چرا Dynasty Legends 2 یکی از برترین عناوین نقش آفرینی موبایلی است؟

چرا Dynasty Legends 2 یکی از برترین عناوین نقش آفرینی موبایلی است؟

سفری جذاب به دنیای اساطیری کشور چین

۱۱ مهر ۱۴۰۱ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Dynasty Legends 2 همراه ویجیاتو باشید.

سال‌هاست که بازی‌های اکشن – نقش آفرینی به عنوان یکی از برترین سبک‌های دنیای بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شوند. این بازی‌ها امروزه بقدری پرطرفدار و دوست داشتنی هستند که می‌توان انتظارات بسیار بالایی از آن‌ها داشت. اگر بازی‌های بزرگی مانند فرنچایز ویچر و یا حتی دیگر بازی‌های سبک نقش آفرینی را فاکتور بگیریم؛ بازهم در دنیای این عناوین، بازی‌هایی را می‌توان پیدا کرد که به طرز دوست داشتنی خارق‌العاده‌اند و بد نیست که ما نیز فرصتی به این بازی‌ها بدهیم. در این بین صحبت از بازی‌هایی است که به خوبی مرز بین واقعیت و دنیای بازی‌های ویدیویی را تبدیل به نازکی یک تار مو کرده‌اند و چیزهایی را به تصویر کشیده‌اند، شاید ابدا کسی انتظارشان را نداشت.

درواقع رازی که سبب جذابیت بازی‌های سبک نقش آفرینی شده، این است که این سبک از بازی‌ها دنیاهایی را برایمان به تصویر کشیده‌اند که شاید کمتر کسی می‌توانست تجربه‌شان کند. شما در دنیای این بازی‌ها آزادانه می‌توانید تبدیل به هرکسی شوید و هیچ محدودیتی برایتان وجود ندارد. این بازی‌ها گاه شما را تبدیل به فرمانروایی عادل در دل جنگ‌های صلیبی می‌کنند و گاهی نیز وظیفه کنترل یک سفینه فضایی را بر دوش شما می‌گذارند. با این‌حال هرچه که باشد، نمی‌توان به همین سادگی از کنار بازی‌های نقش آفرینی عبور کرد و این بازی‌ها بسیار متنوع‌تر از آن‌چیزی هستند که شما فکر می‌کنید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Honor of Heirs؛ سفری جذاب به دنیای انیمه‌های دوست داشتنیجایگزینی برای بازی Genshin Impact معرفی بازی موبایلی Honor of Heirs؛ سفری جذاب به دنیای انیمه‌های دوست داشتنی

درست در همین موقع است که پلتفرمی مانند پلتفرم موبایل؛ اهمیت خودش را نشان می‌دهد. اگر اخبار مربوط به موبایل گیمینگ را دنبال کرده باشید، حتما با بازی‌های بزرگی که برای این پلتفرم منتشر شده‌اند، آشنایی دارید. پلتفرم موبایل در طی چندسال اخیر ثابت کرده است که پتانسیل‌های بالایی در زمینه ساخت بازی‌های سبک نقش آفرینی دارد. این بازی‌ها روی پلتفرم موبایل بسیار جذاب‌تر از آن‌چیزی هستند که فکرش را می‌کنید و بد نیست که برای یک‌بار هم که شده به دنیای بازی‌های موبایلی و عناوین نقش آفرینی پلتفرم موبایل، فرصتی دوست داشتنی دهیم.

ما تاکنون به سراغ بازی‌های نقش آفرینی موبایلی مختلفی رفته‌ایم. از عناوینی چون Black Desert Mobile بگیرید، تا دیگر بازی‌های دوست داشتنی پلتفرم موبایل؛ همگی دوست به دست هم داده‌اند تا دنیایی جذاب از بازی‌های نقش آفرینی را برایتان به تصویر بکشد. یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره بازی‌های موبایلی، این است که است که سازندگان مستقل این بازی‌ها از هیچ المان خلاقانه‌ای در ساخت بازی‌هایشان دریغ نکرده‌اند و عناوین نقش آفرینی روی پلتفرم موبایل؛ بسیار خلاقانه‌تر از آن‌چیزی هستند که بنظر می‌رسند و بازی Dynasty Legends 2 نیز دقیقا از جمله همین عناوین است.

داستان و اتفاقات بازی Dynasty Legends 2 مربوط به ۷ ماه پیش می‌شود. اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی بود که استودیویی مستقل هنگ کنگی HK Taihe Interactive Limited در سکوت خبری دومین نسخه از فرنچایز Dynasty را برای پلتفرم موبایل منتشر کرد. HK Taihe Interactive Limited استودیویی مستقل است که از سال ۲۰۱۹ کارش را با ساخت بازی‌های موبایلی شروع کرده و تاکنون نیز ۳ عنوان جذاب را در کارنامه‌اش به ثبت رسانده است. بازی موبایلی Dynasty Legends 2 دنباله مستقی برای نسخه اول بازی به نام Dynast Legends: Warriors Unit است و در همین چند ماهی که از انتشارش گذشته است، به خوبی موفق شده تا دنیایی جذاب از بازی‌های نقش آفرینی موبایلی را به تصویر بکشد.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Civilization VI در تاریخ سفر کنیدتاریخ را این‌بار به دست خودتان رقم بزنید با بازی موبایلی Civilization VI در تاریخ سفر کنید

یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره این بازی این است که فرنچایز Dynasty در هر نسخه از خودش؛ بخشی از تاریخ فراموش‌شده آسیای شرقی را روایت می‌کند. ژاپن، کره جنوبی و نهایتا چین؛ عمده کشورهایی هستند که شما باید تاریخشان را در دنیای این بازی‌ها رقم بزنید. بازی برگرفته‌شده و اقتباس‌شده از رویدادهای تاریخی است و همین موضوع؛ تبدیل به بهانه‌ای عالی شده تا شما بخواهید به سراغ بخش داستانی Dynasty Legends 2 بروید.

داستان بازی با مرگ یکی از فرمانروایان ۳ قلمرو پادشاهی چین شروع می‌شود. مردمی که سلاح‌ها به دور از جنگ و خون‌ریزی بودند، به یک‌باره خودشان را در شرف جنگی بزرگ می‌بینند. طولی نمی‌کشد که ۳ قلمروی پادشاهی با یکدیگر وارد جنگ می‌شوند و چیزی جز نابودی و فقر به دنبالشان نیست. درست در همین موقع است که بازی موبایلی Dynasty Legends 2 از شما می‌خواهد که به عنوان یکی از فرماندهان وفادار به قلمروتان، وارد نبردی عظیم شوید و از مردمتان در مقابل دشمنان؛ محافظت کنید.

برای اجرای بازی موبایلی Dynasty Legends 2 شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی این بازی شما با یک بازی هک اند اسلش جذاب رو به رو هستید. این بازی تقربیا هرآن‌چیزی که شما از یک بازی موبایلی انتظار دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. بازی یک عنوان جهان باز با المان‌های هک اند است که کوئست‌ها و ماموریت‌های خاصی را به شما می‌دهد. شما باید در روند بازی قرار بگیرید و ساید کوئست‌های آن را به خوبی انجام دهید. یکی از برترین چیزها درباره این بازی موبایلی این است که شما می‌توانید Dynasty Legends 2 را به صورت کوآپ نیز انجام دهید و عملا هیچ محدودیتی پیش روی شما قرار ندارد. جهان‌ بازی به شدت بزرگ است و شما می‌توانید آزادانه در دنیای بازی قدم بزنید.

مطلب پیشنهادی:بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنیدوقتی گرافیک تبدیل به بهانه‌ای جذاب می‌شود بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنید

بازی باس‌فایت‌های بسیار مناسبی دارد. شما باید ماموریت‌های مختلف را انجام دهید و تصمیماتی که می‌گیرید نه‌تنها بر روند بازی؛ بلکه بر روند خط داستانی Dynasty Legends 2 نیز بسیار تاثیرگذار است. گیم‌پلی بازی به مرور سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. البته اینطور هم نیست که شما با یک بازی سخت و طاقت‌فرسا رو به رو شده باشید. بلکه همه‌چیز درست به اندازه خودش در دنیای Dynasty Legends 2 به اندازه سخت و منطقی طراحی شده و شما از تجربه این بازی موبایلی نهایت لذت را خواهید برد.

یکی از چیزهایی که من به شخصه درباره این بازی از آن واقعا لذت بردم؛ تنوع خوب سلاح‌های بازی است. از سلاح‌های سرد و تفنگ‌های فانتزی بگیرید، تا نیروهای ماورایی؛ همه‌چیز دست به دست هم داده تا گیم‌پلی بازی جذاب باشد. همچنین هوش مصنوعی بازی نیز به خوبی طراحی شده و مکانیزم‌های بازی نیز شما را به چالش خواهند کشید. تم اساطیری شرقی بازی نیز؛ یکی دیگر از چیزهایی است که Dynasty Legends 2 را خوب و زنده نگه داشته است.

در بخش گرافیک شما با یک بازی نسل جدید موبایلی رو به رو هستید که هیچ ترسی از خلاقیت و متمایز بودن ندارد. Dynasty Legends 2 به خوبی دنیای آسیای شرقی را به تصویر کشیده و تجربه‌اش ابدا خالی از لطف نیست. جلوه‌های بصری این بازی فوق‌العاده طراحی شده‌اند و از طرفی؛ این موسیقی‌متن بازی است که سبب جذابیت هرچه بیشتر بازی موبایلی Dynasty Legends 2 شده است.

Dynasty Legends 2

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های نقش آفرینی موبایلی هستید، بازی موبایلی Dynasty Legends 2 درست مناسب شماست. این بازی جذاب در سال ۲۰۲۲ توسط استودیوی مستقلی به نام HK Taihe Interactive Limited برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده و یکی از برترین بازی‌های موبایلی به حساب می‌آید. جایی‌که گرافیک و موسیقی‌متن این بازی در کنار گیم‌پلی آن؛ سبب خارق‌العاده‌تر شدن بازی موبایلی Dynasty Legends 2 شده‌اند.

منبع: Dynasty Legends 2
کپی شد https://vgto.ir/inv
نظرات (۱)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
gods_bandeh

خوشحالم ک یکی مثل آقای حسین خواه هست ک ب ما اندروید پلیرها ب صورت کامل توجه میکنه🌹❤️

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x