Infinite Lagrange یکی از برترین بازی‌های موبایلی استودیوی NetEase است

Infinite Lagrange یکی از برترین بازی‌های موبایلی استودیوی NetEase است

یک بازی استراتژی با بن‌مایه علمی - تخیلی پیش روی شماست

۹ مهر ۱۴۰۱ ۲ ذخیره
بدون دیدگاه

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های MMO – استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Infinite Lagrange همراه ویجیاتو باشید.

دنیای بازی‌های ویدیویی سرشار است از عناوینی دوست داشتنی که هرکدامشان به دلایلی که می‌دانیم؛ مورد توجه قرار گرفته‌اند. دنیای این بازی‌ها مملو شده است از عناوینی که پتانسیل‌های بالایی دارند و می‌توانند که تا ساعت‌ها ما را سرگرم خودشان کنند. ما تاکنون شاهد حضور سبک‌های مختلفی در دنیای بازی‌های ویدیویی بوده‌ایم که هرکدام از آن‌ها درست همانطور که انتظار می‌رفت، عمل کرده‌اند. درست در این بین نیز دنیای بازی‌های استراتژی به همان اندازه که فکر می‌کنید، جذاب است و طبیعتا می‌توان انتظارات بسیار بالایی از این بازی‌ها داشت. صحبت از بازی‌هایی است که در تمام این سال‌ها پتانسیل‌هایشان را به نمایش گذاشته‌اند و طرفداران و علاقه‌مندان بسیاری نیز دارند. همچنین عناوین از استراتژی می‌توان انتظارات بسیار بالایی داشت و این موضوع نیز یکی دیگر از دلایلی است که سبب جذابیت این سبک از بازی‌ها شده است.

در تمام این سال‌ها ما شاهد پیشرفت و پسرفت‌های بسیاری در دنیای بازی‌های ویدیویی بوده‌ایم. منتهی بازی‌های سبک استراتژی همیشه جزو آن دسته از بازی‌هایی به شمار می‌رفتند که طرفداران خاص خودشان را داشتند. این موضوع که دیگر سال‌هاست که از دوران طلایی بازی‌های ویدیویی استراتژی گذشته است، غیرقابل انکار است. منتهی هنوز هم افرادی هستند که به دنبال تجربه یک بازی استراتژی دوست داشتنی در دنیای بازی‌های ویدیویی باشند. منتهی همانطور که حدس زده‌اید، برای پیدا کردن برترین عناوین استراتژی باید حوصله به خرج داد و به سمت بازی‌ها و پلتفرم‌هایی رفت که شاید کمتر کسی انتظارشان را دارد.

مطلب پیشنهادی:Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایلدنیایی ناشناخته پیش‌ روی شماست Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل

از دنیای بازی‌های موبایلی معمولا کمتر کسی انتظار چندانی دارد. منتهی باور کنید یا نه، این پلتفرم بقدری موفقیت‌آمیز و دوست داشتنی است که بخواهید انتظار رو به رو شدن با برترین عناوین تاریخ ویدیوگیم را در کالبد بازی‌های موبایلی داشته باشید. در این بین عناوین استراتژی نیز دست به همان‌گونه که انتظار دارید، روی پلتفرم موبایل خودشان را ثابت کرده‌اند و طرفداران زیادی نیز دارند. پس اگر علاقه‌مند به دنیای بازی‌های استراتژی هستید، پلتفرم موبایل یکی از برترین جاهایی است که باید به سراغش بروید.

پیشرفت‌های پلتفرم موبایل زمینه‌ساز گسترش و ظهور استودیو‌های بازی‌ساز بسیاری شد. اگر با دقت به دنیای پلتفرم موبایل نگاه کنید، بازی‌هایی را می‌توانید پیدا کنید که بی‌پروا جذاب‌اند و پشت آن‌ها استودیوهای بازی‌سازی بسیار با استعدادی قرار دارد. در این بین نیز استودیوی NetEase یکی از بزرگ‌ترین بازی‌سازهای موبایلی است که عناوینی خارق‌العاده را در دنیای خودش جای داده. معمولا وقتی صحبت از یک بازی باکیفیت موبایلی می‌شود، NetEase اولین بازی‌ساز موبایلی است که به ذهنمان می‌رسد و این استودیو در تمام این مدت ثابت کرده که می‌تواند شگفتی‌ آفرین باشد.

