بازیگر ثور از سکانس مورد علاقه خود در Avengers: Endgame می‌گوید

خدای رعد و راکون کابوی در یک قاب تصویر

0

با توجه به اینکه چندی پیش نسخه‌های دیجیتالی و خانگی Avengers: Endgame منتشر شدند، به احتمال زیاد شما هم آن را تماشا کرده‌اید. کریس همسورث، بازیگر نقش ثور هم اخیراً درباره صحنه مورد علاقه‌اش از Endgame صحبت کرده است و حساب کاربری Marvel Entertainment در توییتر ویدیوی آن را منتشر نموده.

در فیلم Avengers: Endgame ثور به همراه راکت راکون به زمان گذشته سفر کرد تا یکی از سنگ‌های بی‌نهایت را به‌دست آورد. این سفرِ زمانی خدای آذرخش را به دوران و جریانات فیلم Thor: The Dark World کشاند و وی توانست دوباره چکش اساطیری و محبوبش میولنیر – که به دست خواهرش هلا (Hela) نابود شده بود – را باز پس گیرد و به زمان حال بیاورد. نهایتاً در نبرد پایانی با تانوس هم میولنیر و هم استورک‌بریکر را در دست داشت.

در این میان بالاخر یک نفر پیدا شد که ارزش به دست گرفتن این دو سلاح بی‌نظیر را داشته باشد؛ همین مسئله توانست به نوعی صحنه محبوب کریس همسورث در Avengers: Endgame را به‌وجود آورد.

پس از آنکه کاپیتان آمریکا (کریس ایوانز) در عنوان Avengers: Age of Ultron توانست میولنیر را کمی حرکت دهد، بسیاری از هواداران ماورل لحظه‌شماری می‌کردند که او – درست مانند نسخه کمیک – بالاخره ارزش و لیاقت استفاده از سلاح ثور را به دست آورد. اینکه ثور میولنیر را از «دوران تاریک» با خود آورد، تصمیم به‌شدت هوشمندانه‌ای بود چراکه استیو راجرز توانست با استفاده از آن جان خدای آذرخش را که در حال کشته شدن توسط تانوس بود، نجات دهد.

ثور

آن‌طورکه شواهد نشان می‌دهد، اگر کسی ارزش کافی را برای بلند کردن میولنیر داشته باشد، بدون شک می‌تواند از استورم‌بریکر هم استفاده کند. صحنه‌های جالبی هم در همین راستا رخ داد، زمانی که کاپیتان راجرز استورم‌بریکر را در دست داشت و ثور از او خواست سلاح «کوچک‌تر» که میولنیر باشد را بگیرد.

نبرد پایانی Avengers: Endgame یقیناً بزرگ‌ترین صحنه نبردی است که توسط مارول خلق شده و بعید نیست تا سال‌های سال در ذهن هواداران بماند. با اینکه Avengers: Endgame پایانی بر شخصیت‌های بلک ویدو، مرد آهنی و کاپیتان آمریکا در دنیای مارول بود، ثور همچنان راه درازی را در پیش دارد. البته، شخصیت بلک ویدو فیلم مستقل خود را که روایتگر اتفاقات پس از Captain America: Civil War و پیش از Avengers: Infinity War است، خواهد داشت. در این‌سو ثور در ادامه قرار است در فیلم Thor: Love & Thunder ایفای نقش کند. فیلم مذکور در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود و در آن شاهد اتحاد دوباره کریس همسورث، تسا تامپسون و ناتالی پورتمن خواهیم بود.

سوالات زیادی حول محور فیلم جدید به چشم می‌خورد و باید صبر کنیم و ببینیم چگونه شخصیت جین فاستر چنان ارزشمند می‌شود که قدرت خدای آذرخش را کسب کرده و نهایتاً لقب The Mighty Thor بگیرد.

گفتنیست عنوان Avengers: Endgame هم‌اکنون به صورت دیجیتالی و با کیفیت مناسب در دسترس است.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...