باکس آفیس: پسران خوب اول شدند

انگری بردز 2 بر خلاف نقدها، فروش خوبی نداشت

0

باز هم دوشنبه و باز هم باکس آفیس. اثر جدید یونیورسال با نام «پسران خوب» (Good Boys) این هفته اکران شد و به مقام اول رسید. عملکرد این فیلم فراتر از انتظارات بود و به دومین فیلم اورجینالی تبدیل شد که امسال به این رتبه می‌رسد. این سومین هفته پیاپی است که یونیورسال پرفروش‌ترین فیلم باکس آفیس را در اختیار دارد و این موضوع را مدیون موفقیت Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw و پسران خوب است. در هفته‌ای که آثار تازه اکران شده ناامیدکننده ظاهر شدند، پسران خوب شروع قدرتمندی داشتند.

طبق گزارش Box Office Mojo، پسران خوب موفق به فروش ۲۱ میلیون دلاری شد که همین حالا بودجه ۲۰ میلیون دلاری خود را رد کرده است. فیلم درباره سه نوجوان با هنرنمایی جیکوب ترمبلی، کیث ال‌ ویلیامز و بردی نون است که درگیر اتفاقات ناگواری در مدرسه می‌شوند. این اثر با کنار زدن Hobbs & Shaw (با ۱۴.۱ میلیون دلار) و شیر شاه (با ۱۱.۹ میلیون دلار) به جایگاه نخست رسید و بعد از فیلم Us، تبدیل به دومین فیلم اورجینالی شد که امسال توانست به این رتبه برسد.

در ادامه لیست، قسمت دوم انگری بردز در آخر هفته تنها ۱۰.۵ میلیون دلار فروش داشت و در مقام چهارم قرار گرفت. این فیلم که از سه‌شنبه اکران شده، مجموعا ۱۶.۲ میلیون دلار درآمد داشت که فاصله زیادی با ۳۸.۱ میلیون دلار قسمت اول دارد. آن فیلم موفق شده بود کار خود را با ۱۰۷.۵ میلیون دلار فروش داخلی و ۳۵۲.۳ میلیون دلار در سراسر جهان به پایان برساند. البته کلمبیا پیکچرز می‌تواند به ۷۶ درصد نقد مثبتی که در وبسایت Rotten Tomatoes بدست آمده امیدوار باشد. این درصد، بالاترین میزان نقد مثبتی است که یک فیلم اقتباسی از بازی‌های کامپیوتری بدست آورده است. پیش‌تر این عنوان در اختیار پوکمون: کارآگاه پیکاچو با ۶۸ درصد نقد مثبت بود.

از تازه‌واردان این هفته می‌توان به Meters Down: Uncaged با فروش ۹ میلیون دلاری، Blinded By the Light با ۴.۴۵ میلیون دلار و Where’d You Go, Bernadette که تنها ۳.۴۵ میلیون دلار فروخت، اشاره کرد. در آخر هم اونجرز: اندگیم با وجود عرضه نسخه دیجیتالی، ۹۸ هزار دلار دیگر به باکس آفیس خود اضافه کرد.

جدول باکس آفیس داخلی ۲۵ تا ۲۷ مرداد:

  1. Good Boys — $21
  2. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw — $14.1
  3. The Lion King — $11.9
  4. The Angry Birds Movie 2 — $10.5
  5. Scary Stories to Tell in the Dark — $10.1
  6. 47 Meters Down: Uncaged — $9
  7. Dora and the Lost City of Gold — $8.5
  8. Once Upon a Time in Hollywood — $7.6
  9. Blinded By the Light — $4.5
  10. The Art of Racing in the Rain — $4.4
.کپی شد https://vgto.ir/qa

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...