بازی The Legend of Neverland؛ جایگزین موبایلی بازی Genshin Impact

بازی The Legend of Neverland؛ جایگزین موبایلی بازی Genshin Impact

بازهم یک بازی انیمه‌ای دیگر

۲ هفته پیش ۳.۳ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید The Legend of Neverland همراه ویجیاتو باشید.

معمولا وقتی صحبت از بازی‌های نقش آفرینی می‌شود، ناخودآگاه ذهنمان به سمت بازی‌هایی می‌رود که ما را در جای شخصیت‌های مختلفی قرار داده‌اند. یکی از مولفه‌های اصلی دنیای بازی‌های نقش آفرینی؛ این است که شما در دنیای این سبک از بازی‌ها، تقریبا می‌تواند تبدیل به هرکسی که دوست دارید، شوید. صحبت از بازی‌هایی است که به لطف خلاقیتشان؛ داستان‌هایی به یادماندنی را برایمان روایت کرده‌اند. داستان‌هایی که گاه، ریشه در المان‌های اساطیری داشتند و گاهی نیز؛ ما را سوار بر ماشین زمان خودشان می‌کردند و به آینده‌ای پساآخرالزمانی می‌بردند. جایی‌که شما به عنوان مخاطبان این سبک از بازی‌ها باید تصمیمات مختلفی می‌گرفتید و دقیقا به دنبال چیزهایی می‌رفتید که شخصیت شما را شکل می‌دادند و باعث بهبود شما می‌شدند.

منتهی با تمام این توضیحات، بازی‌های نقش آفرینی طرفداران و منتقدان خاص خودشان را نیز دارند. معمولا وقتی صحبت از این سبک از بازی‌ها می‌شود، عناوینی چون فرنچایز ویچر؛ و یا سری بازی‌های Mass Effect؛ جزو اولین چیزهایی هستند که به ذهنمان می‌رسند. منتهی بازار بازی‌های نقش آفرینی بسیار پیچیده و متنوع‌تر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد. این بازی‌ها خیلی خوب می‌دانند که برای جذاب بودن دقیقا باید به سراغ چه المان‌هایی بروند. همچنین یکی دیگر از دلایلی که انتظارات ما را از دنیای این سبک از بازی‌ها بالا برده، خط داستانی آن‌هاست. طبیعتا شما برای همزاد پنداری هرچه بیشتر، با شخصیت اصلی داستان این بازی‌ها؛ نیازمند خط داستانی جذابی نیز دارید و این دقیقا همان‌چیزی است که این بازی‌ها آن را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌اند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویاشروع همه‌چیز از اینجا بود بازی موبایلی Grand Theft Auto III؛ سرآغازی برای یک رویا

خوشبختانه امروزه دیگر می‌توان با ساده نگاهی به بازار بازی‌های موبایلی؛ متوجه پیشرفت چشمگیر این سبک از بازی‌ها شد. عناوین نقش آفرینی موبایلی جزو آن دسته از بازی‌هایی هستند که طرفداران خاص خودشان را نیز دارند و می‌توان به این بازی‌ها احترام گذاشت. همچنین در طی یک دهه اخیر؛ ما شاهد انتشار بازی‌های فوق‌العاده‌ای روی پلتفرم موبایل بوده‌ایم و انتظاراتمان نیز از دنیای این بازی‌ها به شدت بالاست. پس اگر طرفدار بازی‌های نقش آفرینی هستید، پلتفرم موبایل قطعا می‌تواند گزینه‌ای جذاب برایتان باشد.