ما تاکنون شاهد بازی‌های بزرگی از استودیوی NetEase بوده‌ایم. منتهی این بازی‌ساز چینی هرگز محدودیتی برای خودش قائل نبوده و چیزهایی را به تصویر کشیده که شاید کمتر کسی انتظارشان را داشت. در این بین نیز بازی Infinite Lagrange جزو جدیدترین عناوین استودیوی NetEase است که برای پلتفرم موبایل و کامپیوترهای شخصی توسعه پیدا کرده است. Infinite Lagrange یک بازی MMO – استراتژی با المان‌های نقش آفرینی است که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را درگیر خودش کند و بقدری که باید دوست داشتنی است که شما بخواهید فرصتی به این بازی موبایلی دهید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEaseشوتری دیگر از استودیویی نام‌آشنا معرفی بازی Lost Light؛ جدیدترین عنوان موبایلی NetEase

داستان بازی موبایلی Infinite Lagrange درست در جایی جریان دارد که نسل بشریت به دلیل نبردهای میان کهکشانی در شرف نابودی و انقراض است. جایی‌که انسان‌ها در قبلیه‌ها و گروه‌های کوچک و بزرگ زندگی می‌کنند و مردم و کلونی‌های انسانی؛ برای بقای خودشان با یکدیگر وارد جنگ شده‌اند. درست در همین زمان است که شما باید وارد عمل شوید و رهبری یکی از کلونی‌های در حال انقراض را به دست بگیرید. در دنیای بازی موبایلی Infinite Lagrange شما قرار است که به دنبال مکانی بهتر برای زندگی باشید و همه‌چیز در دستان شماست.

برای اجرای بازی موبایلی Infinite Lagrange شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی شما با یکی از برترین عناوین موبایلی این استودیو طرف هستید. Infinite Lagrange یک بازی استراتژی با المان‌های MMO – نقش آفرینی است که شما درگیر نبردهای فضایی می‌کند. این بازی درست در همان ابتدای کار از شما می‌خواهد که کلونی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در کلونی و نژاد فضایی در این بازی ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خودش را دارد و برای همین؛ شما در این بخش از بازی باید به دقت تصمیم‌گیری کنید. زیرا متاسفانه امکان برگرداندن تصمیمات در Infinite Lagrange نیست.

این بازی قسمت‌های مختلفی دارد که شما می‌توانید به سراغشان بروید. یکی از برترین قسمت‌های این بازی مربوط به المان‌های شخصی‌سازی بازی می‌شود. شما در دنیای Infinite Lagrange می‌توانید صفر تا صد سفینه‌های فضایی را ارتقا دهید و از این بابت بازی دستتان را کاملا باز می‌گذارد. درست مانند دیگر بازی‌های موبایلی آنلاین نیز؛ در Infinite Lagrange داشتن یک استراتژی درست بسیار حائز اهمیت است. بازی این امکان را به شما می‌دهد که با دیگر بازیکنان تعامل داشته باشید و کلونی‌های خودتان را پایه‌گذاری کنید. همچنین می‌توانید دیگر بازیکنان را به متحدین خودتان دعوت کنید و با دشمنانتان مبازره کنید. Infinite Lagrange از قابلیت‌های کوآپ نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید برخی از کوئست‌های بازی را به صورت ۲ نفره و با دیگر بازیکنان نیز انجام دهید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامیکونامی باید هرچه زودتر به گذشته برگردد بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامی

Infinite Lagrange مجموعه‌ای از مکانیزم‌های دوست داشتنی است. شما در دنیای بی‌پایان این بازی باید به دنبال منابع بگردید. با استفاده از چیزهایی که پیدا می‌کنید، باید سفینه فضایی خودتان را ارتقا دهید. اگر عناوینی چون EVE Echoes را بازی کرده باشید، Infinite Lagrange گیم‌پلی کاملا مشابه را برایتان به تصویر خواهد کشید. بنابراین اگر سرتان برای تجربه یک بازی دوست داشتنی موبایلی از استودیوی NetEase درد می‌کند، نباید ساده از کنار بازی موبایلی Infinite Lagrange عبور کنید.

در بخش گرافیک و جلوه‌های بصری؛ این بازی درست همانطور که از استودیوی NetEase انتظار می‌رفت، عالی عمل کرده است. Infinite Lagrange یک بازی جذاب است و گرافیک آن یکی از دوست داشتنی‌ترین قسمت‌های بازی به شمار می‌رود. موسیقی‌متن و صداگذاری بازی نیز عالی است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا Infinite Lagrange یک بازی جذاب موبایلی باشد.

Infinite Lagrange

پیشنهاد می‌شه!

استودیوی NetEase را اکثر ما به دلیل ساخت بازی‌هایی دوست داشتنی می‌شناسیم. این استودیو بارها خلاقیت و نوآوری خودش را در ساخت بازی‌های موبایلی ثابت کرده و در این بین، Infinite Lagrange نیز دقیقا از جمله همین عناوین است. این بازی برای پلتفرم موبایل منتشر شده و خوشبختانه پورت پی‌سی آن نیز از طریق پلتفرم استیم در دسترس است. جایی‌که شما دقیقا با یک بازی MMO – استراتژی موبایلی طرف هستید و باید به بازی موبایلی Infinite Lagrange فرصتی دوست داشتنی دهید.

Infinite Lagrange
Infinite Lagrange
  • سازنده NetEase Games
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکاکشن-نقش‌آفرینی
  • حجم2200 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/imz
نظرات
2 3 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x