ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

دو اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شدند [تماشا کنید]

همان‌طور که وعده داده شده بود، شرکت یوبیسافت در جریان رقابت‌های Six Major Raleigh از اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege رونمایی کرد. این دو اپراتور که آمارو و گویو نام دارند، قرار است همزمان ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۴

همان‌طور که وعده داده شده بود، شرکت یوبیسافت در جریان رقابت‌های Six Major Raleigh از اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege رونمایی کرد. این دو اپراتور که آمارو و گویو نام دارند، قرار است همزمان با آغاز سومین فصل از سال چهارم به بازی اضافه شوند. اگرچه جزئیات مربوط به این اپراتورها پیش از این فاش شده بود اما یوبیسافت اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که تاکنون چیزی از آن‌ها نمی‌دانستیم.

آمارو که براساس نیروهای نظامی پرو طراحی شده، یک اپراتور تهاجمی است. آمارو از یک گراپلینگ هوک بهره می‌برد که به او اجازه می‌دهد تا به سرعت وارد پنجره‌هایی که شود که دیگر اپراتورها به آن‌ها دسترسی ندارند یا دسترسی به آن‌ها کار بسیار سختی است. کاربر می‌تواند از گراپلینگ هوک چهار بار استفاده کند. پس از آن باید مدتی را صبر کند تا قابلیت استفاده از هوک بار دیگر در دسترس قرار بگیرد. تفنگ اتوماتیک G8A1 و شاتگان Supernova، از جمله سلاح‌های در نظر گرفته شده برای این اپراتور هستند.

 

گویو یک اپراتور تدافعی است و براساس نیروهای نظامی مکزیکی طراحی شده است. گجت ویژه او یک سپر بزرگ و قابل حمل است که می‌تواند آن را در هر نقطه‌ای قرار دهد. روی این سپر مواد آتش زا کار گذاشته شده و نابود کردن آن‌ها باعث می‌شود تا شعاع مشخصی از محل قرار گیری سپر را آتش فرا بگیرد. این عمل صدمه شدیدی به اپراتورهای حاضر در محل آتش سوزی وارد می‌کند. جدا از این گجت مرگبار، گویو از یک مسلسل دستی Vector 45 ACP و یک شاتگان TCSG12 هم بهره می‌برد.

در کنار اضافه شدن دو اپراتور جدید همزمان با آغاز فصل Operation Ember Rise، تغییرات دیگری نیز در بازی Rainbow Six Siege اعمال می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بازطراحی منوی The Operators، حذف شدن نقشه‌های Fortress ،Hereford Base و Theme Park از تمامی پلی‌لیست‌های رنک بندی شده و بدون رنک بندی و تغییراتی گسترده در نقشه Kanal اشاره کرد. یوبیسافت همچنین از یک سیستم بتل پس رونمایی کرد که اواخر فصل سوم آغاز به کار می‌کند و در چهارمین سال عرضه دارای دو فاز خواهد بود.

فاز اول شامل یک مینی بتل پس با نام Call Me Harry می‌شود که ۷ روز در دسترس خواهد بود. کاربر با تجربه بخش‌های چندنفره در طول این مدت بتل پوینت بدست می‌آورد که می‌توان آن‌ها را برای دستیابی به تیرها (Tier) و پاداش‌های منحصر بفرد مورد استفاده قرار داد. با تکمیل بتل پس، کاربر نهایتاً آیتم Harry Chibi Charm را دریافت می‌کند. این بتل پس کاملاً رایگان است.

فاز دوم مدتی بعد در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل دو نسخه رایگان و پرمیوم می‌شود. در جریان این بتل پس‌ها، کاربر همچنین اطلاعات بیشتری از دکتر هاریشوا هری پاندل بدست می‌آورد که سرپرست کنونی اپراتورها است. در پایان، لازم به ذکر است که تاریخ انتشار این محتویات هنوز اعلام نشده اما انتظار می‌رود به‌زودی شاهد اضافه شدنشان به بازی باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی