با جایگزین موبایلی بازی Marvel Spider-Man آشنا شوید

با جایگزین موبایلی بازی Marvel Spider-Man آشنا شوید

Spider Fighter 2 یکی از برترین عناوین اقتباسی از دنیای اسپایدرمن است

۶ آبان ۱۴۰۱ ۴.۲ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – مبارزه‌ای موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Spider Fighter 2 همراه ویجیاتو باشید.

آیا تا به‌حال از خودتان پرسیده‌اید که چه چیزی سبب جذابیت دنیای بازی‌های ویدیویی شده است؟‌ معمولا وقتی این سوال در ذهنمان پدیدار می‌شود، اولین‌ چیزی‌که برایمان جذاب بنظر می‌رسد، حس هیجان و المان‌های چالش برانگیزی است که این سبک از بازی‌ها برایمان به تصویر کشیده‌اند. شاید اگر سال‌ها پیش صحبت از تجربه یک بازی ویدیویی می‌شد، کمترکسی انتظار رو به رو شدن با یکی از برترین عناوین ویدیویی را داشت، منتهی هرچقدر که ما در زمان به سمت جلو حرکت کردیم؛ عناوین ویدیویی و صنعت بازی‌سازی نیز درست به همان اندازه پیشرفت کرد. امروزه صنعت بازی‌سازی تبدیل به چیزی شده که کمترکسی می‌توان حضور آن را انکار کند. صحبت از بازی‌هایی است که به خوبی؛ تمام آن‌چه که ما نیاز داشتیم را برایمان به تصویر کشیده‌اند و طبیعتا تجربیاتی جذاب برایمان هستند.

در طول تاریخ بازی‌سازی؛ استودیوهای بسیاری سعی براین داشتند که با استفاده المان‌های خلاقانه، دنیایی جذاب را برایمان به ارمغان بیاروند. صحبت از بازی‌سازهایی است که مرزهای تابوشکنانه خودشان را درهم شکستند و تبدیل به افسانه‌ای‌ترین بازی‌سازهای تاریخ شدند. برای مثال؛ استودیوی بازی‌سازی راکستار دقیقا از جمله همین بازی‌سازهاست که عناوینش را بدون شک می‌توان در دسته افسانه‌ای‌ترین بازی‌های ویدیویی قرار داد. منتهی این صرفا خلاقیت و بلندپروازی نبود که سبب جذابیت صنعت گیمینگ شد؛ بلکه در ورای باور بازی‌سازها؛ چیزی بود که آثار آن‌ها را تبدیل به یکی از بهترین چیزهایی می‌کرد که هرکسی می‌توانست به سراغشان برود.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی CarX Street؛ نسلی جدید از عناوین ریسینگ روی موبایلکدام بازی موبایلی باعث می‌شود سری آسفالت و نید فور اسپید را فراموش کنید؟ معرفی بازی CarX Street؛ نسلی جدید از عناوین ریسینگ روی موبایل

ما امروز در ویجیاتو قصد داریم که سری به دنیای بازی‌های موبایلی بزنیم. دنیایی که مملو است از اتفاقات دوست داشتنی که دیدنشان ابدا خالی از لطف نیست. صحبت از بازی‌هایی است که در طی یک دهه اخیر به طرز چشمگیری پیشرفت کردند و ما نیز می‌توانیم انتظارات به شدت بالایی از این بازی‌ها داشته باشیم. پس اگر طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، به شما تبریک می‌گویم! زیراکه پلتفرم موبایل امروزه یکی از غیرقابل پیش‌بینی‌ترین پلتفرم‌هایی است که می‌توانید به سراغش بروید و اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، باید فرصتی مجدد به دنیای بازی‌های موبایلی بدهید.

یکی از چیزهایی که سبب موفقیت دنیای بازی‌های موبایلی شده، این است که استودیوهای بازی‌ساز موبایلی در طی یک دهه اخیر به سراغ المان‌هایی رفته‌اند که هیچکسی آن‌ها را از یک بازی موبایلی انتظار نداشت. ما امروزه شاهد حضور عناوینی به شدت دوست داشتنی برای پلتفرم موبایل هستیم که هرکدامشان درست به اندازه‌ای که باید موفق شده‌اند تا دنیای بازی‌هایشان را به رخمان بکشد. در این بین نیز استودیوی بازی‌سازی موبایلی Superhero Academy با ساخت بازی‌هایی به شدت دوست داشتنی؛ موفق شده تا دنیایی جذاب از پلتفرم موبایل و بازی‌های موبایلی را به تصویر بکشد.

Superhero Academy کارنامه فوق‌العاده‌ای در ساخت بازی‌های موبایلی دارد. اگر سری به تاریخچه این استودیوی مستقل بزنید، بازی‌هایی را می‌توانید پیدا کنید که با اقتباس از داستان و دنیایی ابرقهرمانان بزرگ ساخته شده‌اند. برای مثال؛ بازی Spider Fighter 2 یکی از جدیدترین عناوین این استودیو است که تقریبا ۵ ماهی از انتشارش می‌گذرد و در همین مدت زمان کم نیز؛ موفق شده تا بیش از ۱ میلیون‌بار دانلود شود. Spider Fighter 2 یک بازی اکشن – مبارزه‌ای است که با الهام از دنیای ابرقهرمانانه مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن ساخته شده و یکی از برترین گزینه‌های موبایلی برای طرفداران این شخصیت دوست داشتنی است.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار استحواستان را جمع کنید، شما تنها کسی نیستید که اینجا گیر افتاده معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار است

راستش را بخواهید، تجربه یک بازی برگرفته شده از دنیای اسپیادرمن؛ آن‌هم در کالبد یک بازی موبایلی به شدت دوست داشتنی است. ما روی پلتفرم موبایل چندان عناوین خاصی برای بازی مرد عنکبوتی نداریم و دیدن یک بازی جدید از دنیای این سوپر هیرو؛ می‌تواند واقعا هیجان‌انگیز باشد. Superhero Academy هرچند که استودیویی بزرگ و سرشناس نیست؛ اما با این‌حال موفق شده تا با استفاده از ایده‌هایی خلاقانه؛ یکی از برترین تجربیات ممکن از دنیای بازی‌های موبایلی را برایتان شبیه‌سازی کند.

Spider Fighter 2 داستانی جذاب و دوست داشتنی دارد. داستان بازی حول‌محور شخصیتی خیالی جریان دارد که در حین انجام یک آزمایش؛ دچار جهش ژنتیکی می‌شود و قابلیت‌هایی را به دست می‌آورد که از او یک قهرمان می‌سازند. منتهی در همین دنیای عجیب، هیولاها و افراد خبیثی درحال جنایت هستند که باعث ترس مردم شده‌اند. حالا شما باید به سراغ این افراد بروید و آن‌ها را مجازات کنید. منتهی پیش از آن‌که راهی شوید، باید از خودتان بپرسید که آیا درست به اندازه‌ای که باید شجاع و مسئولیت‌پذیر هستید، تا چنین کاری را انجام دهید؟‌

برای اجرای بازی موبایلی Spider Fighter 2 شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی بازی شما با یک بازی به شدت جذاب طرف هستید که به خوبی آن حس ماجراجویی و سوپر هیرویی را در شما بیدار می‌کند. به محض تجربه بازی؛ اولین‌چیزی که به توجه شما را به خودش جلب خواهد کرد، مکانیزم‌های مبارزه‌ای بازی است. جالب است بدانید که بازی موبایلی Spider Fighter 2 یک عنوان خطی است و شما صرفا باید مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. متاسفانه خبری از دنیای جهان‌باز در Spider Fighter 2 نیست و این موضوع ممکن است که کمی دلسردکننده باشد. منتهی با این‌حال؛ هنوز هم بازی Spider Fighter 2 جایگزین خوبی برای بازی Marvel Spider-Man است.

مطلب پیشنهادی:بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنیدوقتی گرافیک تبدیل به بهانه‌ای جذاب می‌شود بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنید

طراحی شحصیت‌های بازی و باس‌فایت‌های Spider Fighter 2؛ به خوبی صورت گرفته است. البته نمی‌توان به این بازی نمره کامل را دارد، اما با این‌حال اگر انتظاراتان از این بازی موبایلی در حد و اندازه یک بازی مستقل باشد، می‌توانید با این موضوع کنار بیاید. از طرفی؛ سیستم ارتقای سلاح‌ها و قابلیت‌های کاراکترتان نیز در Spider Fighter 2 سیستمی قابل قبول است. پس از انجام هر ماموریت؛ بازی با توجه به عملکردی که در آن ماموریت داشته‌اید، به شما جایزه می‌دهد که می‌توانید قابلیت‌هایتان را ارتقا دهید.

دومین موضوعی که می‌توان درباره سیستم مبارزه‌ای بازی گفت، المان‌های باس‌فایت آن است. معمولا در انتهای در مرحله، شما باید با دشمنی قدرتمند سر و کله بزنید و از بین بردن آن؛ امتیازات بسیار بالایی دارد. طراحی محیط بازی نیز خوب است و باید بدانید که شما برای تجربه کامل Spider Fighter 2 باید به اینترنت متصل شده باشید. همچنین اگر از کمپین بازی و خط داستانی آن خسته شده‌اید، می‌توانید به سراغ بخش چندنفره بازی بروید و خودتان را به چالش بکشید.

گرافیک بازی آنطوری که باید خوب نیست. البته این موضوع کاملا بستگی به انتظارات خودتان دارد. من به شخصه انتظار رو به رو شدن با گرافیکی بهتر و دنیایی واقع‌گرایانه‌تری را داشتم. منتهی با این‌حال؛ Spider Fighter 2 از پس ماموریتی که به آن داده شد بود برآمده و یک بازی دوست داشتنی است. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز شرایطی کاملا یکسان دارند و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا Spider Fighter 2 جایگزینی مناسب برای بازی Marvel Spider-Man و تمام کسانی باشد که عاشق دنیای مرد عنکبوتی هستند.

با جایگزین موبایلی بازی Marvel Spider-Man آشنا شوید - ویجیاتو

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های ابرقهرمانانه هستید، باید سری به دنیای بازی دوست داشتنی Spider Fighter 2 بزنید. جایی‌که این بازی موبایلی به خوبی توانسته است که دنیایی جذاب را برایتان به تصویر بکشد و گیم‌پلی و خط داستانی هیجان‌انگیز آن نیز جزو دیگر دلایلی هستند که Spider Fighter 2 از استودیوی Superhero Academy را تبدیل به یک بازی دوست داشتنی موبایلی کرده‌اند.

Spider Fighter 2
Spider Fighter 2
  • سازنده Superhero Academy
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • حجم283 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/j0y
نظرات (۴)
4.2 6 امتیازها
امتیاز مطلب
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
mj 3zae

حس می کنم مال شماست

MASGamer

احساس میکنم به دلیل شباهت زیادش حذف بشه

Man3

بابا این چیه فقط rope frog ninja hero car Vegas 🌚

4
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x