ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ نیترو فیولد کدام است؟

با انتشار نسخه‌ بازسازی شده‌ Crash Team Racing که با عنوان Nitro-Fueled عرضه شده است، یک سوال اساسی ذهن اکثر علاقمندان به این بازی را درگیر کرده؛ این که قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ ...

مانی میرجوادی
نوشته شده توسط مانی میرجوادی | ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۰

با انتشار نسخه‌ بازسازی شده‌ Crash Team Racing که با عنوان Nitro-Fueled عرضه شده است، یک سوال اساسی ذهن اکثر علاقمندان به این بازی را درگیر کرده؛ این که قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ نیترو فیولد کدام است؟ آیا واقعا Penta Penguin سریع‌ترین شخصیت بازی است؟ آیا N. Tropy بهتر از Nitro Oxide‌ خواهد بود؟

در این مطلب تصمیم گرفتیم به همه‌ی این سوالات پاسخ دهیم. اگر شما هم یکی از علاقمندان این بازی خاطره انگیز هستید، با ما همراه باشید.

بهترین شخصیت‌های بازی Crash Team Racing

نسخه‌ی اورجینال بازی Crash Team Racing برای هرکدام از شخصیت‌ها توانایی‌های منحصر به فردی تعریف کرده بود؛ در واقع شما می‌توانستید با استفاده از مقایسه‌ی قدرت هر شخصیت در توانایی‌های مشخص ببینید که کدام یک قدرتمند تر از دیگری هستند.

این موضوع در Crash Team Racing Nitro-Fueled وجود ندارد چرا که علی رغم وجود ۲۶ شخصیت مختلف از ابتدا و همچنین اضافه شدن چند شخصیت دیگر از راه‌های مختلف تنها ۴ توانایی مد نظر قرار گرفته است.

قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ نیترو فیولد

در دسته بندی Beginner هرکدام از شخصیت‌ها دارای توانایی‌های یکسان هستند. سرعت یا Speed روی درجه ۳، شتاب یا Acceleration روی درجه ۴ و قدرت چرخش یا Turning با درجه ۷. این شخصیت‌ها برای کسانی که به تازگی با مسابقات کارت (Kart Racing) و CTR آشنا شدند بسیار مناسب خواهد بود. در این بخش از ابتدا شخصیت‌های Polar و Pura حضور دارند که می‌توانند گزینه مناسبی برای تازه‌کاران باشند.

قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ نیترو فیولد

در دسته بندی Intermediate شخصیت‌ها دارای دو حالت مختلف از توانایی هستند. گروه اول دارای سرعت ۵، شتاب ۵ و چرخش ۵ و گروه دوم دارای سرعت ۴، شتاب ۷ و چرخش ۳ هستند. از ابتدای بازی شخصیت‌های Crash Bandicoot و Dr. Neo Cortex در گروه اول و Coco Bandicoot در گروه دوم قرار دارند. از آنجایی که در این بازی شتاب، تاثیر کمتری دارد شاید بهتر باشد از شخصیت‌های گروه اول استفاده کنید.

قوی ترین شخصیت کرش تیم ریسینگ نیترو فیولد

در نهایت در دسته بندی Advanced شخصیت‌های Tiny Tiger و Dingodile تنها دو شخصیتی هستند که از ابتدا در اختیار خواهید داشت. همه‌ شخصیت‌ها در این دسته بندی دارای سرعت ۷، شتاب ۳ و چرخش ۲ هستند. می‌توان گفت شخصیت‌های دسته یاد شده بهترین‌های CTR به شمار می‌روند، چرا که بهترین توانایی در این بازی سرعت است که شخصیت‌های این دسته بندی بهترین وضعیت را در آن دارند.

بنابراین اگر بخواهیم به سوالی که از ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم جواب دهیم باید بگوییم که در بازی Crash Team Racing بهترین و قوی‌ترین شخصیت‌ها تاینی تایگر، Dingodile، پنتا پنگوئین، پاپو پاپو، کرانچ، بیگ نورم، زم و N. Tropy هستند.

البته هنوز شخصیت‌های مختلفی وجود دارند که ممکن است به مرور زمان به بازی اضافه شوند و هنوز اطلاعات کاملی از توانایی‌ها و ویژگی‌های آن‌ها در دست نیست. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که در بازی CTR هیچ شخصیتی نسبت به بقیه بهتر نیست و نمی‌توان گفت شخصیتی در این بازی وجود دارد که در همه مسابقات آنلاین آن را مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی