چرا Final Fantasy XV: A New Empire یکی از بهترین بازی‌های موبایلی است؟

چرا Final Fantasy XV: A New Empire یکی از بهترین بازی‌های موبایلی است؟

این بار خبری از استودیوی اسکوئر انیکس نیست!

۴ هفته پیش ۳.۹ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژیک – MMO موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Final Fantasy XV: A New Empire همراه ویجیاتو باشید.

امروزه دیگر صنعت بازی‌های ویدیویی سال‌هاست که وارد فاز جدیدی از دنیایش شده است. بسیاری از بازی‌هایی که امروزه ما شاهدشان هستیم؛ سال‌ها پیش حتی باورشان نیز غیرممکن بود. منتهی با تمام این توضیحات، دنیای بازی‌های ویدیویی همیشه به دنبال یک قدم رو به جلو بوده تا بتواند مسیری برای خودش ترسیم کند. امروزه اگر شما طرفدار بازی‌های ویدیویی باشید، بدون شک عناوین بسیاری پیش‌رویتان خواهند بود که شما می‌توانید به سراغشان بروید و این عناوین نیز به طرز باورنکردنی جذاب هستند. بنابراین صحبت از بازی‌هایی است که در طی چندین سال اخیر؛ نه‌تنها عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند، بلکه طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده‌اند و این موضوع دقیقا همان‌چیزی است که ما به دنبالش هستیم.

همچنین درست در بین نیز تمامی بازی‌هایی که روزانه راهی این صنعت می‌شوند، این عناوین پلتفرم موبایل هستند که موفق شدند تا با استفاده از ظرفیت‌های این پلتفرم؛ بازی‌های خوبی را ارائه کنند. امروزه صنعت موبایل گیمینگ، دیگر یک صنعت ساده و پیش‌پا افتاده نیست. خوشبختانه امروزه دیگر بازی‌های موبایلی بقدری که باید و شاید به بلوغ رسیده‌اند تا بخواهند عملکردی جذاب داشته باشند. همچنین از طرفی نیز؛ یکی از بهترین چیزها درباره این پلتفرم این است که بازی‌های استراتژیک روی گوشی‌های هوشمند طرفداران بسیار زیادی دارند و اگر شما جزو کسانی باشید که به دنیای عناوین استراتژیک علاقه‌مندند، قطعا پلتفرم موبایل گزینه بسیار خوبی برایتان خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شویدبه اتحادیه سایه‌ها بپیوندید با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شوید

خوشبختانه نیز معمولا وقتی صحبت از تجربه بازی‌های استراتژیک‌ محور روی پلتفرم موبایل می‌شود، عناوین بسیاری پیش رویمان خواهند بود که می‌توانند تجربه‌ای خارق‌العاده باشند. درواقع این موضوع شگفتی پلتفرم موبایل است که موفق شده تا به خوبی خودش را نشان دهد. اگر ما بازی‌هایی چون کلش آف کلنز و کلش رویال را فاکتور بگیریم؛ پلتفرم موبایل بازهم عناوین استراتژیک – MMO بسیار هیجان‌انگیزی برای شگفت‌زده کردنتان خواهد داشت و این موضوع یکی از بهترین قسمت‌های یک موبایل گیمر بودن است.پیشرفت پلتفرم موبایل و ارتقای سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند، صرفا یک اتفاق ساده نبود. درواقع این تغییر بزرگ در دنیای بازی‌های ویدیویی تبدیل به بهانه‌ای عالی شد تا بازی‌سازهای بزرگ و سرشناس بخواهند روی این پلتفرم حساب ویژه‌ای باز کنند. خوشبختانه فرنچایز فاینال فانتزی نیز درست جزو آن دسته از بازی‌هایی بود که با استفاده از پتانسیل‌های این پلتفرم؛ عملکرد خوبی را روی گوشی‌های هوشمند به نمایش گذاشته است. در این بین نیز بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire یکی از بهترین اسپین‌آف‌های موبایلی است که تاکنون برای پلتفرم موبایل منتشر شده است.

بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire در سال ۲۰۱۷ و توسط استودیوی Epic Action برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و ماموریت انتشار آن نیز برعهده استودیوی MZ بود. درواقع بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire جزو معدود اسپین‌آف‌هایی است که در طی روند توسعه آن خبری از استودیوی اسکوئر انیکس نیست! همچنین نیز Final Fantasy XV: A New Empire آمار و ارقام بسیار فوق‌العاده‌ای را از خودش به‌جا گذاشته است. این بازی تاکنون بیش از ۵۱ میلیون‌بار روی اندروید و iOS دانلود شده است و بیش از ۵۱۸ میلیون‌ دلار نیز تا انتهای سال ۲۰۱۹ درآمد داشته است که برای یک بازی موبایلی؛ اعدادی غیرقابل باور هستند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار استحواستان را جمع کنید، شما تنها کسی نیستید که اینجا گیر افتاده معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار است

همچنین همانطور که احتمالا تاکنون حدس زده‌اید، Final Fantasy XV: A New Empire یک بازی استراتژیک با المان‌های MMO است که با اقتباس از بازی Final Fantasy XV که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است، توسعه پیدا کرده. این بازی موبایلی تنها با استفاده از کاراکترها و شخصیت‌های Final Fantasy XV؛ به خوبی موفق شده تا یک بازی استراتژیک خوب موبایلی را بسازد و برای همین؛ همه‌چیز تقریبا درباره این بازی موبایلی فوق‌العاده بنظر می‌رسد.

بنابراین اگر شما پیش‌تر سری بازی‌های دوست داشتنی فاینال فانتزی را تجربه کرده باشید، می‌دانید که دنیای این بازی‌ها تم و اتمسفر خلاقانه خودشان را دارند. در این بین نیز بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire اگرچه اسپین‌آفی از بازی کنسولی Final Fantasy XV است، اما با این‌حال در بخش داستانی از این بازی پیروی کرده و شما در دنیای این بازی موبایلی نیز همان داستانی را تجربه خواهید کرد، که در Final Fantasy XV دیده بودید. بنابراین به جرات می‌توان گفت که بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire جزو معدود عناوین استراتژیک پلتفرم موبایل است که در بخش داستانی خودش نیز عالی عمل کرده.

برای اجرای بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire شما نیاز به دسترسی به اینترنت داریددر بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی شما با یکی از بهترین بازی‌های استراتژیکی رو به رو خواهید شد که می‌توانید روی پلتفرم موبایل به سراغش بروید. گیم‌پلی Final Fantasy XV: A New Empire اگرچه متفاوت‌تر از دیگر بازی‌های استراتژیک موبایلی است، اما قطعا ارزش تجربه کردن را دارد. درست مانند دیگر بازی‌های استراتژیک؛ در Final Fantasy XV: A New Empire چندین منبع مهم وجود دارند که شما از آن‌ها باید برای ارتقا و ساخت نیروهایتان استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شویدعشق و شرافت، مهم‌ترین ثروت شماست با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شوید

در دنیای این بازی شما با المان‌های شهرسازی رو به رو هستید که باید در آن دهکده خودتان را بسازید و ساختمان‌های آن را ارتقا دهید. همچنین Final Fantasy XV: A New Empire به لطف دوربین ایزومتریکی که دارد، دیدی کامل به دنیای بازی را به شما می‌دهد که باعث بهبود تجربه کلی این بازی جذاب شده‌اند. همچنین از طرفی نیز؛ Final Fantasy XV: A New Empire یک بازی آنلاین است و درست مانند دیگر بازی‌های آنلاین؛ تمام تعاملات شما با دیگر بازیکنان در دنیای Final Fantasy XV: A New Empire بسیار حائز اهمیت هستند.

همچنین در بازی انجمن‌هایی به نام Guild وجود دارد که شما با عضو شدن در آن‌ها می‌توانید قابلیت‌های بیشتری را در بازی به دست بیاورید. هوش مصنوعی بازی به خوبی طراحی شده و با پیشرفت شما نیز در دنیای بازی موبایلی Final Fantasy XV: A New Empire؛ شما می‌توانید چالش‌های بسیاری را به صورت کوآپ و با شرکت دیگر بازیکنان انجام دهید که حسی فوق‌العاده را از یک بازی استراتژیک – MMO را روی پلتفرم موبایل به تصویر کشیده‌اند.

نهایتا باید گفت که بازی جذاب در بخش گرافیک و جلوه‌های بصری نیز؛ به بهترین شکل ممکن عمل کرده است و جزئیات بی‌شماری در دنیای این بازی موبایلی هستند که می‌توانند حسی خوب را از یک بازی استراتژیک به مخاطب انتقال دهند. همچنین به لطف حضور سازندگان حرفه‌ای در تیم استودیوی Epic Action؛ این بازی در بخش صداگذاری و جلوه‌های صوتی نیز دلگرم‌کننده عمل کرده و اگر به دنبال یک بازی جذاب هستید، نباید Final Fantasy XV: A New Empire را از دست بدهید.

Final Fantasy XV: A New Empire

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های استراتژیک موبایلی هستید، Final Fantasy XV: A New Empire یکی از برترین عناوینی است که باید به سراغش بروید. این بازی توسط استودیوی Epic Action در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و به لطف گرافیک و گیم‌پلی جذابی که داشت، یکی از برترین عناوین استراتژیک – MMO روی موبایل محسوب می‌شود.

Final Fantasy XV: A New Empire
  • سازنده Epic Action
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرMMOاستراتژیک
  • حجم379 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/k1p
نظرات (۱)
3.9 9 امتیازها
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Sobhan85

خیلی دوستش داشتم قشنگ بود

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x