ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سری جدید کمیک بوک‌های ددپول - Thumbnail
اخبار و مقالات

مارول سری جدید کمیک بوک‌های ددپول را منتشر می‌کند

مارول اخیراً انتشار چندین کمیک بوک جدید را تأیید کرده که یکی از هیجان انگیزترینِ آن‌ها سری جدید کمیک بوک‌های ددپول است. این شخصیت که هنوز هم یکی از محبوب‌ترین‌هایِ دنیای مارول محسوب می‌شود قرار ...

محمدرضا صفری
نوشته شده توسط محمدرضا صفری | ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۰

مارول اخیراً انتشار چندین کمیک بوک جدید را تأیید کرده که یکی از هیجان انگیزترینِ آن‌ها سری جدید کمیک بوک‌های ددپول است. این شخصیت که هنوز هم یکی از محبوب‌ترین‌هایِ دنیای مارول محسوب می‌شود قرار است با نویسندگی کلی تامسون (نویسنده آثاری مثل Captain Marvel و West Coast Avengers) و تصویرگری کریس باکالو (تصویرساز کمیک بوک‌هایی مانند Uncanny X-Men و Amazing Spider-Man) دوباره به دنیای کمیک بوک‌ها بازگردد.

کمپانی مارول حتی از کاور شماره 1 این کمیک بوک‌ها هم رونمایی کرده است. در این تصویر می‌توانیم این مزدور حراف و دوست داشتنی را در حالی که تاج به سر گذاشته و روی تخت پادشاهی جا خوش کرده ببینیم. (حالا فهمیدید آخر گیم آو ترونز کی میره رو تخت آهنین؟ ^_^) به نظر هیولایی که زیر تخت پادشاهی قرار گرفته خیلی علاقه‌ای به کار خود ندارد و قرار است مسیر حکومت ددپول به عنوان پادشاه با دست‌اندازهایی همراه باشد.

می‌توانید در زیر این کاور را مشاهده کنید.

داستان این کمیک بوک‌ها از جایی آغاز می‌شود که وید ویلسون سعی می‌کند هیولاها را به محل زندگی جدیدی منتقل کند، آن هم در حالی که آن‌ها استیتن آیلند را برای سکونت انتخاب کرده‌اند. حتی مشخص نیست که آیا ددپول واقعاً آن قدر شخصیت جذابی خواهد بود که بتواند به عنوان پادشاه به کار خود ادامه دهد یا اصلاً از اول پادشاه بوده که این کار را کند یا خیر. در هر حال از ددپول بعید نیست که این تاج و تخت را از عتیقه فروشی دزدیده باشد!

توضیحات رسمی شماره از سری جدید کمیک بوک‌های Deadpool به این شرح هستند:

«ددپول مزدوری حراف است که جدیدترین هدف او پادشاه هیولاهاست!

وقتی هیولاها امپراطوری جدیدشان را در سرزمین جادویی استیتن آیلند بنا می‌کنند، مأموریت ددپول این است که کنترل این سرزمین را به مردمش بازگرداند! آیا ددپول از کاریزمای ملایمش استفاده می‌کند یا دیپلماسی استادانه‌اش؟ یا وید مستقیماً به سراغ قتل پادشاه می‌رود؟»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی