ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کیانو ریوز
اخبار و مقالات

کیانو ریوز چه نقشی را در دنیای سینمایی مارول بازی خواهد کرد؟

در حال حاضر در فرهنگ عامه، دو چیز وجود دارد که هرکسی بی‌قید و شرط به آن‌ها علاقه‌مند است؛ یکی «دنیای سینماییِ مارول» و دیگری «کیانو ریوز». این روزها، هردوی آنان به‌شدت مشهور هستند و ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰

در حال حاضر در فرهنگ عامه، دو چیز وجود دارد که هرکسی بی‌قید و شرط به آن‌ها علاقه‌مند است؛ یکی «دنیای سینماییِ مارول» و دیگری «کیانو ریوز». این روزها، هردوی آنان به‌شدت مشهور هستند و تنها چیزی که می‌تواند آن‌ها را بیشتر در کانون توجه قرار دهد، این است که کیانور ریوز قراردادی برای بازی در یک فیلم از دنیای سینماییِ مارول امضا کند.

کوین فایگی، رئیسِ مارول استودیوز، به تازگی اعلام کرده که «مارول» و «کیانو ریوز» درمورد نقش‌های مختلفی مذاکره داشته‌اند، اما تاکنون نقش درخور و مناسبی برای او پیدا نشده است. کوین اسمیت (نویسنده و کارگردان آمریکایی) اخیراً مصاحبه‌ای با برادرانِ روسو (Russo) یعنی جو و آنتونی داشته و از آن‌ها پرسیده است که ترجیح می‌دهند کیانو ریوز چه نقشی را در دنیای مارول بازی کند. این دو برادر، به طرز هوشمندانه‌ای از پاسخ دادن به سوالِ اسمیت سر باز زدند و در عوض آن را به خود مصاحبه‌گر بازگرداندند. در ادامه، قسمت هایی از مصاحبه آن‌ها را می‌خوانید:

- کوین اسمیت: کیانو ریوز قرار است چه نقشی را در دنیای مارول ایفا کند؟ آیا کاراکتر خاصی را در نظر دارید؟

- آنتونی روسو: سوالِ خوبی است.

- جو روسو: نمی‌دانم، محدودیت خاصی در این مورد وجود ندارد. تو چه کسی را ترجیح می‌دهی؟

- کوین اسمیت: شوالیه ماه (مون نایت)

- جو روسو: پیشنهادِ خوبیه!

کیانو ریوز

به نظر می‌رسد برادرانِ روسو، با ایده کوین اسمیت درباره نقش کیانو ریوز به عنوان Moon Knight یا همان «شوالیه ی ماه» بسیار موافق هستند. «شوالیه ی ماه» می‌تواند به انتخاب محبوب و پرطرفداری تبدیل شود، چراکه طرفداران کتاب‌های کامیک از مدت‌ها قبل علاقه خود را به دیدن این کاراکتر در MCU نشان داده‌اند. کارگردان فیلمِ Guardians of the Galaxy یعنی James Gunn نیز چند سال پیش اشاره‌ای به ساخت فیلمی با محوریت Moon Knight داشت اما از آن زمان تا به امروز چیزی درباره پروژه مذکور شنیده نشده است.

Moon Knight کیست؟

در کتاب‌های کامیک، شوالیه ماه یک سرباز سابق نیروی دریایی ایالات متحده به نام Marc Spector است و طی حوادثی، تبدیل به نماد زمینی یکی از خدایان مصری به اسم Moon God Khonshu می‌شود. این شخصیت، به دلیل برخی از ویژگی‌های شخصیتی و ابرقهرمانی با «بتمن» مقایسه می شود؛ به عنوان مثال او نیز مانند بتمن در مبارزات تن به تن و رزمی مهارت دارد؛ البته این مسئله دلیل نمی‌شود از قدرت‌های ماورایی برخوردار نباشد. درضمن فرم و شکل لباس وی نیز با اینکه سفید است، شباهت‌هایی به مرد خفاشی دارد.

از مدت‌ها پیش، شایعه ساخت فیلمی از دنیای سینمایی مارول یا شاید یک سریال تلویزیونی با عنوان Moon Knight وجود داشته است. متاسفانه در طول مراسمِ کامیک کان در سن دیگو، هیچ اسمی از Moon Knight برده نشد و به‌نظر می‌رسد برنامه‌ای برای ساخت آن - حداقل تا دو سال آینده - وجود نداشته باشد.

مطمئناً، از بین کسانی که برای بازی در نقش Moon Knight در نظر گرفته شده‌اند، کیانو ریوز انتخابِ خوب و شایسته‌ای است. اگر واقعاً ریوز و مارول، پیش از این مذاکراتی داشته‌اند، پس احتمال حضور وی در دنیای سینمایی مارول زیاد است. در نهایت باید صبر کنیم و ببینیم این داستان پر پیچ و خم میان کیانو ریوزِ محبوب و مارول چگونه پیش خواهد رفت. شکی نیست که هواداران کیانو ریوز هم دوست دارند او را در قالب شخصیتی متفاوت در MCU ببینند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی