معرفی Wild Arena Survivors؛ جدیدترین بازی بتل رویال موبایلی استودیوی یوبیسافت

معرفی Wild Arena Survivors؛ جدیدترین بازی بتل رویال موبایلی استودیوی یوبیسافت

متقاوت‌ترین بازی موبایلی که تاکنون ساخته شده

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ۳.۲ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Wild Arena Survivors همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های اکشن امروزه طیف بسیار گسترده‌ای از دنیای بازی‌های ویدیویی را در بر گرفته‌اند. معمولا وقتی صحبت از دنیای بازی‌های اکشن می‌شود، ناخودآگاه اولین چیزی‌که ذهنمان به سمت آن‌ کشیده می‌شود، عناوین هیجان‌انگیزی هستند که می‌توانند هرکسی را عاشق خودشان کنند. این سبک از بازی‌ها امروزه پرطرفدارتر از آن‌چیزی هستند که بنظر می‌رسند و طبیعتا می‌توان انتظارات بسیار بالایی نیز از این سبک از بازی‌ها داشت. از طرفی عناوین اکشن در طی چندسال اخیر پیشرفت‌های بسیار دلگرم‌کننده و چشمگیری داشته‌اند و امروزه دیگر می‌توان با خیالی راحت به سمت دنیای اسرارآمیز این سبک از بازی‌ها قدم برداشت و نیم‌نگاهی به عناوین اکشن داشت. صحبت از بازی‌هایی است که عنصر هیجان‌ را در مخاطبان بیدار می‌کنند و طبیعتا تجربه‌ای به یادماندنی محسوب می‌شوند.

همه ما خوب می‌دانیم که خلاقیت در دنیای بازی‌سازی تا به چه اندازه حائز اهمیت است. منتهی خلاقیت مانند شمشیر دولبه‌ای است که گاه می‌تواند باعث شکستتان شود. همچنین لزوما خلاقیت نمی‌تواند شما را به عرش برساند و این دقیقا همان موضوعی است که بازی‌سازها باید به آن توجه داشته باشند. منتهی با تمام این توضیحات، ما همچنان شاهد حضور استودیوهایی خلاق و دوست داشتنی در دنیای بازی‌های موبایلی هستیم. استودیوهایی که با اقتباس از دنیای بازی‌سازهای بزرگ، به سمت پلتفرم موبایل قدم برداشته‌اند و طبیعتا تجربه بازی‌هایشان ابدا خالی از لطف نیست. غیرممکن است که شما گیمر باشید و برای یک‌بار هم که شده، سری به دنیای بازی‌های موبایلی و استودیوهای دوست داشتنی آن نزده باشید.

مطلب پیشنهادی:بازی Batman The Dark Knight Rises؛ شاهکاری موبایلی از سه‌گانه بتمن کریستوفر نولانوقتی گیم‌لافت پادشاه بلامنازع صنعت موبایل گیمینگ بود بازی Batman The Dark Knight Rises؛ شاهکاری موبایلی از سه‌گانه بتمن کریستوفر نولان

پلتفرم موبایل خوشبختانه در طی چندسال اخیر دچار پیشرفت‌های بسیار فوق‌العاده‌ای شده است. پیشرفت‌هایی که به نوعی زمینه‌ساز شکل‌گیری انقلابی بزرگ در دنیای بازی‌های ویدیویی شده بودند و طبیعتا گیمرها با پدیده‌ای جدید به نام موبایل گیمینگ رو به رو شده بودند. امروزه دیگر می‌توان از دنیای بازی‌های موبایلی انتظارات بسیار بالایی داشت. این بازی‌ها دیگر بقدری محبوب هستند که حتی دیدن حضور استودیوهای بزرگ در دنیای بازی‌های موبایلی؛ دیگر هیچ جای تعجبی ندارد. پس باید توجه داشته باشید که اگر طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، باید خودتان را برای رو به رو شدن با هرچیزی آماده کنید.

دنیای بازی‌های موبایلی مملو است از اتفاقات دوست داشتنی که شاید کمترکسی انتظارشان را دارند. گاه ممکن است که در قلمرو بازی‌های موبایلی استودیویی کوچک؛ به اندازه یک استودیوی بزرگ شناخته شود و از طرفی در آن طرف داستان، سازندگان بزرگ، نتوانند کاری را از پیش ببرند. در این بین نیز استودیوی یوبیسافت یکی از بزرگ‌ترین توسعه دهندگان صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود که کارنامه درخشانی در ساخت عناوین ویدیویی دارد. معمولا یوبیسافت را با فرنچایز اساسینز کرید می‌شناسند و از این استودیوی فرانسوی؛ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌سازها یاد می‌شود.

پیشرفت روز افزون بازی‌سازهای موبایلی و پلتفرم موبایل، زمینه‌ساز کشیده شدن پای استودیوهای بزرگ به دنیای بازی‌های موبایلی شد. استودیوی یوبیسافت یکی از بزرگ‌ترین بازی‌سازهای صنعت ویدیوگیم به شمار می‌رود که در این چندسال اخیر؛ حساب ویژه‌ای روی پلتفرم موبایل باز کرده است. از طرفی نیز بازی موبایلی Wild Arena Survivors جدیدترین ای‌پی موبایلی این استودیو است که اتسمفری خلاقانه و کانسپتی دوست داشتنی را ارائه کرده است. جایی‌که Wild Arena Survivors ابدا شبیه عناوینی نیست که شما پیش‌تر آن‌ها را دیده باشید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Dark Steel شما را تبدیل به جنگجویی ماهر در قرون وسطی می‌کند!این بازی یکی از بهترین عناوین مبارزه‌ای پلتفرم موبایل است بازی موبایلی Dark Steel شما را تبدیل به جنگجویی ماهر در قرون وسطی می‌کند!

