ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پرنسس انیمه
انیمه

با خفن ترین پرنسس های دنیای انیمه آشنا شوید

طرفداران انیمه می‌توانند به لطف آثار خلاقانه راجع به داستان‌ پریان و برخی از سریال‌های افسانه‌ای (چه کلاسیک و چه مدرن)، انواع پرنسس های انیمه را در فرمت مورد علاقه خود تماشا کنند. پرنسس‌های زیادی ...

سارا میرجوادی
نوشته شده توسط سارا میرجوادی | ۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

طرفداران انیمه می‌توانند به لطف آثار خلاقانه راجع به داستان‌ پریان و برخی از سریال‌های افسانه‌ای (چه کلاسیک و چه مدرن)، انواع پرنسس های انیمه را در فرمت مورد علاقه خود تماشا کنند. پرنسس‌های زیادی در انیمه وجود دارند، اما برخی از آن‌ها به لطف شخصیت پردازی مناسب، پرطرفدار و محبوب شده‌اند.

بسیاری از این پرنسس‌های قدرتمند و دانا به لطف توانایی‌های جادویی و مهارت‌های رزمی خود می‌توانند حتی برخی از قوی‌ترین پرنسس‌های دیزنی را شکست دهند. بسیاری از این شاهزاده خانم‌ها جنگجویان شجاعی هستند، اما برخی از آن‌ها حتی به شناخته شده‌ترین شرورهای زن در دنیای انیمه نیز تبدیل شدند.

۷. لیلیان فون فینیکس - Princess Resurrection

لیلیان فون فینیکس در Princess Resurrection

لیلیان فون فینیکس، با نام مستعار Hime، یکی از قدرتمندترین پرنسس های نوجوان در انیمه است که به خانواده‌ای از خون آشامان اشرافی و سلطنتی تعلق دارد. با این حال، لیلیان شیطان صفت نیست، بلکه یک شاهزاده خانم مهربان است که با همه موجودات با شفقت رفتار می‌کند. او حتی به خاطر داشتن روح واقعاً شریفش تحت حمله قرار گرفت.

با این حال، لیلیان همچنین یکی از مرگبارترین و باهوش‌ترین شاهزاده خانم‌های انیمه است که می‌تواند مردگان را با خون خود زنده کند و یک مبارز ماهر است که در به کارگیری انواع مختلف سلاح‌ها حرفه‌ای ید طولی دارد. Princess Resurrection یکی از بامزه‌ترین انیمه‌ها است و صحنه‌های اکشن فوق العاده‌ای دارد. داستان هیرو را دنبال می‌کند که پس از تلاش برای نجات یک دختر جوان، در نهایت تبدیل به خدمتکاری در دنیای هیولاها می‌شود.

۶. کورنیلیا لی بریتانیا - Code Geass

کورنیلیا لی بریتانیا در Code Geass

کورنیلیا لی بریتانیا یکی از بهترین پرنسس های انیمه تمام دوران است. این شاهزاده خانم زیبا از اکثر هوشمندانه‌ترین تصمیمات لولوش حمایت کرد و به آن‌ها اهمیت داد. کورنیلیا همچنین یکی از ماهرترین مبارزان ارتش سلطنتی بود که تمام تلاش خود را برای محافظت از امپراتوری مقدس بریتانیا انجام داد.

کورنیلیا یکی از سردترین و بی‌رحم‌ترین پرنسس‌های دنیای انیمه است که البته بعد دلسوزانه‌ای نیز دارد، زیرا کورنلیا نه تنها از شوالیه شجاع خود گیلفورد، بلکه از همه سربازان بریتانیایی مراقبت و حمایت می‌کند. Code Geass یکی از هیجان‌انگیزترین و پرپیچ‌وخم‌ترین انیمه‌ها درباره یک شاهزاده تبعیدی به نام لولوش است که پس از به دست آوردن قدرتی مرموز، مخفیانه شورشی را آغاز می‌کند.

۵. نفرتاری ویوی - One Piece

نفرتاری ویوی در وان پیس

نفرتاری ویوی نه تنها یکی از شجاع‌ترین شاهزاده خانم‌های انیمه‌ای، بلکه یک دزد دریایی و جاسوس نیز بود. شاهزاده خانم آلاباستا یکی از متفکرترین پرنسس های انیمه بود که همیشه به نیازهای دیگران اهمیت می‌داد. ویوی همچنین احساس مسئولیت عمیقی داشت و به عزیزان و کشورش وفادار بود و از انجام هیچ کاری برای محافظت از آنها نمی‌ترسید.

One Piece یکی از خنده‌دارترین مجموعه‌های انیمه ماجراجویی است، با شخصیت‌های جالب و داستان‌های تخیلی که برخی از بهترین پیچش‌ها و حتی برخی از غم انگیزترین مرگ‌های انیمه را دارند. داستان این مجموعه پرطرفدار، لوفی، دزد دریایی جوانی را دنبال می‌کند که آرزوی تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را در سر می‌پروراند.۴. می چنگ - Fullmetal Alchemist: Brotherhood

می چانگ در Fullmetal Alchemist: Brotherhood

می چانگ زیباترین و قدرتمندترین شاهزاده خانم کوچولو در انیمه است. با وجود سن کم، می بسیار عاقل بود و عمیقاً به مردم کشورش اهمیت می‌داد. می همیشه از هوش و هنرهای رزمی استثنایی و مهارت‌های کیمیاگری خود برای کمک به نیازمندان استفاده می‌کرد.

می با وجود جثه کوچکش یکی از قوی‌ترین پرنسس‌های دنیای انیمه بود که حتی دشمنان بزرگترش را به راحتی شکست می‌داد. Fullmetal Alchemist: Brotherhood یکی از محبوب‌ترین انیمه های کلاسیک تمام دوران است. داستان آن برادران الریک را دنبال می‌کند که برای یافتن سنگ جادو و در نهایت به دست آوردن بدن‌های اصلی خود، سفری پر ماجرا را آغاز می‌کنند.

۳. سیلور مون - Sailor Moon

پرنسس اوساگی در انیمه Sailor Moon

تا به امروز سیلور مون یکی از مشهورترین پرنسس‌های دنیای انیمه است. اوساگی، با نام مستعار سیلور مون یا ملوان ماه، تولد دوباره پرنسس سرنیتی بود. او همچنین دختر یکی از خفن‌ترین ملکه‌های انیمه، ملکه سرنیتی، است. اوساگی یکی از عجیب‌ترین و در عین حال مهربان‌ترین و قدرتمندترین شاهزاده خانم‌های انیمه جادویی بود که با برخی از شرورترین دشمنان انیمه ماوراء طبیعی روبه رو شد و آنها را شکست داد.

Sailor Moon همچنین یکی از قدرتمندترین پرنسس های انیمه بود که هم از قدرت جادویی و هم از مهارت‌های رزمی خود در طول نبردهایش استفاده می‌کرد. مجموعه Sailor Moon یکی از انیمه های معروف سریالی جادویی تمام دوران است. داستان آن نگهبانانی را دنبال می‌کند که در طول روز دختران مدرسه‌ای عادی هستند اما در شب به جنگجویان جادویی تبدیل می‌شوند.

۲. سان - Princess Mononoke

پرنسس سان در انیمه سینمایی Princess Mononoke

سان از شجاع دل‌ترین و قوی‌ترین شاهدخت‌های استودیو جیبلی بود. او همچنین به عنوان شاهزاده خانم خدایان گرگ شناخته می‌شود و از آن جایی که توسط خدای قدرتمند گرگ، مورو بزرگ شد، مثل آن‌ها لباس می‌پوشید و اغلب مانند یک گرگ رفتار می‌کرد. سان همچنین یکی از جسورترین شاهزاده خانم‌های جنگجو در انیمه بود که هرگز از رویارویی با هیچ دشمنی هراس نداشت.

پرنسس مونونوکه یکی از تامل برانگیزترین و احساسی‌ترین فیلم‌های استودیو جیبلی است که برخی از بهترین قطعه‌های موسیقی جیبلی را نیز در خود دارد. داستان فیلم شاهزاده جوان، آشیتاکا را دنبال می‌کند که برای یافتن درمانی برای نفرین خود راهی سفر می‌شود. با این حال، به زودی او درگیر جنگ بین خدایان جنگل و انسان‌هایی می‌شود که سعی در نابودی جنگل و کشتن موجودات آن دارند.

۱. یونا - Yona of the Dawn

پرنسس یونا در انیمه Yona of the Dawn

یونا یکی از نیرومندترین، شجاع‌ترین و رئوف‌ترین شاهزاده خانم‌های انیمه تمام دوران است. با وجود اینکه مجبور بود بر مشکلات بزرگی غلبه کند، همیشه با دیگران با مهربانی و مروت رفتار می‌کرد و همیشه خوشحال بود که می‌تواند به نیازمندان کمک کند. یونا همچنین جنگجویی ماهر و قوی با نگاهی مرگبار بود که حتی قدرتمندترین دشمنانش را به لرزه درمی‌آورد.

Yona Of The Dawn یکی از بهترین انیمه‌های اکشن تاریخی با داستانی منحصر به فرد، انیمیشن عالی و یک شاهزاده خانم خفن است. داستان ماجراهای شاهدخت جوان، یونا را دنبال می‌کند که پس از فرار از خانه‌اش، باید سفری را برای یافتن اژدهایان افسانه‌ای آغاز کند که می‌توانند به او کمک کنند تا پادشاهی دزدیده شده‌اش را پس بگیرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Ar24min
    Ar24min | ۱۱ دی ۱۴۰۱

    هانکوک هم باید می‌بود

  • Wind
    Wind | ۳ دی ۱۴۰۱

    سان واقعا یکی از بیاد ماندنی ترین شخصیت هاست.

مطالب پیشنهادی