World War Armies یا یکی از برترین بازی‌های RTS موبایلی

World War Armies یا یکی از برترین بازی‌های RTS موبایلی

بررسی یک بازی استراتژی دیکر

۴ هفته پیش ۳.۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید World War Armies همراه ویجیاتو باشید.

وقتی صبحت از دنیای بازی‌های استراتژی می‌شود، اولین چیزی‌که به فورا به ذهنمان می‌رسد، بازی‌های دوست داشتنی است که در دوران کودکیمان تجربه‌شان کرده‌ بودیم. عناوین استراتژی همیشه دنیایی پر فراز و نشیب داشتند و طبیعتا انقلاب و دردسرهای زیادی نیز پشت سر گذاشتند. این بازی‌ها برای تبدیل شدن به آن‌چیزی که انتظار می‌رفت؛ مجبور به فداکاری‌های بزرگی شدند. روزی روزگاری بازی‌های استراتژی تبدیل به غول مرحله آخر دنیای بازی‌های ویدیویی شده بودند و متاسفانه امروزه دیگر خبری از این بازی‌های دوست داشتنی نیست. البته این‌طور هم نیست که این سبک از بازی‌ها به پایان راهشان رسیده باشند، منتهی باید اعتراف کنیم که این بازی‌ها چندسالی می‌شود که دیگر آنطوری که باید دیده نمی‌شوند.

امروز ما در این مطلب قصد نداریم که نگاهی به چرایی و چگونگی شکست بازی‌های ویدیویی داشته باشیم، منتهی قطعا شکست این سبک از بازی‌ها در فاکتورهای بسیاری پنهان شده است. برای مثال یکی از عمده دلایلی که بازی‌های سبک استراتژی امروزه دیگر چندان خریداری ندارند، این است که این سبک از بازی‌ها نتوانستند که خودشان را وابسته به استانداردهای روز صنعت ویدیوگیم تغییر دهند. بازی‌های استراتژی مصداقی عالی برای مرثیه‌ای برای یک رویا هستند و خاطرات زیادی نیز از خودشان به جای گذاشته‌اند. منتهی آیا می‌توان همچنان تجربه‌ای جذاب از این بازی‌ها داشت؟

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEaseشوتری دیگر از استودیویی نام‌آشنا معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEase

متاسفانه و یا خوشبختانه امروزه شما برای پیدا کردن یک بازی جذاب از دنیای عناوین استراتژی؛ ناخودآگاه مجبورید که سری به دنیای بازی‌های موبایلی داشته باشید. معمولا وقتی صحبت از بازی‌های استراتژی موبایلی می‌شود، عناوینی چون کلش آف کلنز جزو اولین چیزهایی هستند که دوست داریم که به سراغشان برویم. منتهی بازی‌های استراتژی موبایلی بسیار فراتر و پیچیده‌تر از آن‌چیزی هستند که به نظر می‌رسند. پس اگر طرفدار بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، باید صبر و حوصله داشته باشید تا بتوانید از دنیای مرموز این عناوین؛ بازی‌هایی دوست داشتنی پیدا کنید.

دوران جنگ جهانی دوم همواره ایده‌ای خلاقانه برای بازی‌سازها بوده تا بخواهند بازی‌هایشان را با اقتباس از دنیای این دوره بسازند. از بازی‌های شوتر بگیرید، تا عناوین استراتژی؛ همواره تلاش کردند تا سری به دنیای المان‌های جنگی بزنند و در این بین نیز بازی‌های موبایلی؛ عملکرد بسیار خوبی از خودشان به جا گذاشتند. از طرفی نیز بازی‌های استراتژی موبایلی امروزه جزو پردانلودترین عناوین پلتفرم موبایل به شمار می‌روند که می‌توان انتظارات بسیار بالایی از آن‌ها داشت. پس اگر طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، نباید این سبک از بازی‌ها را از دست بدهید.