Wild Arena Survivors یک بازی اکشن – استراتژی با المان‌های بتل رویال است. وقتی بازی موبایلی Wild Arena Survivors معرفی شد، بسیاری معتقد بودند که این بازی قرار است تا اسیپن‌آفی از سری بازی‌های فارکرای روی پلتفرم موبایل باشد. داستان و جلوه‌های بصری بازی بسیار مشابه فرنچایز فارکرای هستند و برای همین؛ انتظارات از این بازی به شدت بالا بود. Wild Arena Survivors موفق شد تا تنها پس گذشت چند روز از انتشارش؛ با نقدهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای رو به رو شود و همه‌چیز دست به دست هم داده بود تا این بازی موبایلی ارزش تجربه کردن را نیز داشته باشد.

متاسفانه در بخش داستانی؛ بازی Wild Arena Survivors حرف چندانی برای گفتن ندارد. این بازی در طی گیم‌پلی خودش کوچک‌ترین اشاره‌ای به خط داستانی خودش ندارد و این موضوع کمی دلسرد کننده است. منتهی از آن‌جایی که Wild Arena Survivors یک بازی اکشن – بتل رویال است، نمی‌توان ایراد چندان عجیب و غریبی به این بازی گرفت. عناوین بتل رویال معمولا خط داستانی چندان عمیقی برای روایت کردن ندارند و بازی موبایلی Wild Arena Survivors نیز دقیقا از همین فرمول استفاده کرده است.

برای اجرای بازی موبایلی Wild Arena Survivors شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

پیش‌تر بارها به این موضوع اشاره کردیم که بازی Wild Arena Survivors احتمالا یکی از خلاقانه‌ترین عناوین موبایلی باشد که شما تاکنون به سراغش رفته‌اید. راستش را بخواهید، این بازی موبایلی در نگاه اول؛ ابدا یک بازی جذاب بنظر نمی‌رسد. منتهی اگر به Wild Arena Survivors فرصت دهید، این بازی آن روی جذابش را نشانتان خواهد داد. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شما باید در ابتدای تجربه Wild Arena Survivors از میان ۳ کاراکتر مختلف، یکی را انتخاب کنید. تعداد کاراکترهای شما به مرور و افزایش لولتان بیشتر نیز می‌شود و هرکدام از این کاراکترها ویژگی‌های منحصر به فرد خودشان را نیز دارند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی مورتال کمبت ۱ | نقد بازی Mortal Kombat 1 + امتیازپنجه‌های خونین در کالبدی تازه بررسی بازی مورتال کمبت ۱ | نقد بازی Mortal Kombat 1 + امتیاز

بعد از پشت سرگذاشتن بخش آموزشی بازی؛ شما وارد دنیای اصلی Wild Arena Survivors خواهید شد. بازی شما را در جزیره‌ای عجیب و غریب برای به بهانه زنده ماندن به همراه دیگر بازیکنان رها می‌کند. شما باید با استفاده از منابع بازی؛ ابزار مورد نیازتان را برای بقای خودتان بسازید. منتهی شما علاوه بر دشمنان اصلی بازی؛ باید با حیوانات وحشی این جزیره نیز سر و کله بزنید و دردسرهای زیادی نیز پیش رویتان خواهد بود. جالب است بدانید که در دنیای Wild Arena Survivors؛ خبری از وسایل نقلیه موتوری نیست و هرکاراکتر حیوان خاص خودش را برای جا به جا شدن در نقشه و محیط بازی دارد.

Wild Arena Survivors یک بازی آنلاین دوست داشتنی است و شما می‌توانید این بازی را با استفاده از دوستانتان نیز تجربه کنید. از طرفی دوربین ایزومتریک این بازی نیز درست یکی دیگر از دلایلی است که باعث افزایش محبوبیت این بازی موبایلی شده است. Wild Arena Survivors دست روی سبکی دوست داشتنی گذاشته و به لطف اضافه کردن المان‌های خلاقانه، یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های بتل رویال موبایلی را ساخته که ارزش تجربه کردن را دارد.

گرافیک این بازی به شدت زیباست. بطوری که وقتی برای اولین‌بار به سراغ این بازی موبایلی می‌روید، ابدا انتظار رویارویی با چنین گرافیکی را ندارید. منتهی Wild Arena Survivors به خوبی تمام پیش‌نیازهای شما را برطرف خواهد کرد و یک بازی گرافیکی فوق‌العاده با طیف رنگی چشم‌نواز است. Wild Arena Survivors به خوبی موفق شده که در بخش گرافیک و جلوه‌های بصری عملکردی دلگرم‌کننده داشته باشد و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی موبایلی ارزش تجربه کردن را داشته باشد. شرایط در بحث موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز یکسان است و یوبیسافت شاهکار موبایلی دیگری را منتشر کرده است.

Wild Arena Survivors

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی Wild Arena Survivors یکی از جدیدترین عناوین ساخته شده توسط استودیوی یوبیسافت است که انحصارا برای پلتفرم موبایل منتشر شده. Wild Arena Survivors یک بازی بتل رویال موبایلی با چاشنی المان‌های استراتژی – اکشن و مکانیزم بقاست که باعث جذابیت این بازی شده‌اند و اگر شما طرفدار عناوین بتل رویال هستید، این بازی موبایلی را نباید از دست بدهید.

Wild Arena Survivors
Wild Arena Survivors
  • سازنده یوبیسافت
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراکشنبتل رویالبقاشوتر سوم شخص
  • حجم419 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/ih6
نظرات
3.2 6 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x