با بازی موبایلی Idle Magic School مدرسه جادوگری خودتان را اداره کنید

با بازی موبایلی Idle Magic School مدرسه جادوگری خودتان را اداره کنید

عنوانی دیگر برای علاقه‌مندان دنیای هری پاتر

۷ آذر ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های آرکید – کژوال موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Idle Magic School همراه ویجیاتو باشید.

اجازه دهید که این مطلب را با یک سوال شروع کنیم! بنظرتان خلاقیت در دنیای بازی‌های ویدیویی آیا پایانی نیز دارد؟ یا صرفا همه‌چیز حول‌محور اتفاقاتی ساده جریان پیدا کرده است؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوال ما باید سری به دنیای بازی‌های ویدیویی بزنیم و نگاهی به یکی از کمتر شناخته‌شده‌ترین سبک‌های بازی‌سازی بزنیم که معمولا علی‌رغم پتانسیل‌هایشان؛ ابدا آنطوری که انتظار می‌رود، دیده نمی‌شوند. بنابراین اگر شما نیز دلتان برای تجربه دنیایی مملو از اتفاقات پیش ‌بینی نشده و ناشناخته تنگ شده است، احتمالا این مطلب یکی از بهترین و دوست داشتنی‌ترین چیزهایی خواهد بود که می‌تواند دید شما را نسبت به بازی‌های ویدیویی و صنعت بازی‌سازی کاملا تغییر دهد.

اما درست در بین تمامی سبک‌هایی که تاکنون در دنیای بازی‌های ویدیویی حضور داشته‌اند، بازی‌های آرکید همیشه جزو کمتر شناخته‌شده‌ترین بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رفتند. البته این موضوع به معنای بد بودن این سبک از بازی‌ها نیست و اگر شما فرصتی به دنیای دوست داشتنی بازی‌های آرکید دهید، این بازی‌ها می‌توانند که دنیاهایی به شدت دوست داشتنی را برایتان به تصویر بکشند. اما با تمام این توضیحات، دلیل این‌که چرا این سبک از بازی‌ها نسبت به دیگر عناوین ویدیویی چندان طرفدار ندارند، خود نیازمند مقاله دیگری است و در چارچوب این مطلب جایی ندارد.

مطلب پیشنهادی:Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایلدنیایی ناشناخته پیش‌ روی شماست Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل

بنابراین با تمام این توضیحات، باید اعتراف کرد که یکی از عمده جاهایی که شما می‌توانید در آن دنیای آرکید – کژوال را با پوست و استخوان حس کنید، مربوط به دنیای بازی‌های موبایلی می‌شود. خوشبختانه پلتفرم موبایل با پیشرفت فوق‌العاده خودش در طی یک دهه اخیر؛ تبدیل به یکی از برترین‌ها شده و در این بین ما نیز می‌توانیم که انتظارات به شدت بالایی از بازی‌های موبایلی و پلتفرم موبایل داشته باشیم. بنابراین اگر شما نیز طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، بهتر است که با دیدی کاملا متفاوت نسبت به بازی‌های کژوال – آرکید موبایلی قدم بردارید و به سراغ ناشناخته‌ها در دنیای پلتفرم موبایل بروید.

ما تاکنون در ویجیاتو به سراغ بازی‌های مستقل بسیاری رفته‌ایم که هرکدامشان درست همانطور که انتظار می‌رفت، پتانسیل‌های نسبتا خوبی را نیز ارائه کرده بودند. منتهی در بین تمامی این عناوین؛ بازی موبایلی Idle Magic School یکی از برترین عناوینی است که توسط استودیوی مستقل Longames برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است. همچنین جالب است بدانید که این بازی موبایلی اولین بازی استودیوی Longames نیست و آن‌ها پیش‌تر با ساخت عناوینی دیگر مانند Shopping Mall Tycoon؛ موفق شده بودند که سهمی از بازار بازی‌های مستقل موبایلی را به دست بیاورند و در این بین؛ بازی Idle Magic School نیز یکی دیگر از بازی‌های دوست داشتنی آن‌هاست.

منتهی یکی از جمله چیزی‌که سبب جذابیت بازی موبایلی Idle Magic School شده است، خلاقیت واقعا دوست داشتنی این بازی موبایلی محسوب می‌شود. همه‌چیز در دنیای Idle Magic School دست به دست هم داده است تا شما با یک بازی فوق‌العاده جذاب رو به رو شوید و خط داستانی بازی نیز شما را تبدیل به مدیر یک مدرسه جادوگری می‌کند که دست کمی از مدرسه جادوگری هاگوارتز ندارد. شما باید صفر تا صد این مدرسه جادوگری را بسازید و مدرسه خودتان را تبدیل به یک آموزشگاه عالی کنید.

مطلب پیشنهادی:چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟اجازه ندهید که سرما بلای جانتان شود چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟

همچنین در کنار بخش داستانی جذاب بازی Idle Magic School؛ شما با یک گیم‌پلی دوست داشتنی نیز رو به رو خواهید شد. گیم‌پلی بازی آرام و جذاب است و در آن خبری از ریخت و پاش‌های اضافی نیست. شما می‌توانید در دنیای Idle Magic School تقریبا هرآن‌چیزی که در دنیای سینمایی هری‌ پاتر دیده بودید را اجرا کنید و همین موضوع باعث شده تا این بازی موبایلی پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز داشته باشد. نهایتا باید به این موضوع نیز اشاره کرد که Idle Magic School با کمک از المان‌های فانتزی و دنیایی جادویی؛ در پی ایجاد اتمسفری جذاب بوده و برای همین؛ بازی موبایلی Idle Magic School روی کاغذ یک بازی واقعا سرگرم‌کننده بنظر می‌رسد که می‌توان از آن انتظارات بالایی داشت.

شما برای اجرای بازی موبایلی Idle Magic School نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی بازی با استفاده از چندین المان مختلف روایت می‌شود. هرچند که Idle Magic School سعی کرده است تا خودش را یک بازی آرکید – کژوال نشان دهد، اما المان‌های استراتژیک – شبیه‌ساز نیز در دنیای این بازی موبایلی بسیار نقش داشته‌اند. Idle Magic School تقریبا هرآن‌چیزی که طرفداران دنیای سینمایی هری پاتر به آن نیاز داشتند را در اختیارشان قرار خواهد داد و همه‌چیز به نوعی دست به دست هم داده است تا بازی موبایلی Idle Magic School پتانسیل‌های بسیار بالایی داشته باشد.

همچنین باید توجه داشته باشید که هرچند بازی موبایلی Idle Magic School یک بازی آفلاین موبایلی است، اما شما برای دسترسی داشتن به تمام محتوای بازی باید به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت به سراغ بازی Idle Magic School بروید. همه‌چیز در دنیای این بازی موبایلی ساده است و اگر شما نیز به دنبال یک بازی دوست داشتنی و خلاقانه هستید، نباید بازی موبایلی Idle Magic School را از دست بدهید و حتما باید نیم نگاهی به این بازی موبایلی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شویدعشق و شرافت، مهم‌ترین ثروت شماست با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شوید

گرافیک بازی ساده، اما دوست داشتنی است. این بازی موبایلی تمام تلاشش را به کار گرفته است تا یک بازی دوست داشتنی موبایلی باشد و برای همین؛ امتیاز خوبی در بخش گرافیک خودش می‌گیرد. موضوع دیگر این است که تم فانتزی بازی در کنار موسیق‌متن کلاسیک Idle Magic School؛ دست به دست هم داده‌اند تا این بازی موبایلی بتواند آن حس تاریک و جادویی خودش را به خوبی به تصویر بکشد و برای همین؛ Idle Magic School یکی از بهترین بازی‌های موبایلی است.

Idle Magic School

پیشنهاد می‌شه!

اگر به دنبال تجربه یک بازی کژوال – آرکید موبایلی هستید، بازی موبایلی Idle Magic School یکی از برترین چیزهایی است که شما می‌توانید به سراغش بروید. این بازی جذاب در سال ۲۰۲۲ توسط استودیویی مستقل به نام Longames برای پلتفرم موبایل منتشر شده و گرافیک و موسیقی‌متن به شدت دوست داشتنی دارد. همچنین گیم‌پلی و خط داستانی بازی نیز درست جزو دیگر دلایلی هستند که این بازی موبایلی را تا به این اندازه دوست داشتنی کرده‌اند و اگر شما نیز به دنبال یک بازی خارق‌العاده و جذاب موبایلی هستید، باید حتما سری به دنیای بازی Idle Magic School بزنید.

Idle Magic School
Idle Magic School
  • سازنده Longames
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکیداستراتژیکشبیه‌سازیکژوال
  • حجم390 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/jhw
نظرات
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x