معرفی بازی موبایلی European War 7؛ تاریخ را این‌بار به دست خودتان بنویسید

معرفی بازی موبایلی European War 7؛ تاریخ را این‌بار به دست خودتان بنویسید

با این بازی موبایلی در تاریخ سفر کنید

۳۰ آبان ۱۴۰۱ ۲.۷ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژیک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید European War 7 همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های استراتژی یکی از پر طرفدارترین سبک‌های بازی‌سازی هستند که در بین کاربران ایرانی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. این بازی‌ها سال‌هاست که در بین گیمرها حضور دارند و از طرفی موفق شدند تا تجربیاتی جذاب را برایمان به تصویر بکشند. یکی از دوست داشتنی‌ترین قسمت‌ها درباره بازی‌های استراتژیک؛ گیم‌پلی هیجان‌انگیز آن‌هاست. همچنین اگر ما سوار بر ماشین زمانمان شویم و به سال‌ها پیش باز گردیم؛ عناوینی را می‌توانیم پیدا کنیم که دنیای این بازی‌ها را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده‌اند. بازی‌های استراتژیک نه‌تنها صرفا روی پلتفرم موبایل؛ بلکه روی دیگر پلتفرم‌ها نیز بسیار محبوب هستند و اگر شما نیز سری به دنیای این سبک از بازی‌ها بزنید، قطعا بازی‌های دوست داشتنی بسیاری را پیدا خواهید کرد.

منتهی هرچقدر هم که داستان بازی‌های استراتژیک دوست داشتنی بنظر برسد، اما باید اعتراف کرد که این بازی‌ها دیگر سال‌هاست که آنطوری که باید عملکرد خوبی ندارند. دلیل آن‌که چرا این بازی‌ها نتوانسته‌اند که عملکردی خوب داشته باشند، خود نیازمند مقاله دیگریست! منتهی چیزی‌که مشخص است، این است که سازندگان بزرگ بازی‌های استراتژیک؛ دیگر سال‌هاست که بیخیال این سبک از بازی‌ها شده‌اند و ترجیح داده‌اند که پتانسیل‌هایشان را روی سبکی دیگر سرمایه‌گذاری کنند. ماجرای افول بازی‌های استراتژیک؛ صرفا در بازی‌های کنسولی و کامپیوتری خلاصه شده و این بازی‌ها روی پلتفرم‌های دیگر مانند پلتفرم موبایل؛ عملکرد به مراتب بهتری نیز دارند.

مطلب پیشنهادی:بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنیدوقتی گرافیک تبدیل به بهانه‌ای جذاب می‌شود بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنید

خوشبختانه پلتفرم موبایل نیز در یک دهه اخیر شاهد پیشرفت‌های بسیاری بوده است و میزبان بازی‌های استراتژیک بزرگی نیز محسوب می‌شده. منتهی با تمام این توضیحات، اگر شما طرفدار بازی‌های استراتژی موبایلی باشید، این پلتفرم دنیایی خارق‌العاده برای شماست. دنیایی که در آن شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها؛ بازی‌هایی جذاب را پیدا کنید و به سراغشان بروید. در دنیای پلتفرم موبایل فرقی ندارد که شما گیمر حرفه‌ای بازی‌های استراتژیک هستید، یا صرفا کژوال پلیرید؛ اینجا همه‌چیز به خوبی طراحی شده است.

معمولا وقتی صحبت از تجربه بازی‌های استراتژیک موبایلی می‌شود، عناوینی چون کلش آف کلنز؛ جزو اولین بازی‌هایی هستند که به ذهنمان می‌رسند. منتهی باید باور کنید که دنیای این بازی‌ها روی پلتفرم بسیار وسیع‌تر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد. ما تاکنون شاهد حضور بازی‌هایی به شدت دوست داشتنی روی پلتفرم موبایل بوده‌ایم و بازی استراتژیک European War 7 نیز دقیقا از جمله همین عناوین است. همچنین این بازی یکی از باکیفیت‌ترین بازی‌های استراتژیک موبایلی است و حرف‌های بسیاری نیز برای گفتن دارد.

بازی موبایلی استراتژیک European War 7 توسط استودیویی مستقل به نام EasyTech برای پلتفرم موبایل و کامپیوترهای شخصی به صورت کاملا رایگان منتشر شده است. شما می‌توانید European War 7 به صورت مستقیم از روی مایکروسافت استور دانلود کنید و از تجربه این بازی نهایت لذت را ببرید. European War 7 هفتمین نسخه از فرنچایز European War است و استودیوی بازی‌سازی EasyTech کارنامه بسیار درخشانی نیز در ساخت بازی‌های استراتژیک موبایلی دارد و برای همین؛ از بازی European War 7 انتظارات به شدت بالایی داشت. همچنین فرنچایز موبایلی World Conqueror نیز جزو دیگر عناوین دوست داشتنی این استودیو است که سبب بیشتر شناخته‌تر شدن EasyTech نیز شده است.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامیکونامی باید هرچه زودتر به گذشته برگردد بازی موبایلی eFootball PES 2021؛ خاطره‌ای خوش از استودیوی کونامی

یکی از نقاط قوت بازی‌های استودیوی موبایلی EasyTech؛ مربوط به بخش داستانی بازی‌هایش می‌شود. بازی موبایلی European War 7 سفری دوست داشتنی به اروپای قرن سیزدهم و چهاردهم است. بازی شما را در جایگاه امپراطورها و پادشاهان بزرگ تاریخ اروپا قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد که این‌بار تاریخ را با قلم خودتان بنویسید. جنگ‌های تاریخی بازی‌سازی شده در آن دوران؛ بخش داستانی بازی موبایلی European War 7 را تشکیل داده‌اند و همه‌چیز سبب شده تا این بازی موبایلی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد و ما نیز بتوانیم روی آن حساب باز کنیم.

برای اجرای بازی موبایلی European War 7 شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی شما با یک عنوان بسیار دوست داشتنی رو به رو خواهید شد. بازی موبایلی European War 7 بسیار شبیه‌ بازی‌هایی همانند Civilization و Crusader Kings است. شما با یک بازی استراتژیک – مدیریتی جذاب رو به رو هستید که در آن کنترل تک تک نیروها بر عهده شماست. همچنین این بازی موبایلی سفری در تاریخ است و شما در هر دوره‌ای که بازی کنید، با سربازان و تکنیک‌های خاص آن دوره رو به رو خواهید شد. به جرات می‌توان گفت که استودیوی بازی‌سازی EasyTech با عنوان موبایلی European War 7 چیزی را ساخته که ما پیش‌تر مشابه‌اش را روی پلتفرم موبایل ندیده بودیم.

بهترین قسمت این بازی موبایلی؛ مربوط به المان‌های استراتژیک آن می‌شود. European War 7 از شما می‌خواهد که درست مانند بازی شطرنج؛ نیروهایتان را در مسیرهایی درست هدایت کنید. در این بازی خبری از ساخت و ساز و ارتقای ساختمان‌ها نیست! بلکه شما باید نیروهایی از پیش تعیین شده را هدایت کنید و فرماندهی آن‌ها را برعهده بگیرید. همچنین حضور شخصیت‌های مختلف از شاه فردریک اول تا ناپلئون؛ در این بازی باعث شده‌اند تا بیش از پیش حس و حالی فوق‌العاده بگیرد.

مطلب پیشنهادی:Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایلدنیایی ناشناخته پیش‌ روی شماست Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل

با تمام این توضیحات، گیم‌پلی بازی به این صورت است که European War 7 گروهی از سربازان از پیش تعیین شده را به شما می‌دهد. شما باید به آن‌ها اهداف مختلف بدهید و می‌توانید حتی فرمانده هرکدام از نیروها و یگان‌هایتان را نیز مشخص کنید. بازی گیم‌پلی جذاب و گیم‌مودهایی متنوع دارد که با پیشرفت در European War 7 می‌توانید به تدریج آن‌ها را باز کنید و به سراغشان بروید. همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که بازی موبایلی European War 7 اگرچه یک بازی آفلاین است، اما برای داشتن تجربه‌ای بهتر از دنیای این بازی موبایلی؛ شما باید به اینترنت متصل باشید.

معمولا وقتی صحبت از تجربه بازی‌های استراتژیک می‌شود، کمترکسی انتظار رو به رو شدن با گرافیکی جذاب را دارد. بخش گرافیک معمولا آخرین جایی است که در بازی‌های استراتژیک اولویت دارد. منتهی با تمام این توضیحات، European War 7 در بخش گرافیک نیز؛ درست مانند بخش گیم‌پلی عالی عمل کرده و یک بازی دوست داشتنی است. موسیقی‌متن و صداگذاری‌های بازی نیز به خوبی انجام شده‌اند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا European War 7 یک بازی جذاب موبایلی باشد.

European War 7

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های استراتژی مدت‌هاست که دیگر آنطوری که باید عمل نکرده‌اند. منتهی در بین تمامی بازی‌سازهای موبایلی؛ استودیوی EasyTech به خوبی موفق شده تا با استفاده از ظرفیت‌های پلتفرم موبایل؛ یک بازی خوب استراتژیک برای موبایل گیمرها بسازد. بازی European War 7 جزو آن دسته از بازی‌های دوست داشتنی است که هرکسی باید به سراغش برود و پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز دارد.

European War 7: Medieval
European War 7: Medieval
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیک
  • حجم496 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/jci
نظرات (۳)
2.7 3 امتیازها
امتیاز مطلب
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
aidinhezero4

نمی دونم فقط برای منه یا مشکل نسخه پی سی سایته مقالات معرفی گیم موبایلی کلماتش برام درست نمایش داده نمیشه
لطفا اصلاح کنید

professor genki

نسخه ۶ که عالی بود ببینیم هفتش چه برایم اورده

3
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x