از بازی کلش رویال خسته شده‌اید؟ Clash of Wizards بازی کنید

از بازی کلش رویال خسته شده‌اید؟ Clash of Wizards بازی کنید

جایگزینی برای یکی از برترین عناوین موبایلی

۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ۲.۷ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های کارتی – استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Clash of Wizards همراه ویجیاتو باشید.

در طی چندسال اخیری که بازی‌های ویدیویی خلاقیت را چاشنی کارشان کرده‌اند، ما شاهد بازی‌هایی دوست داشتنی از دنیای عناوین ویدیویی بوده‌ایم. همانطور که می‌دانید، دنیای بازی‌های ویدیویی؛ سرزمینی غیرقابل پیش‌بینی است و طبیعتا می‌توان انتظارات به شدت بالایی از این بازی‌ها داشت. روزی روزگاری این بازی‌ها صرفا در عناوینی ساده و پیش‌پا افتاده خلاصه شده بودند، منتهی ما پیشرفت صنعت ویدیوگیم؛ این بازی‌ها نیز خودشان را ثابت کردند و تبدیل به چیزهایی شدند که امروزه دیگر نمی‌توان به همین راحتی از کنارشان عبور کرد. صحبت از بازی‌هایی است که بی‌پروا به سمت چیزهایی حرکت کردند که ابدا تجربه‌شان خالی از لطف نیست و هر گیمری برای یک‌بار هم که شده باید به سراغشان برود.

در این بین نیز پلتفرم موبایل درست همان گونه که فکر می‌کردیم؛ عمل کرده است. بازی‌های این پلتفرم امروزه دیگر بقدری توسعه یافته‌اند و دوست داشتنی هستند، که می‌توان تجربه‌ای دوست داشتنی و جذاب از آن‌ها داشت. بازی‌های موبایلی سال‌هاست که دیگر از آن چارچوب کسل‌کننده‌شان خارج شده‌اند و به سمت چیزهایی رفته‌اند که شاید کمتر کسی حاضر به انجامشان بود. منتهی با تمام این توضیحات، نمی‌توان منکر کیفیت خوب بازی‌های این پلتفرم شد. درواقع پتانسیل‌های خوب پلتفرم موبایل بود که باعث شد، استودیوی‌های بزرگ نیز به سراغ این پلتفرم بروند و بازی‌هایشان را در دنیای بازی‌های موبایلی منتشر کنند.

مطلب پیشنهادی:با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شویدیک بازی ماشینی جذاب برای موبایل گیمرها با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شوید

ما در ویجیاتو همواره سعی کرده‌ایم که نگاهی دوست داشتنی به دنیای بازی‌های موبایلی داشته باشیم. معمولا وقتی صحبت از بازی‌های موبایلی می‌شود، مردم فکر می‌کنند که بازی‌های این پلتفرم چندان ارزش تجربه کردن را ندارند. منتهی این موضوع چندان هم که فکر می‌کنید، حقیقت ندارد و اگر کمی به این بازی‌های این پلتفرم فرصت دهید، بازی‌های موبایلی می‌توانند هیجان‌انگیز نیز باشند. پس اگر موبایل گیمر هستید، این مقاله یکی از برترین چیزهایی است که باید به سراغش بروید.

تاکنون به سراغ بازی‌های موبایلی مختلفی رفته‌ایم که هرکدامشان درست به اندازه‌ای که باید دوست داشتنی بودند. وقتی صحبت از بازی‌های کارتی می‌شود، معمولا کمترکسی آن‌ها را جدی می‌گیرد، منتهی ما امروز سعی داریم که نگاهی به یکی از برترین عناوین کارتی پلتفرم موبایل داشته باشیم و آن را با بازی دوست داشتنی کلش رویال از استودیوی سوپرسل؛ مقایسه کنیم. صحبت از عنوانی است که مستقیما ار دنیای بازی کلش رویال الهام گرفته است و برای همین؛ انتظارات از این بازی به شدت بالاست. پس اجازه دهید که ماجراجویی‌هایمان را از دنیای پلتفرم موبایل مجددا شروع کنیم.

در بین تمامی بازی‌های کارتی که تاکنون برای پلتفرم موبایل منتشر شده‌اند، کلش رویال جزو برترین آن‌هاست. منتهی در این بین بازی‌سازهای بسیاری تلاش کردند که با الهام از دنیای این بازی؛ داستان‌های خودشان را به تصویر بکشند. بازی موبایلی Clash of Wizards دقیقا از جمله همین عناوین است که توسط استودیوی Gameville Studio برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده و پتانسیل‌های بالایی دارد. این بازی یک عنوان کارتی – استراتژی است که متاسفانه داستان چندانی برای روایت ندارد و استودیوی Gameville Studio در بخش داستانی این بازی ابدا خوب عمل نکرده است.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball 2024؛ بازگشت دوباره پادشاه به مستطیل سبزیک بازی واقعا دوست داشتنی برای موبایل گیمرها بازی موبایلی eFootball 2024؛ بازگشت دوباره پادشاه به مستطیل سبز

گیم‌پلی این بازی بسیار شبیه چیزی است که شما در دنیای بازی کلش رویال تجربه‌اش کرده بودید. صبحت از یک کارتی است که درست همان مکانیزم‌های خاطره‌انگیز بازی کلش رویال را برایمان به تصویر کشیده است. درست جایی‌که شما باید با حریف‌های مختلف مبارزه کنید و برنده بازی شوید. درست مانند کلش رویال؛ شما در Clash of Wizards نیز باید کارت‌های مختلف را پیدا کنید و به سراغ صندوچه‌های بازی بروید. پس از برنده شدن در هر نبرد، بازی به شما جایزه‌هایی خواهد داد که می‌توانید از طریق آن‌ها سربازان خودتان را ارتقا دهید، و یا کارت‌های جدید پیدا کنید.

برای اجرای بازی موبایلی Clash of Wizards شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

درست مانند بازی کلش رویال؛ Clash of Wizards از ۳ تاور برخوردار است که شما برای برنده شدن در بازی باید آن را شکست دهید. هوش مصنوعی بازی در مراحل اولیه به شدت قوی است و به مرور؛ Clash of Wizards حریفان سخت‌تری را پیش رویتان قرار می‌دهد. شما باید نیروهایتان را ارتقا دهید و چیدمان خودتان را بسازید. طبیعتا داشتن یک استراتژی حساب شده در دنیای این بازی بسیار حائز اهمیت است و شما باید خیلی خوب خودتان را آماده کنید.

تنوع سربازان در بازی بسیار خوب است. سازنده بازی Clash of Wizards بسیار تلاش کرده تا این بازی را با استفاده از المان‌های فانتزی بسازد. شما در دنیای این بازی با جادوی سیاه و داستان‌هایی فانتزی رو به رو خواهید شد که باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی موبایلی Clash of Wizards شده‌اند. نهایتا باید گفت که اگر به دنبال تجربه یک بازی جایگزین دوست داشتنی برای کلش رویال هستید، این بازی موبایلی می‌تواند جزو گزینه‌های شما باشد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریتاین دنیای جهنمی هیچ رحمی برای شما قائل نیست معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریت

گرافیک بازی واقعا نیاز به کار دارد. البته این به آن معنا نیست که نتوانید تجربه‌ای جذاب از گرافیک این بازی داشته باشید. جلوه‌های بصری Clash of Wizards عملکردی کاملا معمولی دارند و شاید کمی دلسردکننده نیز باشند. منتهی با تمام این توضیحات، موسیقی‌متن بازی با آن آوای حماسی خودش؛ می‌تواند شما را به تجربه این بازی وادار کند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا Clash of Wizards یک بازی جذاب و دوست داشتنی باشد.

Clash of Wizards

پیشنهاد می‌شه!

اگر به دنبال بازی جایگزینی برای کلش رویال هستید، بازی موبایلی Clash of Wizards قطعا می‌تواند گزینه‌ای دوست داشتنی برایتان باشد. این بازی توسط استودیویی مستقل ساخته شده و به لطف المان‌های خلاقانه‌ای که دارد، نه‌تنها کلونی جذاب برای بازی کلش رویال محسوب می‌شود؛ بلکه می‌توان Clash of Wizards را در دسته برترین عناوین کارتی – استراتژی موبایلی نیز حساب کرد.

Clash of Wizards Battle Royale
Clash of Wizards Battle Royale
  • سازنده Gameville Studio
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکیداستراتژیککارتی
  • حجم282 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/ib7
نظرات (۱)
2.7 3 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

به خودم قول میدم که کلش رویال رو به این زباله ترجیح ندم

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x