معرفی بازی Battle Night؛ مبارزه برای عدالت در دنیایی سایبورگی

معرفی بازی Battle Night؛ مبارزه برای عدالت در دنیایی سایبورگی

با یک بازی اکشن - نقش آفرینی موبایلی چطورید؟

۶ شهریور ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Battle Night همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های نقش آفرینی را همه ما دوست داریم و برایشان احترام زیادی قائلیم. این بازی‌ها امروزه جزو یکی از پرطرفدارترین سبک‌های بازی‌سازی هستند و استودیوهای بسیاری نیز به سراغ این سبک از بازی‌ها رفته‌اند. چیزی‌که سبب خاص‌تر شدن این سبک از بازی‌ها شده، این است که عناوین نقش آفرینی شما را بدون هیچ محدودیتی تبدیل به هرکسی می‌کنند. شما در دنیای این بازی‌ها می‌توانید چیزهایی را تجربه کنید که شاید در حالت عادی هرگز نتوانید به سراغشان بروید. امروزه بازی‌های اکشن – نقش آفرینی را تقریبا می‌‌توان در هرجایی پیدا کرد و این دقیقا همان‌چیزی است که سبب جذابیت هرچه بیشتر این سبک از بازی‌ها شده و بد نیست که شما نیز به سراغ این سبک از بازی‌ها بروید.

امروزه به محض شنیدن نام یک بازی نقش آفرینی؛ تصویر فرنچایزها و بازی‌های بزرگی مانند ویچر و یا حتی Deus Ex به ذهنمان می‌رسد. همه ما می‌دانیم که این بازی‌ها بقدری که باید پتانسیل‌هایشان را به نمایش گذاشته‌اند و می‌توانند تجربه‌ای جذاب برایمان باشند. منتهی سوال اصلی اینجاست که آیا شرایط و وضعیت بازی‌های نقش آفرینی در دنیای پلتفرم موبایل نیز به همین گونه است؟ یا پلتفرم موبایل هرگز نمی‌تواند تجربه‌ای عامه‌پسند از دنیای بازی‌های نقش آفرینی باشد. ما در ویجیاتو قصد داریم که این‌بار نگاهی به یکی از متفاوت‌ترین عناوین نقش آفرینی پلتفرم موبایل داشته باشیم و آن را بررسی کنیم.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریتاین دنیای جهنمی هیچ رحمی برای شما قائل نیست معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریت

سال‌هاست که پلتفرم موبایل و به دنبال آن بازی‌های موبایلی دچار انقلابی بزرگ شده‌اند. این پلتفرم درست همانطور که انتظار می‌رفت، مسیرش را از بین دیگر کنسول‌ها پیدا کرد و موفق شد تا خودش را اثبات کند. در این بین نیز بازی‌های نقش آفرینی موبایلی جزو دوست داشتنی‌ترین چیزهایی هستند که هرکسی می‌تواند به سراغشان برود. منتهی همه این بازی‌ها قرار نیست که تجربه‌ای یکسان داشته باشند و طبیعتا گاهی می‌توانند برخلاف انتظاراتمان ظاهر شوند و متفاوت‌تر از قبل بنظر برسند.

بازی‌های موبایلی چندسالی می‌شود که در راس دید منتقدان و طرفداران قرار گرفته‌اند. ما در طی چندین سال اخیر شاهد حضور بازی‌های بزرگی برای این پلتفرم بوده‌ایم و امروزه می‌توان انتظارات بالایی از عناوین پلتفرم موبایل داشت. سازنده‌های مستقل امروزه دیگر آنطوری که انتظار می‌رفت، دیده شده‌اند و استودیوی مستقل FT Games نیز دقیقا از جمله همین بازی‌سازهاست که عمدتا به دلیل ساخت فرنچایز Zombie Frontier شناخته می‌شود و ما امروز قصد داریم که نگاهی به یکی از برترین عناوین این استودیوی دوست داشتنی داشته باشیم و آن را بررسی کنیم.

بازی موبایلی Battle Night یکی از جدیدترین عناوین پلتفرم موبایل محسوب می‌شود که در سال ۲۰۲۱ توسط استودیوی FT Games برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. این بازی یک عنوان اکشن – نقش آفرینی است که درست هرآن‌چیزی که از دنیای عناوین نقش آفرینی انتظار دارید را برایتان به تصویر کشیده است. Battle Night از آن دسته از بازی‌هایی است که به خوبی تجربه‌ای جذاب از یک بازی موبایلی را فراهم کرده و می‌توان انتظارات بالایی از این بازی شاهکار داشت.

مطلب پیشنهادی:بازی Drive Zone Online؛ کلونی برای فورتزا هورایزن روی موبایلاین بازی یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های ماشینی موبایل است بازی Drive Zone Online؛ کلونی برای فورتزا هورایزن روی موبایل

داستان این بازی موبایلی درباره گروهی از جایزه‌بگیرها و مبارزانی است که در دنیایی مملو از فقر و جنایت باید برای عدالت مبارزه کنند. شهردار دنیای بازی Battle Night؛ زندگی افراد پایین طبقه اجتماعی را سخت‌تر از قبل کرده و نوچه‌هایش را فرستاده تا کنترل شهر را به دست بگیرند. اما خب، همانطور که انتظار می‌رفت، هنوز هم کسانی بودند که بخواهند برعلیه این تصمیم مبارزه کنند. اکنون نوبت شماست که عضوی از تیم Battle Night شوید و برای نجات شهر؛ تلاش کنید.

برای اجرای بازی موبایلی Battle Night شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی بازی در حد و اندازه خودش، نه‌تنها دوست داشتنی است، بلکه می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. Battle Night حتی پایش را از گلیمش درازتر می‌گذارد و پای المان‌های کارتی را نیز به دنیای خودش باز می‌کند. شما باید کاراکترهای مختلفی را پیدا کنید و آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. یکی از نقاط قوت این بازی است که شما می‌توانید شخصیت‌های Battle Night را درست آنطوری که دوست دارید ارتقا دهید و توانایی‌هایشان را مدیریت کنید. هر کاراکتر در دنیای این بازی‌ها؛ توانایی‌ها و ویژگی‌های خودش را دارد و نباید چندان به این بازی موبایلی سخت گرفت.

مبارزات و رقابت‌های بازی به صورت PvP روایت می‌شود. بازی بخش‌های مختلف دارد که شما می‌توانید به سراغشان بروید. اولین و اصلی‌ترین بخش بازی؛ کمپین آن است که می‌توان آن را به صورت آفلاین نیز تجربه کرد. منتهی هیجان‌انگیزترین بخش گیم‌پلی بازی موبایلی Battle Night مربوط به المان‌های چندنفره آن می‌شود. جایی‌که شما باید خودتان را برای رو به رو شدن با دیگر بازیکنان نیز آماده کنید. سیستم مچ میکینگ بازی براساس تروفی‌ها و عملکردتان کار می‌کند و طبیعتا به مرور نیز بازی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:بازی ZOZ: Final Hour یک جایگزین موبایلی از استودیوی NetEase برای Left 4 Dead استتیر و تفنگ در مقابل کوهی از زامبی‌ها بازی ZOZ: Final Hour یک جایگزین موبایلی از استودیوی NetEase برای Left 4 Dead است

مکانیزم بازی به این صورت است که شما بعد از برنده شدن در هر نبرد، طلا و آیتم‌های مختلفی را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای شخصیتتان استفاده کنید. منتهی این پایان راه نیست و Battle Night چیزهای مختلف دیگری را نیز برایتان کنار گذاشته است. در بازی شما باید تصمیمات مختلفی را بگیرید که در رونذ بازی تاثیر مستقم دارند. هرچند که Battle Night پایان مشخصی ندارد، اما این تصمیمات می‌توانند گیم‌پلی بازی را دست‌خوش تغییر کنند.

گرافیک بازی واقعا زیباست. از آن‌جایی که سازندگان Battle Night در روند ساخت این بازی از فضایی آینده‌نگرانه الهام گرفته‌اند، باعث شده‌اند تا این بازی بتواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز عملکردی یکسان دارند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی یک عنوان جذاب موبایلی باشد.

Battle Night

پیشنهاد می‌شه!

اگر به دنبال تجربه یک بازی سایبورگی موبایلی با المان‌های اکشن – نقش آفرینی هستید، باید به دنبال بازی موبایلی Battle Night بروید. این بازی توسط استودیوی مستقلی به نام FT Games در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم موبایل منتشر شده و یکی از برترین عناوین موبایلی به شمار می‌رود. جایی‌که این بازی به دلیل گرافیک خوب و گیم‌پلی هیجان‌انگیزش شناخته می‌شود و قطعا لایق ستایش شدن است.

کپی شد https://vgto.ir/i1l
نظرات
5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x