با پیشرفت سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند، زمینه‌ای عالی فراهم شد تا بازی‌سازهای بزرگ و کوچک از تمام پتانسیل‌هایشان برای ساخت یک بازی باکیفیت موبایلی استفاده کنند. امروزه دیگر دیدن یک بازی باکیفیت و جذاب روی پلتفرم موبایل؛ هیچ جای تعجبی ندارد. برای مثال ما روی این پلتفرم بازی‌های بزرگی مانند کال آف دیوتی موبایل و یا حتی Genshin Impact را داریم که گرافیک‌هایی را به تصویر کشیده‌اند که ابدا از یک بازی موبایلی و پلتفرم موبایل انتظار نمی‌رفت. منتهی با تمام این توضیحات، پلتفرم موبایل تمامی غیرممکن‌ها را پشت سرگذاشت و تبدیل به چیزی شد که هرکسی عاشقش است.

در بین تمامی بازی‌هایی که برای پلتفرم موبایل در طی چند وقت اخیر منتشر شده‌اند، بازی The Legend of Neverland یکی از خارق‌العاده‌ترین آن‌هاست که به جرات می‌توان از این بازی به عنوان یکی از زیباترین بازی‌های پلتفرم موبایل نیز یاد کرد. The Legend of Neverland با اقتباس از دنیای انیمه‌ها و با الهام از دنیای بازی موبایلی Genshin Impact ساخته شده و بدون شک یک بازی دوست داشتنی و مورد احترام است. استودیوی مستقل سنگاپوری GameArk Global در ساخت این بازی؛ تمامی پتانسیل‌ها و فرصت‌های پلتفرم موبایل را در نظر گرفته و برای همین؛ عنوانی را ساخته که می‌توان انتظارات بسیار بالایی از آن داشت.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العادهنگاهی به یکی از بهترین شوترهای موبایلی معرفی بازی موبایلی Warface؛ یک شوتر اول شخص فوق‌العاده

The Legend of Neverland یک بازی نقش آفرینی با المان‌های اکشن – مبارزه‌ای است که شما را همراه خودش وارد دنیایی رنگارنگ و اسرارآمیز می‌کند. بازی در نگاه اول؛ بسیار زیباست و گرافیک به شدت اغواکننده‌ای نیز دارد. منتهی موضوع اصلی که باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی موبایلی شده، خط داستانی The Legend of Neverland است. خط داستانی که به مرور و با تصمیماتی که می‌گیرد، عوض می‌شود و پیچ می‌خورد. داستان بازی تا جایی روایت می‌شود که شما باید برای سرنوشت افراد دیگر تصمیم بگیرید.

خط داستانی و کمپین بازی موبایلی The Legend of Neverland در آرمان‌شهری خیالی به نام Cabala جریان دارد. ماجرا از این قرار است که روزی اتفاقی عجیب و ناشناخته در دنیای این بازی رخ می‌دهد. اتفاقی که منشا خاصی ندارد و هیچکسی تا به حال با آن رو به رو نشده بود. اکنون شما باید از مردم بی‌گناه شهر Cabala در مقابل دیگر مردم محافظت کنید و ماجراهایتان را در دنیای بازی The Legend of Neverland پیش ببرید و تبدیل به یکی از برترین شوالیه‌های بازی شوید

برای اجرای بازی موبایلی The Legend of Neverland شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

چه انتظاری از دنیای یک بازی نقش آفرینی موبایلی دارید؟ بازی The Legend of Neverland قطعا یکی از برترین عناوین نقش آفرینی پلتفرم موبایل است که دنیای این بازی‌ها را با خلاقیتی دوست داشتنی روایت می‌کند. این بازی از شما قهرمان نمی‌سازد. بلکه این شما هستید که باید با تصمیماتتان و کارهایی که انجام می‌دهید، شخصیت و کاراکتر خودتان را در دنیای این بازی موبایلی بسازید. تصمیم‌گیری‌های شما در دنیای بازی The Legend of Neverland بسیار حائز اهمیت. شما در طول بازی با NPC‌های مختلفی رو به رو خواهید شد که باید با آن‌ها تعامل داشته باشید و به سراغ سایدکوئست و مراحل اصلی بازی بروید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEaseشوتری دیگر از استودیویی نام‌آشنا معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEase

سیستم مبارزه‌ای این بازی؛ بدون شک یکی از بهترین چیزهایی است که شما در دنیای بازی‌های موبایلی می‌توانید پیدایش کنید. در همان ابتدای بازی؛ The Legend of Neverland از شما می‌خواهد که شخصیت خودتان را از بین نژادهای مختلف انتخاب کنید. هرنژاد، توانایی‌ها و قدرت‌های خاص خودش را دارد و برای همین؛ شما باید با توجه به سبک بازیتان یکی از آن‌ را امتحان کنید. همچنین یکی دیگر از قسمت‌های دوست داشتنی این بازی؛ قابلیت‌های شخصی‌سازی The Legend of Neverland است که واقعا می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند و دست شما در طراحی کاراکترتان و شخصی‌سازی آن به شدت باز است.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، تنوع خوب سلاح‌های این بازی است. هرچند که شما به مرور و به صورت تدریجی می‌توانید سلاح‌هایتان را پیدا کنید و آن‌ها را ارتقا دهید، اما بازهم نمی‌توان ایراد چندان عجیبی به بازی موبایلی The Legend of Neverland گرفت. همچنین جالب است بدانید که این بازی موبایلی یک عنوان آنلاین است و شما در کنار دنبال کردن خط داستانی بازی؛ باید با دیگر بازیکنان نیز تعامل داشته باشید. شما می‌توانید آیتم‌هایی که پیدا کرده‌اید را در بازار سیاه به دیگر بازیکنان بفروشید و منابعی که نیاز دارید را تهیه کنید.

اجازه دهید که سری به گرافیک این بازی بزنیم و با هم نگاهی به The Legend of Neverland داشته باشیم. گرافیک این بازی یکی از زیباترین چیزهایی است که شما در دنیای بازی‌های موبایلی می‌توانید به سراغش بروید. از آن‌جایی که بازی موبایلی The Legend of Neverland براساس آخرین پیشرفت‌های پلتفرم موبایل ساخته شده، گرافیک و جلوه‌های بصری به شدت جذابی دارد و طبیعتا اگر گوشی مناسبی داشته باشید، می‌توانید نهایت لذت را از بازی The Legend of Neverland ببرید. شرایط درباره موسیقی متن و جلوه‌های صوتی این بازی یکسان است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی موبایلی لیاقت تجربه کردن را داشته باشد.

The Legend of Neverland

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی The Legend of Neverland یکی از برترین عناوین نقش آفرینی پلتفرم موبایل است که با الهام از دنیای انیمه‌ها و با اقتباس از بازی موبایلی Genshin Impact ساخته شده است. جایی‌که The Legend of Neverland به دلیل گرافیک و گیم‌پلی خارق‌العاده خودش؛ می‌تواند تا ساعت‌ها مخاطب را درگیر خودش کند و هر موبایل گیمری باید به سراغ این بازی دوست داشتنی برود.

The Legend of Neverland

    The Legend of Neverland

  • سازنده GameArk Global
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-نقش‌آفرینیجهان-باز
  • حجم: 1600 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/ibz
نظرات (۵)
3.3 4 امتیازها
امتیاز مطلب
5 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
2480elman

انصافا هردورو دارم
ولی گنشین هزار برابر حتا میلیون برابر این بهتره خیلی خیلی بهتر اذرش اون حگم و داره

jj-abramz

اگه مثل گنشین دیتا های ۱۰ گیگی نمیخواد و فرت و فورت براش آپدیت نمیاد و سیستم نقش آفرینیش شبیه حل کردن معادله سه مجهول نیست خوبه

Muslim-slav

لجند آف زلدا بگید بهتره چون اسمش و آیکونش خیلی شبیهه

tired man

خود گنشین ایمپکت رو موبایل اومده😐

5
0
دوست داشتید، نظر دهیدx