معرفی بازی Milo and the Magpies؛ یکی از برترین عناوین موبایلی سال ۲۰۲۲

معرفی بازی Milo and the Magpies؛ یکی از برترین عناوین موبایلی سال ۲۰۲۲

توصیفتان از زیبایی شناسی چیست؟

۲۱ آذر ۱۴۰۱ ۴.۸ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اشاره و کلیک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Milo and the Magpies همراه ویجیاتو باشید.

فلسفه زیستن انسان‌ها را می‌توان در هنر خلاصه کرد. هنر و زیبایی شناسی؛ فلسفه‌ای بسیار پیچیده هستند و انسان برای تبدیل شدن به یک شاعر خوب؛ نقاش خلاق و یا حتی بازی‌سازی مورد اطمینان؛ باید از پس غول سرسخت زیبایی شناسی بربیاید. هنر ذاتا در وجود انسان نهادینه شده و داستان بسیار طولانی نیز دارد. منتهی چیزی‌که حائز اهمیت است، این است که از تمدن‌های بزرگ؛ تا نقاشی‌های مشهور و بازی‌های ویدیویی؛ همگی حول‌محور زیبایی شناسی ما جریان دارند. زیبایی شناسی را می‌توان در هرجایی پیدا کرد. درست در زمانی که فردی موسیقی موردعلاقه‌اش را گوش می‌کند، یا بازی محبوبش را تجربه می‌کند، زیبایی شناسی پدیدار می‌شود. البته داستان و فلسفه این موضوع؛ بسیار پیچیده‌تر از آن‌چیزی است که صرفا بتوان درباره آن صحبت کرد. اما شاید بد نباشد که از دید یک گیمر به زیبایی شناسی نگاه کنیم.

یکی از عمده اتفاقاتی که در طی چندسال اخیر درحال رخ دادن بوده؛ حضور استودیوهای مستقلی بود که برای اثابت خودشان؛ دست به هرکاری می‌زدند. متاسفانه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که بازی‌سازهای بزرگ آن؛ دیگر چندان خلاقیت به خرج نمی‌دهند و بازی‌های تکراری؛ تمام مارکت ویدوگیم را احاطه کرده‌اند. بنابراین ما نیز برای پیدا کردن خلاقیت و زیبایی شناسی در دنیای بازی‌های ویدیویی؛ ناخودآگاه فرصتی به استودیوهایی مستقل داده‌ایم تا آن‌روی شگفت‌انگیز بودنشان را به ما نشان دهند و این موضوع ابدا چیز بدی نیست.

مطلب پیشنهادی:۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان برویدبازی‌هایی که هیچ محدودیتی ندارند ۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان بروید

با تمام این توضیحات، خوشبختانه پلتفرم موبایل در طول یک دهه اخیر؛ به طرز دوست داشتنی دست‌خودش تغییرات زیادی شده است. راستش را بخواهید، بازی‌های موبایلی امروزه دیگر می‌توانند که پا به پای عناوین AAA رقابت کنند و به شخصه معتقدم که در بخش بازی‌های مستقل؛ پلتفرم موبایل حتی برگ برنده را نیز در اختیار دارد. بنابراین طبیعتی است که بخش عمده‌ای از بهترین بازی‌های مستقل؛ در دل پلتفرم موبایل قرار گرفته باشند و شاید وقت آن نیز رسیده باشد که ما چارچوب‌هایمان را بشکنیم و به سراغ پلتفرم موبایل بریم و فرصتی به بازی‌های جذاب و دوست داشتنی موبایلی دهیم.

سال ۲۰۲۲ سالی پر فراز و نشیب برای بازی‌سازهای مستقل بود. ما در این سال شاهد حضور بازی‌هایی به شدت دوست داشتنی بودیم و پلتفرم موبایل نیز؛ از همین قاعده پیروی می‌کرد. منتهی چیزی که هیچکسی انتظار آن را نداشت، قرار گرفتن یک بازی مستقل در لیست بهترین بازی‌های سال پلتفرم موبایل بود. سال ۲۰۲۲ برای موبایل گیمرها سالی هیجان‌انگیز بود و ما بازی‌های موبایلی بزرگی مانند Apex Legends Mobile و Diablo Immortal را داشتیم. منتهی بدون شک جایزه یکی از بهترین بازی‌های موبایلی سال به عنوان مستقل و دوست داشتنی Milo and the Magpies می‌رسد.

بازی موبایلی Milo and the Magpies یک عنوان اشاره و کلیک موبایلی است که توسط استودیویی مستقل به نام Second Maze برای پلتفرم موبایل و کامپیوترهای شخصی توسعه پیدا کرده است. Milo and the Magpies داستانی جذاب و دنیایی هنرمندانه را به تصویر کشیده است و طولی نکشید که نظر منتقدان را نیز به سمت خوش جلب کرد. منتهی باید توجه داشته باشید که Milo and the Magpies به صورت رایگان منتشر نشده است و طبیعتا شما برای دانلود و تجربه این بازی‌های موبایلی باید آن را به صورت قانونی از مارکت‌های رسمی تهیه کنید.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شویدداستان اتزیو آئودیتوره و رفقا با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شوید

خبر خوب این است که اگر علاقه‌مند به دنیای گربه‌ها باشید، Milo and the Magpies یک بازی برای موبایل فوق‌العاده‌ای برایتان خواهد بود. این بازی موبایلی داستان گربه‌ای به نام Milo را روایت می‌کند که در مسیر بازگشت به خانه، با زاغ‌هایی که او را اذیت می‌کردند، درگیر می‌شود و از مسیر خودش خارج می‌شود. اکنون نوبت شماست که به این گربه خاکستری کمک کنید تا پازل‌های مختلف را حل کند و راه بازگشت به خانه را مجددا پیدا کند. منتهی باید توجه داشته باشید که شما در این مسیر تنها نیستید و چالش‌های بسیاری پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

بازی Milo and the Magpies یک عنوان کاملا آفلاین موبایلی است

گیم‌پلی این بازی موبایلی درست به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت، فوق‌العاده بود. دنیای بازی موبایلی Milo and the Magpies دنیایی مملو از جزئیات است. شما در دل این بازی موبایلی پازل‌هایی را تجربه خواهید کرد که ابدا حتی فکرش را هم نمی‌کنید. استودیوی سازنده بازی Milo and the Magpies بدون ریخت و پاش‌های اضافی؛ صرفا به دنبال به تصویر کشیدن یک بازی زیبا بوده و Milo and the Magpies درست همان‌چیزی است که ما به آن برای رسیدن به آرامش نیاز داشتیم.

مطلب پیشنهادی:بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنیدوقتی گرافیک تبدیل به بهانه‌ای جذاب می‌شود بازی Bright Memory؛ کیفیت یک شوتر کنسولی را روی موبایل تجربه کنید

بازی موبایلی Milo and the Magpies یک بازی اشاره و کلیک است، تنها کاری باید شما در دنیای این بازی موبایلی انجام دهید، تپ کردن روی صفحه نمایشگر گوشیتان است تا بتوانید Milo را با استفاده از آن‌ حرکت دهید. اجسامی که در تصویر می‌بینید، به ۲ دسته تقسیم می‌شوند. برخی از اجسام را می‌توان جا به جا کرد و از آن‌ها برای حل کردن پازل‌های بازی استفاده کرد و از برخی دیگر نیز؛ صرفا می‌توان برای گرفتن اطلاعات بیشتر درباره بازی کمک گرفت.

همچنین خبر خوب درباره این بازی موبایلی این است که Milo and the Magpies یک بازی کاملا آفلاین موبایلی است و شما می‌توانید با خیالی راحت به سراغ این بازی موبایلی بروید. نهایتا Milo and the Magpies برای جذابیت خودش؛ مجبور به فدا کردن المان‌های بسیاری شده و برای همین؛ همه‌چیز دست به دست هم داده است تا بازی موبایلی Milo and the Magpies یکی از بهترین بازی‌های سال پلتفرم موبایل باشد که هر موبایل گیمری برای یک‌بار هم که شده باید به سراغش برود.

بدون اغراق؛ بازی موبایلی Milo and the Magpies بدون گرافیکی را دارد که شما تاکنون آن را روی پلتفرم موبایل تجربه کرده‌اید. تمامی تصاویری که در بازی می‌بینید، همگی به دست سازندگان این بازی طراحی شده‌اند و تصاویر Milo and the Magpies فریم به فریم توسط تیم سازنده بازی نقاشی شده و در بازی قرار گرفته است. دومین چیز خارق‌العاده Milo and the Magpies صداگذاری بی‌نظیر بازی است که سبب شده تا شما از تجربه این بازی موبایلی نهایت لذت را ببرید.

Milo and the Magpies

پیشنهاد می‌شه!

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲؛ شاید بد نباشد که به سراغ یکی از بهترین بازی‌های موبایلی این سال برویم. بازی Milo and the Magpies داستان گربه‌ای به نام Milo را روایت می‌کند که برای رسیدن به خانه‌اش؛ باید با چالش‌های بسیاری رو به رو شود. Milo and the Magpies یکی از زیباترین بازی‌هایی است که روی پلتفرم موبایل می‌توان تجربه کرد و حرف‌های بسیاری نیز برای گفتن دارد.

Milo and the Magpies
Milo and the Magpies
  • سازنده Second Maze
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراشاره و کلیکپازلدرام تعاملیماجرایی
  • حجم147 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/jnk
نظرات
4.8 4 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x