ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازار کار: آلفا ریلیتی توسعه‌دهنده یونیتی استخدام می‌کند

Alpha Reality یکی از شرکت‌هایی است که در ایران روی تکنولوژی‌های روز دنیا مثل واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی تمرکز داشته و قصد دارد مرزهای فناوری‌های یاد شده را در کشور جابجا کرده ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۶

Alpha Reality یکی از شرکت‌هایی است که در ایران روی تکنولوژی‌های روز دنیا مثل واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی تمرکز داشته و قصد دارد مرزهای فناوری‌های یاد شده را در کشور جابجا کرده و حتی با رویکردی بین‌المللی رو به جلو حرکت کند.

در توضیحات این مجموعه آمده: «کلمه AR مخفف Augmented reality یا واقعیت افزوده است که در آن اجزای دنیای دیجیتال با دنیای واقعی ترکیب می‌شوند. واقعیت مجازی در واقع تلفیق هوشمندانه‌ زندگی واقعی با فناوری توسعه‌یافته امروز یا به عبارتی تعامل ساده‌تر انسان با انواع فناوری‌های روز است. اما برای بیشتر مردم، AR هنوز یک تکنولوژی کاملا انتزاعی و عجیب و غریب است که بیشتر در داستان‌های علمی تخیلی هالیوودی دیده‌اند. با ما همراه باشید تا در رابطه با واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و خلاقیت‌هایی که در استفاده از این تکنولوژی‌ها اتفاق افتاده است، بیشتر آشنا شوید.»

بازی «متروپول» یکی از محصولات مبتنی بر واقعیت افزوده این استودیو است که در حال حاضر در دست توسعه بوده و «آرش فریدی» طراح آن می‌گوید احتمالاً نسخه نهایی آن اوایل پاییز برای پلتفرم اندروید منتشر خواهد شد. ساخت و عرضه این بازی برای پلتفرم iOS هنوز مشخص نیست.

حالا آلفا ریلیتی قصد دارد تیم توسعه بازی‌هایش را گسترش دهد و در همین راستا اعلام کرده به یک «توسعه‌دهنده یونیتی» با تجربه نیاز داشته و از وی می‌خواهد که در زمینه مدیریت فنی یک پروژه منتشر شده موبایلی نیز تجربه داشته باشد.

علاقه‌مندان برای استخدام در این شرکت به عنوان توسعه‌دهنده یونیتی می‌توانند از طریق وب‌سایت متروپول، یا ارسال ایمیل به آدرس faridi.a71@gmail.com و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۰۲۶۷۷۸۰۵۸ اقدام کنند.

دیگر آگهی‌های مربوط به استخدام و جذب نیروهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را می‌توانید در صفحه بازار کار ویجیاتو جستجو کنید.

نیازمندی‌ها:

  • تسلط به برنامه‌نویسی یونیتی
  • سابقه کار در پروژه‌های منتشر شده
  • توانایی عهده گرفتن مدیریت فنی تیم
  • توانایی کار به صورت تیمی
  • آشنا با متدولوژی اجایل و اسکرام
  • آشنایی خوب با زبان انگلیسی

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی