ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Star Wars Jedi: Survivor
اخبار و مقالات

Star Wars Jedi: Survivor بدون تاخیر عرضه می‌شود

به نظر می‌رسد بازی Star Wars Jedi: Survivor جزء معدود آثاری باشد که از گزند تاخیر خوردن در امان است. این اطلاعات از جف گراب (Jeff Grubb) خبرنگار و اینسایدر معتبر صنعت بازی به دست ...

شروین ژاوه
نوشته شده توسط شروین ژاوه | ۲۹ مهر ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۵

به نظر می‌رسد بازی Star Wars Jedi: Survivor جزء معدود آثاری باشد که از گزند تاخیر خوردن در امان است.

این اطلاعات از جف گراب (Jeff Grubb) خبرنگار و اینسایدر معتبر صنعت بازی به دست آمده که ادعا می‌کند از روند توسعه این عنوان آگاهی دارد.

مطلب پیشنهادی
اکنون وقت یک دگرگونی است
چرا انیمیشن آینده دیزنی باید دو بعدی باشد؟

گراب اذعان داشت که پروسه ساخت «استاروارز جدای: سروایور» به خوبی پیش می‌رود و شرکت EA از دسامبر امسال شروع به تبلیغ بازی می‌کند. در آگوست گذشته نیز منابع حرف مشابهی را به گراب زده بودند و با وجود سکوت تیم توسعه‌دهنده و شرکت الکترونیک آرتز درباره این عنوان، ظاهرا هیچ جای نگرانی درباره بازی جدید جنگ ستارگان وجود ندارد.

در صورتی که صحبت‌های فوق حقیقت داشته باشند، جدای سروایور در مارس ۲۰۲۳ (اسفند ۱۴۰۱/فروردین ۱۴۰۲) عرضه می‌شود. جف گراب این اطلاعات را در پادکست جاینت بامب (Giant Bomb) مطرح کرد که Star Wars Jedi: Survivor همچنان در مارس سال میلادی آینده منتشر می‌شود.

Star Wars Jedi: Survivor

جف گراب افزود:

همانطور که EA در گزارش مالی خود به سرمایه‌گذارانش اعلام کرد، بازی شراکتی بزرگ (منظور عنوانی است که با همکاری یک کمپانی بزرگ دیگر ساخته می‌شود که در اینجا به قرارداد همکاری بین EA و دیزنی برای توسعه عنوانی در جهان جنگ ستارگان اشاره دارد) در راه است. خب مسلماً این عنوان همان Star Wars است. هیچ مشکلی هم برای توسعه بازی پیش نیامده است.

گراب در ادامه گفت فعلاً در اکتبر هستیم و کمتر از ۵ ماه تا انتشار بازی زمان باقی مانده است. چرا درباره آن هیچ خبری نمی‌شنویم؟ به این دلیل که EA قصد دارد فرایند تبلیغات بازی را از دسامبر (آذر / دی) آغاز کند و تا زمان عرضه هم ادامه بدهد. هدف از ابتدا همین بوده و آن‌ها معتقد هستند که این کار هیچ تاثیر منفی روی بازی نمی‌گذارد.

انتظار می‌رود Star Wars Jedi: Survivor در سال ۲۰۲۳ برای برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه شود.

مطلب پیشنهادی
شاید باورتان نشود ولی زاویه دید به اندازه بازیکنان مهم است!
بهترین تنظیمات دوربین FC 24

بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی