ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Diablo Immortal
اخبار و مقالات

اولین آپدیت بزرگ Diablo Immortal برای طرفداران راضی‌کننده نیست

بلیزارد اولین آپدیت بزرگ و قابل توجه پس از عرضه جهانی بازی Diablo Immortal را هفته آینده منتشر می‌کند، اگرچه هنوز نظر مثبت طرفداران را جلب نکرده است. آپدیت Forgotten Nightmares که ۲۸ سپتامبر (۶ ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰

بلیزارد اولین آپدیت بزرگ و قابل توجه پس از عرضه جهانی بازی Diablo Immortal را هفته آینده منتشر می‌کند، اگرچه هنوز نظر مثبت طرفداران را جلب نکرده است.

آپدیت Forgotten Nightmares که ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) یک دانجن جدید به نام Silent Monastery اضافه می‌کند، به همراه Castle Cyrangar که می‌توانید با یک پارتی واربند (Warband) برای به دست آوردن سلاح‌های قدرتمند Ancestral در آن به گشت و گذار بپردازید. بتل پس جدید فصل پنجم نیز ۷ مهر از راه می‌رسد.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

با این حال، واکنش بازیکنان Diablo Immortal نسبت به آپدیت جدید خیلی خوش‌بینانه نبوده است. عمدتاً به این دلیل که بخش بزرگی از این به‌روزرسانی روی Warbands (گروه‌هایی از بازیکنان که برای انجام محتوا با یکدیگر متحد می‌شوند) تمرکز کرده است و به نظر می‌رسد تعدادی از طرفداران نمی‌خواهند با چنین چیزی سر و کار داشته باشند.

به طور مثال، ساب ردیت Diablo Immortal حاوی نمونه‌های زیادی از بازیکنانی است که نمی‌خواهند درگیر این ویژگی شوند. تغییرات Warband بدون شک یکی از ویژگی‌های بزرگ آپدیت جدید است که در پست وبلاگ بلیزارد نیز به آن پرداخته شده است.

Diablo Immortal

سایر بازیکنان Diablo Immortal نیز در حال بحث و گفتگو هستند که اولین پچ بزرگ پس از عرضه جهانی بازی، واقعا تا چه اندازه بزرگ است. برخی آن را با اندازه «متوسط» می‌نامند، در حالی که برخی دیگر استدلال می‌کنند اصلا شرایط نامیده شدن به عنوان یک به‌روزرسانی اصلی را دارد یا خیر.

Diablo Immortal هم‌اکنون روی‌ پی‌سی، سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس قرار دارد و ماه گذشته خبر رسید که تاکنون بیش از ۳۰ میلیون بار دانلود شده است

مطلب پیشنهادی
چطوری از دست بیگانگان جان سالم به در ببریم؟
نکاتی که قبل از تجربه Helldivers 2 باید بدانید

کانتر استرایک اما ویجیاتو در مقابل شماست

تماشا از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Bucher
    Bucher | ۱ مهر ۱۴۰۱

    گیم سرتاسر پی تو وینه
    کلا با این سبک حال نمیکنم

مطالب پیشنهادی