در بین تمامی بازی‌های استراتژی موبایلی؛ بازی World War Armies جزو جدیدترین آن‌هاست که در سال ۲۰۲۲ و توسط استودیوی مستقلی به نام Hypemasters برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. این بازی موبایلی یک عنوان RTS با المان‌های نقش آفرینی است که شما را در جایگاه یک فرماند نبرد در دوران جنگ جهانی دوم قرار می‌دهد. World War Armies اولین تجربه بازی‌سازی استودیوی Hypemasters است که با نقدهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای نیز رو به رو شده و می‌توان انتظارات بسیار بالایی از این بازی دوست داشتنی موبایلی داشت.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامیکونامی باید هرچه زودتر به گذشته برگردد بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامی

خط داستانی بازی همانطور که انتظار می‌رفت، سفری دور و دراز به دوران جنگ جهانی دوم است. شما در دنیای این بازی باید فرمانده نبردی باشید که هر از سمت محاصره شده است. طبیعتا نبرد برای افتخار چیزی نیست که بتوان به همین راحتی به آن رسید و برای همین؛ شما در دنیای بازی موبایلی World War Armies باید برای تبدیل شدن به رهبری بزرگ سخت تلاش کنید. باید اعتراف کرد که خلاقیت در داستان‌سرایی بازی موبایلی World War Armies بسیار جذاب است و استودیوی Hypemasters در ساخت این بازی بسیار عالی عملکرده است.

برای اجرای بازی موبایلی World War Armies شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی نیز این بازی موبایلی درست به همان صورتی عمل می‌کند که از این بازی RTS موبایلی انتظار می‌رود. داستان و گیم‌پلی بازی درباره شما هستند و این شما هستید که باید قهرمان دنیای بازی موبایلی World War Armies شوید. ماموریت‌هایتان کاملا ساده و تعریف‌شده است. شما باید رهبری ارتشی بزرگ را به دست بگیرید و تبدیل به فرماندهی شجاع شوید. منتهی سوال اصلی اینجاست که آیا به اندازه‌ای که باید شجاع هستید تا هم‌مسیر بازی موبایلی World War Armies شوید؟

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ مربوط به المان‌های کنترلی آن می‌شود. World War Armies بسیار شبیه بازی‌های RTS قدیمی است که ما در دوران کودکیمان تجربه کرده بودیم. جایی‌که این بازی اجازه کنترل تک تک سربازان بازی را به شما می‌دهد و خودش را یک بازی دوست داشتنی معرفی می‌کند. همچنین جالب است بدانید که تنوع نیروها در دنیای World War Armies به شدت خوب است و شما می‌توانید با نیروهای زمینی و هوایی و دریایی؛ مواضع دشمن را هدف قرار دهید و برنده دنیای World War Armies شوید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویاشروع همه‌چیز از اینجا بود بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویا

نهایتا این بخش مولتی‌پلیر بازی است که می‌تواند روحی تازه به دنیای بازی‌های استراتژی بدهد. خوشبختانه بازی موبایلی World War Armies یک عنوان چندنفره جذاب است و شما می‌توانید دنیای این بازی را به زیباترین شکل ممکن تجربه کنید. بازی این اجازه را به شما می‌دهد که نیروهایتان را با کمک دیگر بازیکنان مدیریت کنید و همچنین قابلیت کوآپ بازی موبایلی World War Armies نیز؛ باعث شده تا این بازی موبایلی حرف‌های زیادی در بخش گیم‌پلی خودش برای گفتن داشته باشد.

نهایتا نوبت به گرافیک و جلوه‌های بصری بازی می‌رسد. به جرات می‌توان گفت که گرافیک بازی موبایلی World War Armies برای یک ای‌پی موبایلی بسیار قابل ‌تحصین است. بازی رنگ‌ها را به دقت نشان می‌دهد و همچنین World War Armies عمق تصویر خوبی نیز دارد. این بازی موبایلی نه‌تنها در بخش گرافیک، بلکه در بخش موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی نیز بسیار عالی عمل‌ کرده و همه‌چیز دست به دست هم داده تا World War Armies یک بازی جذاب و منحصر به فرد باشد.

World War Armies

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی World War Armies یکی از برترین عناوین استراتژی موبایلی است که در طی هفته اخیر و توسط استودیوی مستقلی به نام Hypemasters برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. جایی‌که این بازی موبایلی تبدیل به سفری دوست داشتنی به دوران جنگ جهانی دوم است و شما را تبدیل به فرماندهی شجاع در میان نبردهای تاریخی می‌کند. پس اگر علاقه‌مند به دنیای بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، نباید World War Armies را از دست بدهید.

کپی شد https://vgto.ir/i79
نظرات (۲)
3.5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
parsa122323

سلام وقت بخیر دوتا پیشنهاد دارم برای بررسی
Steel and flesh 2
Art of war 3
اندرویدی هستند

2
0
دوست داشتید، نظر دهیدx