حامد نصیری به عنوان مدیر جدید دایرک انتخاب شد [به‌روزرسانی]

سیدمحمدعلی سیدحسینی حالا فقط سرپرست همگرا است

۰

بعد از کناره‌گیری حسن کریمی قدوسی و روی کار آمدن صادق پژمان به عنوان مدیرعامل جدید، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تغییر و تحولاتی قابل توجه داشته است. متین ایزدی نیز مدتی پیش از سمت مدیریت طرح همگرا استعفا داد و خبردار شدیم سیدمحمدعلی سیدحسینی به عنوان سرپرست این طرح در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای انتخاب شده است.

حسینی پیش از این مدیر مجموعه پژوهش‌های صنعتی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال موسوم به «دایرک» بود و با حکمی از سوی صادق پژمان به عنوان سرپرست طرح همگرا نیز منصوب شد.

حالا وی شب گذشته در حساب کاربری توییترش رسما از خداحافظی با سمت مدیریت دایرک و اعطای آن به حامد نصیری خبر داد. وی در این رابطه نوشت: «امروز با DIREC خداحافظی کردم، با DGRC، با SEGAP، با نمای باز و نمای نزدیک، با دریچه، با گردایه و با دیگر دستاوردهایی که این سال‌ها با همراهی دوستانم به دست آمد. امروز دایرک رو به کسی سپردم که نقش مهمی در شکل‌گیری و توسعه‌اش داشته: حامد نصیری.»

حامد نصیری دارای دکترای مدیریت تحقیق و توسعه از دانشگاه علامه طباطبایی است که طی سال‌های اخیر یکی از اعضای تاثیرگذار و اصلی دایرک بوده است. وی در زمینه اقتصاد، کسب و کارهای صنایع خلاق و فرهنگی، به خصوص صنعت بازی‌های دیجیتال پژوهش کرده و به گفته خودش به شدت به این زمینه علاقه دارد. نصیری فوق لیسانسش را هم از دانشگاه علامه طباطبایی گرفته و لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب دارد.

حال باید دید سرنوشت دایرک به عنوان یکی از عملیاتی‌ترین مراکز تحقیقاتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که به نوعی مرکز رسمی انتشار آمار صنعت گیم در ایران است به کدام سمت سوق پیدا خواهد کرد و در آینده چه فعالیت‌های تازه‎ای خواهد داشت. علی فخار مدیر روابط عمومی بنیاد در پاسخ به پرسش ویجیاتو تایید کرد از این پس نصیری به عنوان مدیر دایرک و سیدحسینی به عنوان سرپرست دائمی طرح همگرا به تفکیک فعالیت خواهند کرد.

به‌روز‌رسانی:

بر اساس بیانیه رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به طور دقیق «حامد نصیری که پیشتر مدیر عملیات و پروژه‌های پژوهشی معاونت پژوهش بنیاد بوده به‌عنوان سرپرست معاونت پژوهش منصوب شد» و «همچنین سید محمدعلی سیدحسینی که پیش از این معاون واحد پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بود، به عنوان معاون جدید واحد حمایت در بنیاد فعالیت خواهد کرد.»

.کپی شد https://vgto.ir/l1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...