با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شوید

با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شوید

داستان اتزیو آئودیتوره و رفقا

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژیک – مدیریتی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Assassin’s Creed Rebellion همراه ویجیاتو باشید.

خوشبختانه از عناوین استراتژیک می‌توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین سبک‌های بازی‌سازی یاد کرد. صحبت از بازی‌هایی است که بارها پتانسیل‌های فوق‌العاده‌شان را ثابت کردند و تبدیل به چیزهایی شدند که ابدا نمی‌شد به همین سادگی از کنارشان عبور کرد. دنیای بازی‌های سبک استراتژیک بسیار متنوع‌تر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد و طبیعتا شما باید خودتان را برای رو به رو شدن با هرچیزی در دنیای این بازی‌ها آماده کنید. همچنین یکی دیگر از چیزهایی که سبب جذابیت هرچه بیشتر عناوین سبک استراتژیک شده، این است که این بازی‌ها با استفاده از المان‌های خلاقانه، موفق شدند تا دنیاهایی واقعا دوست داشتنی را به تصویر بکشند و برای همین؛ می‌توان انتظارات بالایی از این سبک از بازی‌ها داشت.

تاکنون بازی‌سازهای بسیاری به سراغ بازی‌های استراتژیک رفته‌اند. اگر نگاهی به دنیای این بازی‌ها داشته باشید، متوجه خواهید شد که باز‌ی‌های ژانر استراتژیک متاسفانه سال‌هاست که علی‌رغم پتانسیل‌هایشان؛ عملکرد چندان مطلوبی ندارند و انگار که به دست فراموشی سپرده شده‌اند. روزی روزگاری این بازی‌های ژانر استراتژیک بودند که تبدیل به پادشاهان بازی‌های ویدیویی شده بودند و بسیاری از ما نیز با استفاده و به لطف همین بازی‌ها با صنعت عناوین ویدیویی آشنا شدیم! منتهی هرچه که باشد، این بازی‌ها امروزه دیگر حداقل روی پلتفرم‌های اصلی؛ آنطوری که باید عمل نمی‌کنند.

مطلب پیشنهادی:با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شویدعشق و شرافت، مهم‌ترین ثروت شماست با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شوید

منتهی با تمام این توضیحات، هنوز هم با قاطعیت نمی‌توان گفت که این بازی‌ها به پایان راهشان رسیده‌اند. شاید امروزه بازی‌های استراتژیک آنطوری که باید عمل نکنند، اما روی پلتفرم موبایل این بازی‌ها به طرز فوق‌العاده‌ای عالی هستند و هنوز هم می‌توان انتظارات بالایی از این بازی‌ها داشت. بنابراین اگر شما نیز طرفدار این سبک از بازی‌ها هستید، خبر خوب این است که پلتفرم موبایل می‌تواند جایگزین بسیار دوست داشتنی برایتان باشد و بنابراین شاید وقت آن رسیده است که خارج از چارچوب‌های کسل‌کننده، خودمان را درگیر بازی‌هایی به شدت دوست داشتنی در دنیای پلتفرم موبایل کنیم.

یکی از دوست داشتنی‌ترین اتفاقاتی که شما در دنیای بازی برای موبایل ها می‌توانید پیدایشان کنید، این است که دنیای این بازی‌ها درگیر المان‌هایی شده که ابدا نمی‌توان به همین سادگی از کنارشان گذشت. همچنین پتانسیل‌های این پلتفرم باعث کشیده شده پای عناوین بسیاری به دنیای گوشی‌های هوشمند شده است. بطوری که ما امروزه شاهد حضور فرنچایزها و استودیوهای سرشناسی هستیم که بازی‌هایشان را برای پلتفرم موبایل نیز پورت کرده‌اند و در تلاش‌اند تا با استفاده از بازی‌های باکیفیتی که ساخته‌اند،، سهمی دوست داشتنی از بازار بازی‌های موبایلی داشته باشند.

منتهی درست در این بین؛ استودیوی بازی‌سازی یوبسافت جزو یکی از آن دسته از بازی‌سازهایی است که در طی چندسال اخیر حساب ویژه‌ای روی بازی‌های موبایلی و پلتفرم موبایل باز کرده و تاکنون نیز شاهد بازی‌های مختلف بسیاری از این استودیوی محبوب بوده‌ایم. استودیویی که عموما به لطف فرنچایز Assassin’s Creed شناخته می‌شود و کارنامه خوبی نیز در ساخت بازی‌های موبایلی دارد. منتهی درست در سال ۲۰۱۸ بود که این استودیوی محبوب، به سراغ بازی Assassin’s Creed Rebellion رفت و آن را به کمک استودیوی مستقل Behavior Studios برای پلتفرم موبایل نیز پورت کرد.

مطلب پیشنهادی:بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنیدوقتی گرافیک تبدیل به بهانه‌ای جذاب می‌شود بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنید

باید گفت که بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion اسپین‌آفی موبایلی از دنیای فرنچایز Assassin’s Creed است که برای اولین‌بار دنیای این بازی‌ها را به صورت رسمی برای پلتفرم موبایل به ارمغان آورده است. Assassin’s Creed Rebellion خودش را یک بازی استراتژیک – نقش آفرینی معرفی می‌کند که روی کاغذ حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و به لطف استفاده کردن از شخصیت‌های محبوب دنیای این فرنچایز در کالبد خودش؛ یک بازی به شدت هیجان‌انگیز موبایلی است.

داستان این بازی موبایلی به قرن ۱۵ میلادی و به کشور اسپانیا باز می‌گردد. درست در جایی‌که Assassin’s Creed Rebellion تلاش کرده است که با استفاده از کاراکترهای اصلی دنیای این سری؛ خودش را در بخش داستانی بازی‌های مختلف؛ جای دهد. شما در دنیای این بازی عملا با خط داستانی واحدی رو به رو نیستید، اما این موضوع به معنای بد بودن Assassin’s Creed Rebellion نیست! فلسفه خط داستانی این بازی به این صورت بوده که یوبیسافت با قرار دادن قسمت‌های مختلفی از داستان عناوین فرنچایز Assassin’s Creed در دنیای بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion؛ تلاش کرده که یک بازی خوب موبایلی را بسازد.

برای اجرای بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

درست همانطور که انتظار می‌رفت، استودیوی یوبیسافت در ساخت این بازی موبایلی سعی کرده است که با الهام از فلسفه اصلی سری بازی‌های Assassin’s Creed و با استفاده از پتانسیل‌های پلتفرم موبایل؛ یک بازی خوب موبایلی را بسازد. دست پخت موبایلی استودیوی یوبیسافت، Assassin’s Creed Rebellion ساده و به دور از ریخت و پاش‌های اضافی است و برای همین؛ شما از تجربه این بازی موبایلی نهایت لذت را خواهید برد. گیم‌پلی این بازی موبایلی در ۲ بخش روایت می‌شود و دقیقا مناسب افرادی است که به دنیای بازی‌های استراتژیک – نقش آفرینی علاقه‌مندند.

در اولین قدم شما باید به عنوان گروه اساسین‌ها مقر خودتان را بسازید. در واقع درست در همین‌جاست که بازی المان‌های استراتژیک محور خودش را به رختان می‌کشد. شما باید با انجام ماموریت‌های مختلف، منابع مورد نیاز برای ساخت پایگاه‌تان را به دست بیاورید و Assassin’s Creed Rebellion به شما اجازه می‌دهد که بیش از ۴۰ کاراکتر مختلف را در پایگاه‌تان را نگه دارید.

مطلب پیشنهادی:Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایلدنیایی ناشناخته پیش‌ روی شماست Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل

کاراکترهای بازی عموما مربوط به بازی‌های اصلی سری فرنچایز Assassin’s Creed می‌شوند و ما در این بازی شاهد حضور کاراکترهایی دوست داشتنی مانند اتزیو آئودیتوره؛ Bayek از دنیای بازی Assassin’s Creed Origins و شخصیت Kassandra از دنیای بازی Assassin’s Creed Odyssey نیز هستیم. نکته جالب توجه دیگر این است که ما در این بازی شاهد حضور اساسینی ایرانی به نام Hamid نیز هستیم که در ماموریت‌های بازی کمک بسیاری به ما خواهد کرد.

دومین فاز از گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ درست مربوط به همان روش و اصول اساسین‌ها می‌شود. شما باید با استفاده از کاراکترهایی که دارید، به جنگ با تمپلارها بروید و آن‌ها یکی از پس از دیگری از بین ببرید. شما همچنین می‌توانید که پیش از شروع هر ماموریت، کاراکترهای خودتان را انتخاب کنید و با تیمی تا دندان مسلح؛ به دل تمپلارها بزنید. بنابراین اگر به دنبال یکی از بهترین بازی‌های اساسینی برای پلتفرم موبایل هستید، Assassin’s Creed Rebellion مناسب شماست.

درست برخلاف دیگر بازی‌های این سری؛ استودیوی یوبیسافت در روند ساخت بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion یک ساختار شکنی بزرگ را به ثبت رسانده است. آرت استایل کارتونی بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion با تم و اتمسفر پلتفرم موبایل کاملا هماهنگ است و استودیوی یوبیسافت در ساخت این بازی موبایلی واقعا هوشمندانه عمل کرده است. همچنین Assassin’s Creed Rebellion در بخش طراحی موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی نیز بسیار خوب از آب درآمده و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion یک بازی به شدت دوست داشتنی باشد.

Assassin's Creed Rebellion

پیشنهاد می‌شه!

اگر شما به دنبال تجربه دنیای دوست داشتنی اساسین‌ها در کالبد یک بازی موبایلی هستید، بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion گزینه‌ای عالی برای شماست. منتهی این بازی موبایل توسط استودیوی یوبیسافت در سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری و با کمک استودیوی مستقل Behavior Studios برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و یکی از برترین عناوین استراتژیک – نقش آفرینی به شمار می‌رود که شما می‌توانید در دنیای پلتفرم موبایل به سراغش بروید.

Assassin’s Creed Rebellion
Assassin’s Creed Rebellion
  • سازنده Behavior Studiosیوبیسافت
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکاکشن-نقش‌آفرینیمخفی‌کاریمدیریتی
  • حجم884 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/jlv
نظرات (۱)
5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
ALIMOOSA

فقط اساسین بازا میتونن لذت واقعی این گیمو بفهمن
همه چی داره
فقط متاسفانه چون اینجا ایرانه پینگ وحشتناک بالاست من سر یه کانکت شدن رسما دهنم سرویس شد
و اگه یه پورت برا پی سی هم بزنن واقعا خوب میشه

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x