ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت بازی Hitman 3 رسماً تایید شد

امروز، طرفداران سری بازی‌های هیتمن ساعات هیجان انگیزی را پشت سر گذاشتند؛ در ابتدا تایید شد که بازی Hitman 3 در دست توسعه قرار دارد. پس از آن نیز محتویات جدید Hitman 2 و یک ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۳:۴۰

امروز، طرفداران سری بازی‌های هیتمن ساعات هیجان انگیزی را پشت سر گذاشتند؛ در ابتدا تایید شد که بازی Hitman 3 در دست توسعه قرار دارد. پس از آن نیز محتویات جدید Hitman 2 و یک مستند حدوداً ۴۰ دقیقه‌ای با محوریت سری بازی‌های هیتمن معرفی شدند. اگرچه مستند هم اکنون در دسترس قرار دارد و محتویات جدید نیز طی یک روز آینده منتشر می‌شود اما ظاهراً به این زودی‌ها شاهد عرضه سومین نسخه از سری هیتمن نخواهیم بود، زیرا ساخت یک آی‌پی جدید نیز تایید شده که قبل از آن منتشر خواهد شد.

آی‌او اینتراکتیو با همکاری Noclip مستندی با نام The Fall and Rise of Hitman ساخته و آن را در فضای مجازی منتشر کرده است. این مستند قرار است چهار قسمت داشته باشد و به جدایی آی‌او اینتراکتیو از اسکوئر انیکس و تلاش‌های مدیران استودیو برای زنده نگه داشتن سری بازی‌های هیتمن می‌پردازد. همچنین در بخشی از این مستند تایید می‌شود که بازی Hitman 3 هم اکنون در دست توسعه قرار دارد.

از دیگر بخش‌های مهم مستند The Fall and Rise of Hitman می‌توان به زمانی اشاره کرد که متن پیش رو ظاهر می‌شود؛ متنی که ساخت یک آی‌پی جدید را رسانه‌ای می‌کند: «اوایل امسال آی‌او اینتراکتیو استودیو جدیدی را در آنسوی پل، یعنی شهر مالمو افتتاح کرد. بیشتر اعضای این استودیو مشغول کار روی محتویات جدید بوده و ایده‌های قسمت سوم را بررسی می‌کنند که همانند قسمت‌های پیشین به صورت اپیزودی عرضه می‌شود. این در حالی است که بخش عمده تیم ما در استودیو کپنهاگن روی یک محصول محرمانه، هیجان انگیز و جدید کار می‌کند.»

اگرچه نمی‌توان با قطعیت گفت اما با توجه به صحبت‌های سازندگان در مستند، می‌توان اینطور برداشت که بازی Hitman 3 بعد از آی‌پی جدید منتشر می‌شود. این اتفاق همچنین احتمال توسعه نسخه سوم به عنوان یک محصول نسل نهمی را افزایش می‌دهد. اگر این حدس درست باشد، نباید منتظر عرضه آن روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان باشیم. از آی‌پی جدید اما هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و تنها می‌توان انتظار یک محصول کاملاً متفاوت از سری بازی‌های هیتمن را داشت.

محتوای جدید Hitman 2 یک نقشه با نام The Prison است که برای بخش Sniper Assassin طراحی شده. در توضیحات این نقشه آمده است: «این محتوای جدید و هیجان انگیز در واقع دومین نقشه Sniper Assassin محسوب می‌شود که به عنوان بخشی از اکسپنشن پس به بازی اضافه می‌شود. این نقشه مامور ۴۷ را به زندان پرم-۱۴ در سیبریِ روسیه می‌برد.» این نقشه فردا منتشر می‌شود و همان‌طور که اشاره شد، تنها خریداران اکسپنشن پس به آن دسترسی خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی