طرفدار دنیای اکشن فیگورها هستید؟ بازی موبایلی Figure Fantasy مناسب شماست

طرفدار دنیای اکشن فیگورها هستید؟ بازی موبایلی Figure Fantasy مناسب شماست

بازهم یک بازی دوست داشتنی دیگر

۲۰ آبان ۱۴۰۱ ۳.۴ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی – مبارزه‌ای موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Figure Fantasy همراه ویجیاتو باشید.

دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، مملو شده است از اتفاقاتی عجیب و غریب که شاید بسیاری از مواقع نیز باعث شگفتی ما شوند. اگر سوار بر ماشین زمانمان شویم و به سال‌ها قبل باز گردیم؛ با پدیده‌ای رو به رو می‌شویم که اکثرمان آن را امروزه به عنوان صنعت بازی‌های ویدیویی می‌شناسند. تقریبا در اوایل دهه ۹۰ میلادی بود که ویدیو گیمینگ، به یک‌باره تبدیل به چیزی شد که همه عاشق شده بودند و این بازی‌ها در طول سال‌ها نیز طرفداران و منتقدان بسیار زیادی نیز داشتند و دچار تغییرات بسیاری نیز شده‌اند. همچنین از طرفی؛ بازی‌سازهای بسیاری تلاش کرده‌اند تا تجربه‌ای ایده‌آل را از دنیای عناوین ویدیویی برایمان به تصویر بکشند و باید اعتراف کرد که این بازی‌ها امروزه طرفداران بسیاری دارند و جزو برترین چیزهایی هستند که شما می‌توانید تجربه‌شان کنید.

چیزی‌که درواقع سبب جذابیت این سبک از بازی‌ها شده بود، این بود که شما می‌توانستید در دنیای بازی‌های ویدیویی؛ عناوینی به شدت دوست داشتنی را پیدا کنید. صنعت ویدیوگیمینگ تقریبا هر آن‌چیزی که شما نیاز داشتید را برایتان به ارمغان آورده بود و از طرفی همه‌چیز نیز دست به دست هم داده بود تا این صنعت یک قدم رو به جلو باشد. خلاقیتی که بازی‌سازهای ویدیویی از آن استفاده کرده بودند؛ طولی نکشید که باعث تولد استودیوهایی مستقل و دوست داشتنی شد. امروزه این عناوین نقش آفرینی هستند که بی‌پروا تجربیاتی جذاب را برایمان به ارمغان آورده‌اند و اگر شما نیز خودتان را گیمر می‌دانید، باید سری به دنیای این عناوین دوست داشتنی بزنید.

مطلب پیشنهادی:با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شویدبازی Mortal Kombat X را این‌بار روی موبایل تجربه کنید با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شوید

درست در بین تمامی رویدادهای دوست داشتنی که ما در دنیای ویدیوگیم درباره‌شان شنیده‌ایم؛ پلتفرم موبایل یکی از برترین چیزهایی بود که هرکسی می‌توانست به سراغش برود و این ایده خلاقانه بود. این پلتفرم درست از همان ابتدای حضورش؛ ثابت کرد که رویایی جاه‌طلبانه دارد و می‌توان انتظارات بالایی از آن داشت. در نتیجه، عناوین موبایلی نیز درست به همان اندازه که انتظار می‌رفتند، موفق ظاهر شدند و همه‌چیز به نوعی دست به دست هم داده بود تا بازی‌های موبایلی نسل جدیدی از صنعت گیمینگ را شروع کنند.

ما تاکنون در ویجیاتو به سراغ بازی‌های موبایلی دوست داشتنی بسیاری رفته‌ایم که هرکدامشان پتانسیل‌های بسیار زیادی برای ارائه کردن داشته‌اند. یکی از اتفاقات دوست داشتنی صنعت موبایل گیمینگ، این است که این صنعت زمینه فوق‌العاده‌ای را برای بازی‌سازهای موبایلی فراهم کرده تا آن‌ها بتوانند ایده‌های خلاقانه‌شان را فراهم کنند و ما نیز شاهد تولد عناوین بسیار دوست داشتنی هستیم. پلتفرم موبایل درست در طی یک دهه گذشته، ثابت کرده است که می‌تواند یک پلتفرم تاریخ‌ساز باشد و استودیوهای بسیاری نیز راهشان را به دنیای موبایل گیمینگ باز کرده‌اند. منتهی در این بین نیز استودیوی بازی‌سازی هنگ کنگی Komoe Technology Limited که کارش را در سال ۲۰۲۰ برای اولین‌بار با بازی موبایلی Final Gear شروع کرد؛ جزو برترین عناوین بازی‌ساز مستقل موبایلی محسوب می‌شود که می‌توان انتظارات بالایی از آن داشت.

استودیوی بازی‌سازی Komoe Technology Limited تاکنون ۲ عنوان بسیار مهم در کارنامه خودش به ثبت رسانده است. در این بین بازی موبایلی Figure Fantasy یکی از جدیدترین عناوین موبایلی این استودیو است که خودش را یک بازی نقش آفرینی معرفی می‌کند و در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. Figure Fantasy موفق شده تا آماری بیش از ۱ میلیون‌ بار دانلود را به ثبت برساند و نسبت به دیگر عناوین این استودیوی هنگ کنگی؛ یک بازی دوست داشتنی و مورد احترام است.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شویدبه اتحادیه سایه‌ها بپیوندید با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شوید

متاسفانه بازی داستان مستقلی ندارد که شما بخواهید به سراغش بروید. Figure Fantasy یک بازی مستقل و آنلاین موبایلی است و بخش داستانی چندان در دنیای عناوین آنلاین طرفدار ندارد. منتهی با این‌حال؛ این موضوع ابدا توجیه خوبی برای استودیوی Komoe Technology Limited نیست و این استودیوی موبایلی بهتر بود که تمرکز بیشتری را صرف بخش داستانی بازی خودش کند. به هرحال؛ هرچه که باشد، Figure Fantasy پتانسیل‌های بسیار بالایی داشت و حضور بخش داستانی جذاب در دنیای این بازی موبایلی؛ می‌توانست بهانه بسیار خوبی برای دنبال کردن گیم‌پلی این بازی باشد.

شما برای اجرای بازی موبایلی Figure Fantasy شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

درست در بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ شما با یکی از متفاوت‌ترین عناوین پلتفرم موبایل رو به رو خواهید شد. درواقع چیزی‌که سبب جذابیت این بازی موبایلی شده است، این است که این بازی خیلی خوب می‌داند که برای خلاقیت نیاز به چه چیزهایی دارد. بازی موبایلی Figure Fantasy اگرچه خودش را یک بازی نقش آفرینی معرفی کرده است، اما این بازی پتانسیل‌های بسیار بالاتری نسبت به چیزی که روی کاغذ ارائه کرده است دارد و اگر به این بازی موبایلی و استودیوی بازی‌سازی Komoe Technology Limited فرصت دهید، آن‌ها شما را شگفت‌زده خواهند کرد.

وظیفه اصلی شما در دنیای این بازی موبایلی؛ پیدا کردن اکشن فیگورهای مختلف است. درست مانند عناوینی مثل کلش رویال، شما در دنیای این بازی موبایلی نیز باید کاراکترهای مختلف را پیدا کنید و در دنیای فانتزی Figure Fantasy پیش‌ روی کنید. همانطور که انتظار می‌رود، هرکاراکتر در دنیای این بازی موبایلی قابلیت‌ها و توانایی‌های خاص خودش را دارد و شما باید با استفاده از آن‌ها؛ ترکیبی دوست داشتنی برای خودتان دست و پا کنید و دل به دریای بازی موبایلی Figure Fantasy بزنید.

مطلب پیشنهادی:بازی Stronghold Kingdoms؛ جنگ‌های صلیبی روی موبایل!شاهکاری کمترشناخته‌شده از استودیوی Firefly بازی Stronghold Kingdoms؛  جنگ‌های صلیبی روی موبایل!

مسابقات بازی به صورت ‌‌1v1 روایت می‌شوند و شما باید با دیگر بازیکنان وارد مسابقاتی نفس‌گیر شوید. همچنین از طرفی یکی از قابلیت‌های خوب این بازی موبایلی؛ برخورداری از گیم‌مودهای بسیار دوست داشتنی است که سبب جذابیت هرچه بیشتر این بازی موبایلی شده‌اند. Figure Fantasy جزو آن دسته از عناوین دوست داشتنی است که خلاقیت را چاشنی کارش قرار داده و یکی از برترین عناوین پلتفرم موبایل است که هرکسی باید به سراغش برود.

گرافیک این بازی موبایلی به شدت زیباست. هرچند که شما عمدتا با یک بازی ۲ بعدی طرف هستید، اما توجه به جزئیات در Figure Fantasy عالی است و از آن‌جایی که این بازی با استانداردهای روز پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است، می‌توان انتظارات بالایی نیز این بازی موبایلی داشت. شرایط درباره موسیقی‌متن Figure Fantasy نیز یکسان است و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا دست‌پخت جدید استودیوی Komoe Technology Limited؛ یک عنوان دوست داشتنی باشد.

طرفدار دنیای اکشن فیگورها هستید؟ بازی موبایلی Figure Fantasy مناسب شماست - ویجیاتو

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های موبایلی در طی یک دهه اخیر پیشرفت‌های بسیار دوست داشتنی را پشت سر گذاشته‌اند. منتهی در این بین نیز بازی موبایلی Figure Fantasy جزو برترین عناوینی نقش آفرینی است که هرکسی می‌تواند به سراغش برود. این بازی در سال ۲۰۲۱ توسط استودیوی مستقل هنگ کنگی Komoe Technology Limited برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و یک بازی دوست داشتنی موبایلی نیز به شمار می‌رود.

Figure Fantasy
Figure Fantasy
  • سازنده Komoe Technology Limited
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-نقش‌آفرینی
  • حجم890 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/j83
نظرات
3.4 8 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x