بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn؛ ۲۰ دقیقه جهنمی برای زنده ماندن!

بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn؛ ۲۰ دقیقه جهنمی برای زنده ماندن!

داستان‌هایی از دنیایی رو به مرگ

۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید 20 Minutes Till Dawn همراه ویجیاتو باشید.

در طی یک دهه اخیر؛ بازی‌های اکشن – شوتر طرفداران بسیاری زیادی پیدا کرده‌اند و پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز از خودشان به نمایش گذاشته‌اند. این بازی‌ها در طی سال‌های اخیر دست به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت، دوست داشتنی عمل کرده‌اند و جزو یکی از بهترین سبک‌هایی هستند که می‌توان انتظارات بالایی از آن‌ها داشت. منتهی درست یکی از جمله چیزهایی که سبب جذابیت این سبک از بازی‌ها شده، گیم‌پلی هیجان‌انگیز و دوست داشتنی آن‌هاست که دنیاهایی به شدت دوست داشتنی را به تصویر کشیده‌اند. این بازی‌ها سال‌هاست که در بین کاربران بازی‌های ویدیویی حضور دارند و طبیعتا ما نیز شاهد حضور عناوینی بسیار دوست داشتنی از دنیای این بازی‌ها روی پلتفرم‌های مختلف بوده‌ایم.

خوشبختانه بازی‌های اکشن در طی چند سال اخیر درست به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت، دوست داشتنی و جذاب عمل کرده‌اند. بطوری که اگر ما اکنون قرار باشد که به سراغ یک بازی اکشن فوق‌العاده برویم؛ بازی‌ها و گزینه‌های بسیار متنوعی پیش روی ما خواهند بود که می‌توانند انتظارات ما را از دنیای بازی‌های اکشن بر آورده کنند. منتهی با تمام این توضیحات، یک چیزی در دنیای بازی‌های ویدیویی حائز اهمیت است! همانطور که می‌دانید، خلاقیت المانی بسیار مهم در دنیای بازی‌های ویدیویی است و هرچقدر که بازی‌ شما خلاقانه‌تر باشد، درست به همان اندازه شما شاهد دنیایی جذاب و دوست داشتنی خواهید بود.

مطلب پیشنهادی:با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شویدعشق و شرافت، مهم‌ترین ثروت شماست با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شوید

منتهی با تمام این توضیحات، خبر خوب دیگر برای طرفداران بازی‌های ویدیویی و موبایل گیمرها این است که پلتفرم موبایل نیز درست همانند دیگر پلتفرم‌های اصلی؛ موفق شده تا پا به پای دیگر بازی‌سازها و کنسول‌های بازی؛ پیشرفت کند و امروزه دیگر بازی‌های اکشن موبایلی عناوینی ساده و پیش‌پا افتاده نیستند که بتوان به همین راحتی از کنارشان عبور کرد و آن‌ها را نادیده گرفت. صنعت موبایل گیمینگ امروزه دیگر به بلوغی فوق‌العاده رسیده و اگر قرار باشد که ما به سراغ یک بازی اکشن موبایلی برویم؛ پلتفرم موبایل قطعا گزینه‌ای بسیار جدی برای ما به شمار خواهد رفت.

بنابراین اگر قرار باشد که به سراغ یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن برویم؛ پلتفرم موبایل گزینه‌ای بسیار عالی برایتان خواهد بود. این پلتفرم بارها ثابت کرده است که پتانسیل‌های بسیار بالایی دارد و بازی‌سازهای مختلفی نیز تنها با الهام از المان‌های خلاقانه پلتفرم موبایل؛ به سراغ این پلتفرم دوست داشتنی رفته‌اند. منتهی درست در همین بین نیز؛ استودیوی مستقل Erabit Studios بارها موفق شده تا خودش را نشان دهد. این استودیوی مستقل ابدا کارنامه درخشانی در ساخت بازی‌های موبایلی ندارد که بخواهد شما را شگفت‌زده کند، منتهی چیزی‌که درباره این بازی‌ساز مستقل بسیار حائز اهمیت است، المان‌های خلاقانه‌ای است که آن‌ها برای ساخت بازی‌هایشان از آن‌ها استفاده کرده‌اند.

در این بین نیز استودیوی بازی‌سازی Erabit Studios تقریبا ۶ ماهی می‌شود که بازی 20 Minutes Till Dawn را برای پلتفرم موبایل منتشر کرده است. این بازی جذاب موبایلی یک عنوان اکشن – شوتر است که روی کاغذ حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های موبایلی نیز به شمار می‌رود. همچنین بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn موفق شده تا به امتیاز ۴.۷ از ۵ در گوگل پلی‌استور دست پیدا کند و بیش از ۵۰۰ هزار بار نیز دانلود شده است که همگی سبب شده‌اند تا این بازی موبایلی روی کاغذ نه‌تنها یک بازی جذاب باشد، بلکه انتظارات بسیار زیادی نیز از این بازی موبایلی می‌توان داشت.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار استحواستان را جمع کنید، شما تنها کسی نیستید که اینجا گیر افتاده معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار است

منتهی راستش را بخواهید، این بازی موبایلی در بخش داستانی کمی پیچیده عمل کرده و شما در همان ابتدای کار با داستانی خطی رو به رو نخواهید شد. منتهی این موضوع ابدا بد نیست و بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn درست همانند تکه‌های پازل؛ خط داستانی بازی را به مرور برایتان قابل درک‌تر خواهد کرد که همین موضوع می‌تواند بهانه‌ای عالی برای دنبال کردن گیم‌پلی این بازی موبایلی باشد. بخش داستانی بازی 20 Minutes Till Dawn شاید در همان ابتدای کار جذاب بنظر نرسد، اما اگر کمی فرصت به این بازی جذاب دهید، قطعا به مرور برایتان دوست داشتنی‌تر نیز خواهد شد.

بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn یک عنوان کاملا آفلاین موبایلی است

همه چیز در نگاه اول درباره این بازی موبایلی ساده و دوست داشتنی بنظر می‌رسد، منتهی داستان درست در جایی جذاب می‌شود که شما به سراغ این بازی موبایلی می‌روید و با اتمسفری رو به رو می‌شود و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. این بازی موبایلی درست بدون ریخت و پاش‌های اضافی؛ دنیایی جذاب را برایمان به تصویر کشیده است. دنیایی که در آن شما با اتمسفر و گرافیکی مشابه عناوین قدیمی رو به رو خواهید شد و این تم کلاسیک بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn باعث شده است تا بازی بیش از پیش یک عنوان دوست داشتنی بنظر برسد.

همچنین درست یکی دیگر از نقاط قوت این بازی موبایلی؛ مربوط به المان‌های گیم‌پلی آن می‌شود. هرچند که دست‌پخت جدید استودیوی Erabit Studios توانسته است که خودش را یک بازی اکشن – شوتر معرفی کند، اما المان‌های روگ‌لایک و هک اند اسلش این بازی موبایلی نیز موفق شده‌اند تا 20 Minutes Till Dawn را شگفت‌انگیزتر کنند. همچنین در بازی ۲ گیم‌مود متفاوت در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید به سراغشان بروید. اولین گیم‌مود که با نام Quickplay Mode شناخته می‌شود، درجه سختی بازی را بالاتر می‌برد و زمان هر مرحله را نیز کمتر می‌کند تا شما با گیم‌پلی چالشی‌تر رو به رو شوید. دومین گیم‌مود بازی نیز نسخه استاندارد آن است که با نام Standard Mode شناخته می‌شد که حالت ایده‌آل از بازی را برایتان به تصویر خواهد کشید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Company of Heroes؛ روایت تاریک جنگ جهانی دومجنگ هرگز پاسخی درست برای بقا نبوده بازی موبایلی Company of Heroes؛ روایت تاریک جنگ جهانی دوم

منتهی باید اعتراف کرد حضور سلاح‌های متنوع در دنیای این بازی موبایلی نیز؛ جزو دیگر چیزهایی هستند که سبب جذابیت این بازی شده‌اند. همه‌چیز دست به دست هم داده است تا 20 Minutes Till Dawn یک بازی مورد احترام موبایلی باشد و شما تنها کاری که باید بکنید، کشتن دشمنانی است که مانند مور و ملخ در دنیایی جهنمی به شما حمله می‌کنند. هدف بازی این است که در ۲۰ دقیقه؛ تمام دشمنان بازی را از بین ببرید تا راهی برای نجات خودتان پیدا کنید.

معمولا وقتی صحبت از خلاقیت در دنیای بازی‌های موبایلی می‌شود، گزینه‌های بسیاری به ذهنمان می‌رسند. منتهی چیزی‌که سبب خلاقانه‌تر بودن این بازی موبایلی شده، درست مربوط به گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی موبایلی می‌شود. گرافیک این بازی موبایلی به شدت زیباست و تمی کلاسیک دارد. شما را نمی‌دانم؛ اما این بازی من را بسیار به یاد بازی‌های قدیمی کنسول سگا انداخت رو برای همین؛ یکی از بهترین بازی‌های موبایلی است که در بخش جلوه‌های صوتی و موسیقی‌متن نیز؛ عملکردی بسیار دوست داشتنی دارد.

20 Minutes Till Dawn

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، حتما باید سری به دنیای بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی بزنید. بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn یکی از برترین عناوین سبک اکشن روی پلتفرم موبایل است که توسط استودیویی مستقل برای پلتفرم موبایا توسعه پیدا کرده و یکی از برترین عناوین این سبک از نظر بخش داستانی است. همچنین از طرفی؛ بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn خیلی خوب می‌داند که برای جذاب بودن نیاز به چه چیزهایی دارد و برای همین؛ همه‌چیز دست به دست هم داده است تا 20 Minutes Till Dawn یک بازی خوب موبایلی باشد.

Minutes Till Dawn 20
Minutes Till Dawn 20
  • سازنده Erabit Studios
  • سیستم عامل اندروید
  • ژانراستراتژیکاکشنسولزلایکشبه-روگ
  • حجم131 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/jkh
نظرات
5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x