ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازار کار: گاراژ گیمز طراح کانسپت و شخصیت دوبُعدی استخدام می‌کند

استودیو گاراژ گیمز طراح دو بعدی کاراکتر، کانسپت و مسلط به کارگردانی هنری استخدام می‌کند. این استودیو قصد دارد دو بازی جدید، یکی برای پلتفرم موبایل و دیگری عنوانی پریمیوم برای پی‌سی و کنسول بسازد؛ ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۵

استودیو گاراژ گیمز طراح دو بعدی کاراکتر، کانسپت و مسلط به کارگردانی هنری استخدام می‌کند.

این استودیو قصد دارد دو بازی جدید، یکی برای پلتفرم موبایل و دیگری عنوانی پریمیوم برای پی‌سی و کنسول بسازد؛ بازی موبایلی در دست توسعه سبکی کژوال داشته و از گرافیست مورد بحث خواسته می‌شود ضمن طراحی UI و کاراکترهای بازی، شمایل منوها به صورت دوبعدی نیز پردازش و اجرا شود.

بازی کامپیوتری گاراژ گیمز ظاهری مینیمال خواهد داشت که به گفته حسن کریمی قدوسی می‌توان نمونه‌ای از گرافیک مشابه و مورد نظر آن را بازی Kentucky Route Zero دانست. برای تیم توسعه خیلی مهم است که طراح استخدامی درک مناسبی از مدیریت، کارگردانی هنری و اجرای گرافیکی داشته باشد و خودش پروژه را انجام دهد.

برای ارسال رزومه خود می‌توانید از دو روش ارسال پیام برای توییتر حسن کریمی قدوسی یا آدرس ایمیل jobs@garajgames.com استفاده کنید.

دیگر آگهی‌های مربوط به استخدام و جذب نیروهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را می‌توانید در صفحه بازار کار ویجیاتو جستجو کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی