برای حمایت از بازی‌سازان نوپا ۳۰۰ میلیون تومان است و هر تیم یا شرکت مورد تایید ۱۰ میلیون تومان طی ۶ ماه خدمات دریافت خواهد کرد. به شکل دقیق‌تر ۳۰ مجموعه‌ای که در این فراخوان مورد تایید قرار می‌گیرند، می‌توانند به صورت رایگان و به مدت ۶ ماه از خدمات شبکه توزیع محتوا (CDN)، سامانه امنیت ابری و DNS ابری شرکت ابرآروان بهره‌مند شوند.

طبق گفته علی فخار، مدیر روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌ها به ویجیاتو، اولویت بهره‌مند شدن از این خدمات با تیم‌ها یا شرکت‌هایی خواهد بود که عضو همگرا هستند. مدتی پیش محمدعلی سیدحسینی، سرپرست جدید همگرا که بعد از استعفای متین ایزدی به این سمت رسیده بود، از اعمال تغییرات و به‌روزرسانی‌هایی در ساختار حمایتی همگرا سخن گفته بود. طبق گفته‌های او به ویجیاتو، حمایت‌های همگرا روی حوزه آموزش و تربیت نیروی انسانی، پژوهش و بازی‌های جدی، صادرات، اعزام‌ها و رسانه‌ها متمرکز خواهد شد.

در نهایت تیم‌های علاقه‌مند تا پایان ساعت اداری روز شنبه ۱۲ مرداد ماه فرصت دارند درخواست خود را از طریق این فرم ارسال کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی