ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش بازی

چگونه طلسم‌‌های ممنوعه را در Hogwarts Legacy بیاموزیم؟

در این مقاله از ویجیاتو به شما آموزش می‌دهیم چگونه طلسم‌‌های ممنوعه بازی Hogwarts Legacy را یاد بگیرید و اجرا کنید.

صابر بادکوبه
نوشته شده توسط صابر بادکوبه | ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۰

طرفداران سری کتاب‌های هری پاتر بخوبی می‌دانند که در دنیای جادوگری، طلسم‌های ممنوعه‌ای وجود دارد که استفاده از آن‌ها گناهی نابخشودنی به شمار می‌رود و اگر هرکدامشان را علیه جادوگران یا ماگل‌ها بکار بگیرید، یکراست راهی آزکابان خواهید شد. در بازی Hogwarts Legacy اما معیارهای قانونی و اخلاقی وجود ندارد و می‌توانید با خیال راحت، هرکدام از طلسم‌‌های ممنوعه را که می‌خواهید علیه هرکسی اجرا کنید. پس اگر به جادوی سیاه و وردهای نابخشودنی علاقه‌مندید، ادامه این مقاله را از ویجیاتو از دست ندهید.

چگونه طلسم‌های ممنوعه را بیاموزیم؟


برای استفاده از طلسم‌های ممنوعه، ابتدا بایستی آن‌ها را بیاموزید و برای یادگیری آن‌ها، بایستی با یکی از دانش‌آموزان گروه اسلیترین به نام سباستین سالو صحبت کنید. خواهر سباستین قبلا یکی از طلسم‌های ممنوعه را اجرا کرده و از آن به بعد، زندگی‌ وی در واهمه و اضطرابی همیشگی فرو رفته است. سباستین امیدوار است بتواند تاثیر منفی عمیقی را که طلسم ممنوعه بر زندگی‌ خواهرش گذاشته، کمرنگ و با آن مقابله کند لذا زمان زیادی را صرف یادگیری طلسم‌های ممنوعه و اصول آن‌ها نموده و از این حیث، بهترین معلم طلسم‌های ممنوعه برای شماست.

برای یادگیری طلسم‌های ممنوعه، با سباستین سالو صحبت کنید و سری ماموریت‌های In the Shadow را با همراهی او آغاز نمایید؛ البته بایستی اقلا به سطح ۱۶ برسید و ضمنا طلسم Wingardium Leviosa را قبلا آنلاک کرده باشید. سری ماموریت‌های In the Shadow به ۵ بخش تقسیم می‌شود:

  • In the Shadow of the Bloodline
  • In the Shadow of the Study
  • In the Shadow of Discovery
  • In the Shadow of Time
  • In the Shadow of the Relic

چهار قسمت اول را می‌توانید بلافاصله یکی پس از دیگری تکمیل کنید اما آخری، فقط در اواخر بازی قابل انجام است. به عبارت دقیق‌تر حتی اگر چهار بخش اول را تمام کنید، ماموریت In the Shadow of the Relic تا زمانی که به سطح ۲۸ نرسید آنلاک نمی‌شود.

طلسم ممنوعه دقیقا چیست؟


طلسم‌های ممنوعه Hogwarts Legacy همان‌هایی هستند که در کتاب‌های رولینگ خوانده بودیم؛ دشمنان را شکنجه می‌دهند، آن‌ها را وادار به انجام کاری می‌کنند که شما می‌خواهید، یا آن‌ها را به کام مرگ می‌فرستند. (همان‌گونه که ولدمورت اقدام به کشتن سدریک دیگوری کرد) اطلاعات دقیق‌تر درخصوص این طلسم‌ها بدین شرح است:

  • طلسم Crucio: موقتا دشمن را بیهوش می‌کند و در طول این مدت، آسیب‌های مداومی را بر پیکره او وارد می‌سازد. بین هر دو بار استفاده متوالی از این طلسم بایستی اقلا ۱۵ ثانیه صبر کنید
  • طلسم Imperio: دشمنان را وادار می‌کند بصورت غیرارادی علیه یاران خود بجنگند. بین هر دو بار استفاده متوالی از این طلسم بایستی اقلا ۳۰ ثانیه صبر کنید
  • طلسم Avada Kedavra: نابخشودنی‌ترین طلسم ممنوعه، آوادا کداورا است که آن را علیه هر بخت برگشته‌ای بکار بگیرید، فورا می‌میرد. بین هر دو بار استفاده متوالی از این طلسم بایستی اقلا ۹۰ ثانیه صبر کنید پس مراقب باشید آن را علیه چه کسی استفاده می‌کنید

چگونه طلسم Crucio را بیاموزیم؟


طلسم Crucio را می‌توانید طی ماموریت In the Shadow of the Study در لابی گروه اسلیترین بیاموزید. این ماموریتی نسبتا ساده است، البته طی آن بایستی با ورد Incendio فانوس‌ها را روشن و با ورد Reparo مسیرهای لازم را باز کنید تا به مجسمه‌هایی برسید که نمادهایی روی آن‌هاست. سپس باید نمادها را با نشانه‌هایی که در اطراف خود می‌بینید تطبیق دهید و اگر تعلل کنید، مار از مجسمه بیرون می‌آید و به شما حمله‌ور می‌شود.

اگر این بخش را با موفقیت به انجام برسانید، سباستین سالو از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید طلسم Crucio را یاد بگیرید یا خیر. سه گزینه پیش روی شماست: از یادگیری آن امتناع کنید، از او بخواهید Crucio را روی شما اجرا کند، یا آن را بیاموزید و روی سباستین اجرا نمایید. چه گزینه دوم و چه سومی را انتخاب کنید، Crucio را خواهید آموخت.

چگونه طلسم Imperio را بیاموزیم؟


برای یادگیری طلسم Imperio بایستی ماموریت In the Shadow of Time را تکمیل کنید. این ماموریت را باید در دخمه‌ای واقع در منطقه Feldcroft انجام دهید و برای تکمیل آن، ابتدا بایستی طلسم Incendio را قبلا آموخته باشید تا بتوانید تارهای عنکبوت را که مسیر را مسدود کرده‌اند از بین ببرید. سپس باید به کمک طلسم Wingardium Leviosa کوهی از استخوان‌ها را جابجا کنید تا به relic دست یابید و طلسم Imperio را فرا بگیرید.

چگونه طلسم Avada Kedavra را بیاموزیم؟


هر موقع به سطح ۲۸ رسیدید، ماموریت In the Shadow of the Relic را شروع کنید و به همان دخمه‌ای بروید که قبلا آن‌جا طلسم Imperio را یاد گرفته‌اید. در آن دخمه با سباستین سالو ملاقات کنید و از او بخواهید Avada Kedavra را به شما بیاموزد؛ به همین راحتی!

نظرتان در خصوص بازی Hogwarts Legacy چیست؟ آیا تاکنون توانسته‌اید طلسم‌های ممنوعه آن را بیاموزید؟ لطفا دیدگاه‌های خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی