طرفدار بازی‌های انیمه‌ای موبایلی هستید؟ Tower of Fantasy مناسب شماست

طرفدار بازی‌های انیمه‌ای موبایلی هستید؟ Tower of Fantasy مناسب شماست

جایگزینی برای بازی Genshin Impact

۲۸ آذر ۱۴۰۱ ۳.۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی – جهان باز موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Tower of Fantasy همراه ویجیاتو باشید.

تغییر؛ چیزی نیست که کسی بتواند جلوی آن را بگیرد. گاهی کلیشه‌های قدیمی که ما در ذهنمان داریم؛ تبدیل به چیزهایی ساده و پیش‌پا افتاده می‌شود. اما هر از چند گاهی ما باید از چارچوب امن‌مان فاصله بگیریم و در لبه پرتگاهی قرار بایستیم که حتی ممکن است تمام باورهای ما را دست‌خوش تغییرات بسیاری کنند. ما به عنوان یک گیمر؛ فارغ از پلتفرمی که دوستش داریم؛ شاهد تغییرات بسیاری هستیم. یکی از جمله بزرگ‌ترین شگفتی‌ها و تغییراتی که ما تاکنون شاهدش بودیم؛ حضور پلتفرمی خارق‌العاده به نام پلتفرم موبایل بود. راستش را بخواهید، موبایل گیمینگ شاید در ابتدا موضوعی کسل‌کننده بنظر می‌رسید، اما این صنعت تنها نیاز به زمان داشت تا آن‌روی فوق‌العاده بودن خودش را نشان دهد و خارق‌العاده باشد.

خوشبختانه ما در طی چندسال اخیر؛ شاهد حضور عناوینی به شدت دوست داشتنی روی پلتفرم موبایل بوده‌ایم. پتانسیل‌های این پلتفرم؛ باعث شد تا بازی‌سازهای بزرگی به سراغ این پلتفرم بروند و بازی‌هایی را بسازند که نمی‌توان به همین راحتی از کنارشان عبور کرد. منتهی این موضوع تمام ماجرا نبود و ما شاهد حضور استودیوهایی مستقل و کوچک شدیم که رویاهایی بزرگ در سر داشتند. امروزه موبایل گیمینگ، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌هایی است که شما در آن می‌توانید بازی‌های دوست داشتنی را پیدا کنید و این موضوع نیز دقیقا همان‌چیزی است که موبایل گیمرها به دنبالش هستند.

مطلب پیشنهادی:Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایلدنیایی ناشناخته پیش‌ روی شماست Raft Survival یا یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل

نهایتا خبر خوب دیگر این است که دنیای بازی‌های موبایلی؛ درست به همان اندازه که انتظار داشتید، فوق‌العاده است. بازی‌های نقش آفرینی این پلتفرم چندسالی می‌شود که طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند و بازی موبایلی Genshin Impact نیز مصداقی عالی برای این موضوع است. بنابراین اگر شما نیز طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، بهتر است که کمربندهایتان را محکم ببندید، زیراکه قرار است سفرمان را به دل یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی پلتفرم موبایل شروع کنیم و نگاهی به آن داشته باشیم.

یکی از اتفاقات دوست داشتنی که در دنیای بازی‌های موبایلی رخ داد، به وجود آمدن فرصتی جذاب برای بازی‌سازهای مستقلی بود که ایده‌هایی جاه‌طلبانه داشتند. در این بین نیز؛ خوشبختانه ما شاهد حضور استودیوهایی بودیم که پتانسیل‌های به شدت بالایی داشتند و طبیعتا تجربه‌ بازی‌هایشان ابدا خالی از لطف نبود. با تمام این توضیحات، استودیوی Hotta Studio یکی از جمله سازندگان مستقلی است که یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های موبایلی را ساخته که پتانسیل‌های بالایی دارد و می‌توان از آن به عنوان جایگزین و رقیبی اصلی برای بازی Genshin Impact نیز یاد کرد.

بازی Tower of Fantasy یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین موبایلی است که در ابتدا برای کاربران چینی در سال ۲۰۲۱؛ و درست یک‌سال بعد به صورت جهانی در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. Tower of Fantasy یک بازی نقش آفرینی با المان‌های جهان باز بود که داستانی جذاب را روایت می‌کرد. همچنین گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی موبایلی نیز؛ جزو دیگر دلایلی بودند که Tower of Fantasy را تا به این اندازه دوست داشتنی کرده بودند و این بازی ابدا یک عنوان موبایلی ساده بنظر نمی‌رسید.

مطلب پیشنهادی:بازی Stronghold Kingdoms؛ جنگ‌های صلیبی روی موبایل!شاهکاری کمترشناخته‌شده از استودیوی Firefly بازی Stronghold Kingdoms؛  جنگ‌های صلیبی روی موبایل!

ما پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم که بازی موبایلی Tower of Fantasy داستانی جذاب دارد. داستان این بازی مربوط به سال ۲۳۱۶ می‌شود. درست در جایی که گونه انسان؛ سیاره‌ای به نام Aida را کشف کرده که تمام پتانسیل‌های حیات را دارد. بازی در ابتدا با کات سینی از سفر انسان‌ها به این سیاره شروع می‌شود و ناگهان خط داستانی بازی ما را به چندین قرن جلوتر؛ یعنی سال ۲۶۵۳ می‌برد. جایی‌که دیگر انسان‌ها کلونی خودشان را در این سیاره بنا کرده‌اند و تمدن خودشان را نیز تشکیل داده‌اند. منتهی در این سیاره، نیرویی به نام Omnium وجود دارد که بسیار قدرتمند است و می‌تواند تمام جهان را نابود کند. انسان‌های بسیاری در سیاره Aida به دنبال Omnium هستند و شما در این بازی نباید به آن‌ها اجازه دهید که این ماده را پیدا کنند.

برای اجرای بازی موبایلی Tower of Fantasy شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ همانطور که انتظار می‌رفت، شما شاهد یک بازی باکیفیت خواهید بود. ماجرا در جایی جالب‌تر می‌شود که این بازی موبایلی برای پی‌سی نیز منتشر شده است که شما می‌توانید از طریق استیم و اپیک‌گیمز؛ به Tower of Fantasy دسترسی داشته باشید. همه‌چیز در دنیای این بازی موبایلی عالی بنظر می‌رسد. شما دنیایی بزرگ برای کشف کردن دارید و از طرفی نیز؛ این هوش مصنوعی بازی است که سبب خارق‌العاده‌تر شدن این بازی موبایلی شده‌اند.

اگر تنوع بی‌حد و مرز‌ سلاح‌های بازی را فاکتور بگیریم؛ Tower of Fantasy بازهم می‌تواند دوست داشتنی باشد. یکی از بهترین چیزها درباره این بازی موبایلی؛ مربوط به بهینه‌سازی کنترلرهای بازی است که حسی دوست داشتنی را به مخاطب منتقل می‌کند. مانند تمام بازی‌های نقش آفرینی دیگر؛ شما در دنیای موبایلی Tower of Fantasy باید کاراکتر خودتان را بسازید. پلیر در تمام مدت گیم‌پلی بازی؛ باید با هیولاها و دشمنانی مبارزه کند که درست مانند مور و ملخ به سمت آن حمله می‌کنند و Tower of Fantasy حتی پای المان‌های هک اند اسلش را نیز به دنیای خودش باز کرده است.

مطلب پیشنهادی:با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شویدبازی Mortal Kombat X را این‌بار روی موبایل تجربه کنید با نسخه موبایلی بازی Mortal Kombat آشنا شوید

سلاح‌های بازی را می‌توان در ۳ دسته سلاح‌های تهاجی؛ دفاعی و نهایتا سلاح‌های ثانویه تقسیم بندی کرد. سلاح‌های شما وابسته به شخصیتی که در ابتدای بازی انتخاب کرده‌اید، متغیر است. همچنین این بازی موبایلی از قابلیت کوآپ نیز پشتیبانی می‌کند که شما در آن باید به همراه ۴ بازیکن دیگر؛ سرور خودتان را بسازید و ماموریت‌هایتان را انجام دهید. همچنین این بازی موبایلی بر اساس موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ توسعه پیدا کرده است که باعث اجرای بهتر این روی پلتفرم موبایل شده است.

از آن‌جایی که این بازی موبایلی برای کامپیوترهای شخصی نیز توسعه پیدا کرده است، شما برای شاهد گرافیکی به شدت جذاب در این بازی موبایلی خواهید بود. Tower of Fantasy هرچند که گرافیکی واقع‌گرایانه ندارد، اما این موضوع باعث بهتری این بازی نسبت به دیگر عناوین ویدیویی شده و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا بازی موبایلی Tower of Fantasy در بخش موسیقی‌متن؛ گرافیک و جلوه‌های صوتی؛ یکی از بهترین بازی‌های موبایلی باشد.

Tower of Fantasy

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های انیمه‌ای هستید، Tower of Fantasy گزینه‌ای عالی روی پلتفرم موبایل است. این بازی توسط استودیویی چینی در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و درست یک‌ سال بعد؛ یعنی در سال ۲۰۲۲ به صورت جهانی در دسترس کاربران قرار گرفت و یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی پلتفرم موبایل است.

Tower of Fantasy
Tower of Fantasy
  • سازنده Level Infinite
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-نقش‌آفرینی
  • حجم3800 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/jra
نظرات (۴)
3.5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
nightmare gamer

کسانی که میگن گنشین گرافیک و داستان بهتری داره این بازی mmo هست نمیتونه با گرافیک گنشین باشه با صد تا پلیر و اون گرافیک گوشی میمیره و داستان هم داخل بازی های ام ام او جوری که من میدونم کلا جالب نیست حالا ورلد آف وارکرافت بگین اگه مال اونم بده همینه که من شنیدم

jiqjwhs8enqjo

خب کاملا کپی گنشین ایمپکت هستش
ولی به دلیل داشتن یه کم قابلیت های جدید ، و کم حجم تر بودن میتونه جایگزین گنشین باشه
خیلی جنجال داشته ولی انگار در کل گزینه خوبیه

AmirhoseinPoryani

گرافیکش تو عکس اینجوریه یا تو خود گیم هم اینجوریه؟🤔

4
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x