ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

IGC 2019
اخبار و مقالات

مهلت ثبت نام در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران ۲۵ مرداد به اتمام می‌رسد

همانطور که پیش از این گفته شد، به دنبال استقبال گسترده و تماس‌های مکرر علاقه‌مندان، امکان ثبت نام در مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران موسوم به IGC 2019 تمدید شد؛ به این ترتیب شرکت‌کنندگان ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۲

همانطور که پیش از این گفته شد، به دنبال استقبال گسترده و تماس‌های مکرر علاقه‌مندان، امکان ثبت نام در مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران موسوم به IGC 2019 تمدید شد؛ به این ترتیب شرکت‌کنندگان رشته DOTA 2 تا ۱۶ مرداد، بازیکنان رشته کانتراسترایک تا ۲۱ مرداد و مخاطبان سایر رشته‌ها از جمله فیفا 19، PES 2019، کلش رویال، کوییز آو کینگز، پسرخوانده و مغزینه تا ۲۵ مرداد فرصت ثبت نام پیدا کردند.

حالا بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای خبر می‌دهد این مهلت دیگر قابل تمدید نخواهد بود و در واقع در حال حاضر تنها ۲ روز دیگر فرصت دارید تا از طریق لینک زیر در رشته مورد نظر خود در مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران شرکت کنید.

[vc_btn title="ثبت‌نام در مسابقات IGC 2019" style="3d" color="danger" size="lg" align="center" link="url:https%3A%2F%2Fbitly.com%2F2NKwrES||target:%20_blank|"][vc_column_text]

گفتنی است مهم‌ترین مسابقات حوزه گیم در ایران که در سال‌های قبل تحت عنوان لیگ بازی‌های رایانه‌ای و در برج میلاد برگزار می‌شد، امسال با ساختار و شمایلی جدید برگزار شده و بستر به مراتب گسترده‌تری نسبت به گذشته را پوشش می‌دهد.

از جمله این موارد می‌توان به افزایش جوایز نقدی مسابقات به رقم ۱۲۰ میلیون تومان و همینطور ارائه انواعی از جوایز غیرنقدی اشاره کرد. ضمن اینکه طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، قهرمان رشته DOTA 2 به عنوان تیم ملی کشورمان به مسابقات جهانی IeSF در کشور کره جنوبی اعزام خواهند شد.

علاوه بر این شرکت‌کنندگان رشته‌های فیفا 19 و PES 2019 برای نخستین بار این امکان را دارند تا در ۹ استان مختلف به صورت مجزا با یکدیگر رقابت کنند و در صورت کسب سهمیه برای انجام مسابقات نهایی به تهران آمده و در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران حضور به هم رسانند.

IGC 2019 از تاریخ ۲ الی ۸ شهریور ماه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد و در طول برگزاری مسابقات، بازدید برای عموم نیز آزاد خواهد بود. پس فرصت را از دست نداده و اگر از علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات هستید، تا پایان روز ۲۵ مرداد ثبت نام خود را تکمیل کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی