ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

میلیون‌ها سکه از بازی FIFA 23 حذف شده است

پک قهرمانان فیفا ۲۳ (FIFA 23) به اشتباه منتشر و این موضوع باعث شده که الکترونیک آرتز میلیون‌های سکه را از بخش آلتیمیت تیم بازی حذف کند.  این پک از بازی FIFA 23 برای مدت ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۷ مهر ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰

پک قهرمانان فیفا ۲۳ (FIFA 23) به اشتباه منتشر و این موضوع باعث شده که الکترونیک آرتز میلیون‌های سکه را از بخش آلتیمیت تیم بازی حذف کند. 

این پک از بازی FIFA 23 برای مدت زمان محدودی منتشر شده بود که یک سری آیتم با ارزش میلیون‌ها سکه را تنها با ۲۵ هزار سکه در دسترس بازیکنان قرار می‌داد. الکترونیک آرتز پس از ۲۵ دقیقه متوجه این اشتباه شد و به همین خاطر میلیون‌ها سکه از بخش آلتیمیت تیم حذف کرد.

مطلب پیشنهادی
هالند یا امباپه؟
معرفی بهترین مهاجمان FC 24

قهرمانان FUT بازیکنان بسیار سرشناس و نادری هستند که در بعضی از پک‌ها می‌توان آن‌ها را پیدا کرد. به همین خاطر ارزش این بازیکنان بسیار زیاد بوده، به عنوان مثال یحیی توره در بازار آلتیمیت تیم ۱.۹ میلیون سکه قیمت دارد. با انتشار این پک میزان زیادی از این آیتم‌ها در دسترس بازیکنان قرار گرفت و افراد زیادی برای سود، آن‌ها را به فروش رسانده‌اند.

الکترونیک آرتز هنوز به این موضوع واکنش رسمی نشان نداده، اما آسیب زیادی به بازار آلتیمیت تیم وارد شده است. خیلی از بازیکنان به خاطر اشتباه این شرکت ضرر دیده‌اند و سکه‌های حذف شده دیگر به حساب آن‌ها باز نخواهد گشت. البته شاید EA راهی برای دلجویی از این دسته بازیکنان ارائه دهد.

بازی FIFA 23

فیفا ۲۳ به عنوان بزرگ‌ترین نسخه از سری معرفی و در ساخت آن از تکنولوژی هایپر موشن ۲ (Hypermotion 2) استفاده شده است. از این رو FIFA 23 از فیزیک برخورد پیشرفته، دریبلینگ تکنیکی، حرکت کامل تیمی و زمین‌های فوق واقعی جدید بهره خواهد برد. 

FIFA 23 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس قرار دارد و هفته پیش فروش بسیار خوبی را نیز تجربه کرده بود.  

مطلب پیشنهادی
شاید باورتان نشود ولی زاویه دید به اندازه بازیکنان مهم است!
بهترین تنظیمات دوربین FC 24

کارگردان های خوبی که فیلم‌های بد ساختند!

تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی